Skocz do zawartości

Krótkie buty motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

wysokie, niskie możesz sobie najwyżej kupić jako drugie dodatkowe.

Do 500zł możesz wyrwać np

adrenaline crx

berik gpx

falco sirius

 

możesz też troche dołożyć i kupić sidi b2 ewentualnie jakieś tanie A* lub pumy.

poszukaj trochę na forum, było masę tematów na temat obuwia.

 

Ja swoją drogą będę za niedługo pewnie jechał do łodzi obczaić te pumy.

http://allegro.pl/item1168013638_krotkie_b..._ii_mid_44.html

jeśli są bardziej usztywnione niż wyglądają to sobie chyba je przetestuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zamierzam nabyć buty na sportowy motocykl, w których da się też przespacerować. W moim mieście nie mam zbyt dużego wyboru. Przymierzałem różne buty i tylko jeden model na mnie pasował (reszta butów to sznurowane i z ochroną jak zwykłe adidasy więc je przemilczę). Te buty to Shima SX-7: http://shima.pl/pl/111-sx-7-men.html . Czy warto kupić te buty czy szukać czegoś bardziej "firmowego" poza moim miastem. Boję się, że jak je kupię to rozlecą mi się po sezonie użytkowania.

Używał ktoś takich butów czy innych tej firmy? Warto tej firmie zaufać?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie filmik chłopaków z motosapiens.pl omawiają różne rodzaje butów :



Buty krótkie nie mają ochrony piszczeli, sznurówki też czasem się przydają gdy np. masz motocyklowe jeansy z kevlarem które na nogawkach mają haczyki, przydatna sprawa bo może Ci zawiewać tam gdzieś zawsze delikatnie po nogawach w krótkim obuwiu.

Nie chciałbym tu robić kryptoreklamy ale mam do czynienia na co dzień z takimi butami i sprawdź sobie te modele, może rzuci to nowe światło na Twój pogląd dot. butów. http://www.dkmotocykle.pl/?podkat=&do_search=true&search_query=buty+kr%F3tkie

Mam kontakt z klientami butów typu Ozone czy Rebelhorn i buty trzymają się dobrze. A nawet jeśli coś by się stało to masz 5 lat gwarancji na ozonki, falco, Rebelhorniki czy też Heldy.

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w upały 30stopniowe to nawet w sandałach może się noga spocić lol....

 

Nie zgadzam się z Piórko. Krótkie buty też są dla ludzi i kompromis też jakiś można znaleźć.Na tym właśnie polega kompromis że z czegoś się częściowo rezygnuje. Na pewno te buty które wymienił Magik są lepsze w kwestii bezpieczeństwa niż tenisowki...

Prócz tych co wymieniłeś podobne cenowo (i wyglądem do tych Shimy) są buty Modeki (model le mans).

 

a wracając do meritum czyli w których butach będzie miło w upały. To jak dla mnie odpowiedź jest w żadnych. W krótkich będzie lepiej ale też nie bedzie szału. W tenisówkach motocyklowych może bedzie jeszcze lepiej ale to też but i przy 30st upale też grzeje nogę (ale mniej niż poprzednie).

Jak chcesz większy przewiew szukałbym butów z jak najwiekszymi połaciami materiału. Tcx-y były takie krótkie całe z materiału ale jaki model i ile kosztowały to nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście jezdżę drugi sezon w TCX X-Square, takich:http://stores.sportbiketrackgear.com/Detail.bok?no=11500

B.polecam, komfort prawie jak w cywilnych butach sportowych, b.dobra jakość i trwałość.

Gdybym kupwał teraz, pewnie wziąłbym X-Cube (trochę wyzsze) ze wzgl. na lepszą ochronę kostki.

Edytowane przez type-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...