Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pójdzie, będzie z koszem, tylko skąd wziąć na to czas.....

 

:banghead:

 

 

Jeszcze myślimy w tym roku 2 sztuki 6 cylindrówek reanimować, KZ 1300, i się gdzie karniem na 18 cylindrów :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie, będzie z koszem, tylko skąd wziąć na to czas.....

jakiś watsonian?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Velorex, ale jest też amerykański, całkiem zgrabny, nie wiem, dokładnie co tam Rych wymyśli...może na ramie ruchola..????

Tylko podstawowe pytanie, skąd na to wszystko wziąć czas????

Ja mam slużbę,i jeszcze się pomęczę, a Rych te H-D na samym placu 150 sztuk, a po ludziach i logistykę ect....jak on to ogarnie???? a z tego jest chlebek z masełkiem, a o klasyki pies z kulawą nogą nie zapyta, jak już to chyba żeby jaja zjakieś sobie zrobić ( co????? za taki stary 12-15 tys zł, chyba 1200 zł...???)...

Taka prawda...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę Fińczyka z Finlandii, który kiedyś miał FJ-tki,e, potem sprzedał ją kumplowi, a sam przesiadł się na CBR XX, - XX miał tylko 1 sezon, sprzedał i odkupił swoją starą FJ-tę, a i dokupił jeszcze jedną taką na jazdę "po bułki". Ma te motocykle już z 7-8 lat, i twierdzi, że mu nic więcej nie potrzeba...

coś w tym jest.....

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I ja tak się czuje po przesiadce na fazera '03 :)

Co do FJty to raczej przez kilka ładnych lat jeszcze ich wartość mocno nie wzrośnie więc nie wiem czy jest sens trzymać tylko z tego powodu

Ja też tak mówiłem i wiele moto puściłem za grosze. Czas szybko leci. Jak nie ma ciśnienia na sprzedaż to inwestycja się zwróci. Ja bym trzymał - fajny stan. Za 10 lat będzie sobie chłop pluł w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mówiłem i wiele moto puściłem za grosze. Czas szybko leci. Jak nie ma ciśnienia na sprzedaż to inwestycja się zwróci. Ja bym trzymał - fajny stan. Za 10 lat będzie sobie chłop pluł w brodę.

Spróbuję sprzedać, ale nie za grosze.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, jak oceniacie kolor tych świeczek?

 

http://imgur.com/THdUFO0

 

 

Ta po prawej ma odrobinę mniejszą przerwę(nie mam pojęcia czemu), przez to może mieć inny kolor? Do tego wydają mi się trochę za jasne.

Moto odpala i śmiga normalnie. Mam jechać z tym do warsztatu czy to tylko wiosenna przeczulica? :D

Edytowane przez Rafał.89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie wiosenna przeczulica. Wszak to nówki są, a skoro moto jeździ, to lepsze jest wrogiem dobrego :)

Ja bym się nie przejmował tylko jeździł.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna jestem dużym fanem irydek - zapodajesz - zapominasz o świecach ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...