Skocz do zawartości

TVN WARSZAWA: "Zabijaki na szlifierkach"


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do opini ktora posiadmy niestey nie jest dobrze :( nawet jhak ludzie maja z nami rozmawiac to niekyotrzy przezywaja dramat. ostatnio mialem sytacje ze gosciu mi si sie na zyletke wepchnol przd swiatlami aby byc przedemna, jadac dalej na swiatlach zatrzymalem sie kolo niego zeby z nim pogadac, gdy otwieral szybe juz mu broda latala jak malemu dziecku przed laniem, zapytalem sie czy by mu sie cos stalo jak by mnie puscil, to lamiacym sie glosem odpowiedzial ze nie mozemy tak jedzic i czemu nie stoje w korku jak inni... jak glos juz nmu sie na tyle lamal ze niebyl wstanie przebic sie przez moje slowa to zona zabrala glos :P na koniec stwierdzilem ze to tylko jego vhora ambicja i pojechalem na zeilonym spokojnie dalej :) ale samo to sprawilo mi przykrosc ze jak juz sie zatrzymalem to widzial bandyte ktory chce go zatluc i zgwalcic mu zone ;/ kurde co z tymi ludzmi ;/

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał ok. Żadna nowość. Was to jeszcze bulwersuje? Nie ukrywajmy, że duży procent motocyklistów to młodzi niedoświadczeni kierowcy, którzy kreują nas na wariatów. Wyciąganie wniosków opiera się na generalizowaniu problemu i przekazywaniu mediom informacji, które tam znajdują swoje wierne odbicie...dlatego mamy taki o to efekt- przeważnie negatywny.

 

 

co do opini ktora posiadmy niestey nie jest dobrze :( nawet jhak ludzie maja z nami rozmawiac to niekyotrzy przezywaja dramat. ostatnio mialem sytacje ze gosciu mi si sie na zyletke wepchnol przd swiatlami aby byc przedemna, jadac dalej na swiatlach zatrzymalem sie kolo niego zeby z nim pogadac, gdy otwieral szybe juz mu broda latala jak malemu dziecku przed laniem, zapytalem sie czy by mu sie cos stalo jak by mnie puscil, to lamiacym sie glosem odpowiedzial ze nie mozemy tak jedzic i czemu nie stoje w korku jak inni... jak glos juz nmu sie na tyle lamal ze niebyl wstanie przebic sie przez moje slowa to zona zabrala glos :P na koniec stwierdzilem ze to tylko jego vhora ambicja i pojechalem na zeilonym spokojnie dalej :) ale samo to sprawilo mi przykrosc ze jak juz sie zatrzymalem to widzial bandyte ktory chce go zatluc i zgwalcic mu zone ;/ kurde co z tymi ludzmi ;/

 

Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Jak powiedział gefreiter Kania "Najbardziej zwraca na siebię uwagę idiota"

I nie ma w tym żadnego sarkazmu czy ironii. Po prostu tak jest i dotyczy to wszystkich, również tego forum. Na stereotypy pracują "zabijaki na szlifierkach" i "dekle w puszkach". Łatwo jest wyrażać skrajne opinie i przyczepiać łatki, a najłatwiej ludziom młodym, którzy jeszcze mało w życiu widzieli. Wiem bo jak miałem 20 lat to świat był prosty i czarno biały. Ten materiał zapewne nie cieszył się zainteresowaniem poza naszym środowiskiem. Co jest ciekawego w wyważonych rozsądnych opiniach? Najlepsze są materiały gdzie można kogoś opluć i nabluzgać. Tutaj sie da ale bez przekonania. Poza tym po co dobrze mówić o motocyklistach - target 30 tys ludzi w 2 mln mieście. Lepiej ich obsmarować kierowcy samochodów się ucieszą a to target znacznie liczniejszy.

Wracając do kampanii anty... Gdyby na bilbordzie umieścić 2 gości na motocyklach. Jeden mówi do drugiego "nie szalej, psujesz mi opinię" (jub coś bardziej wyszukanego w tym stylu). Myślicie, że to by zadziałało lepiej niż "warzywa"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kicham non-stop bo mam alergie i az sie boje pomyslec ile juz km musialem przejechac z zamknietymi oczami.

A przy okazji zastanawiam sie czemu ta reklame dali o motocyklistach... Cyzby puszkarze kichali z otwartymi oczami? ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał zapewne nie cieszył się zainteresowaniem poza naszym środowiskiem. Co jest ciekawego w wyważonych rozsądnych opiniach? Najlepsze są materiały gdzie można kogoś opluć i nabluzgać. Tutaj sie da ale bez przekonania. Poza tym po co dobrze mówić o motocyklistach - target 30 tys ludzi w 2 mln mieście. Lepiej ich obsmarować kierowcy samochodów się ucieszą a to target znacznie liczniejszy.

 

 

Materiał z pewnością nie cieszył się zainteresowaniem u tych, którzy nie mają warszawskiego tefauenu ;) To, że większość woli sensacyjki nie znaczy, że brak zainteresowania albo że wszyscy, którzy nie jeżdżą motocyklami to potencjalne zagrożenie w postaci niby sfrustrowanego i złośliwego kierowcy w puszce. Nie posiłkujmy się ciągle opiniami i komentarzami pod jakimikolwiek informacjami dotyczącymi 2oo w necie jako wymiernymi do opinii o nas.

 

Sam materiał w porządku i wcale nie "letni, obojętny", bo bez sensacji. Aczkolwiek chyba muszę się wybrać do Wawy i pomieszkać tam chwilę, bo w co drugim wątku pojawiają się "dresy" (tu mówi o nich niejaka K.Z. w tekście) - jak bogów nie kocham, no nie widzę tych dresów od dawna, wszyscy są w stolicznej, czy jak? :D

 

Co do kichania - to może nawet moto obalić. Jadąc zasmarkana i w zasmarkanym kasku, temperaturowa i antybiotykowa w deszczu z T. do W. i parkując wreszcie na Ząbkowskiej miałam tak dosyć, że z #$%&@ na ustach zsiadłam z gsa i kosy nie wyciągnęłam, legł jak długi, dostał jeszcze z kopa w oponę :icon_evil: :biggrin:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Co do kichania - to może nawet moto obalić. Jadąc zasmarkana i w zasmarkanym kasku, temperaturowa i antybiotykowa w deszczu z T. do W. i parkując wreszcie na Ząbkowskiej miałam tak dosyć, że z #$%&@ na ustach zsiadłam z gsa i kosy nie wyciągnęłam, legł jak długi, dostał jeszcze z kopa w oponę :icon_evil: :biggrin:

 

 

:icon_twisted: To jest dopiero katowanie maszyny :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał - obiektywnie, kompleksowo, bez tanich krzykliwych sensacji. Dzięki za link, bo inaczej bym tego nie znalazł.

 

Facet z ministerstwa rozwala. Na pytanie dlaczego daje się uprawnienia instruktorom, którzy nie mają pojęcia o szkoleniu odpowiada, że przecież każdy może sobie wybrać szkołę na podstawie własnego wywiadu środowiskowego. Czyli podatnicy po to opłacają cały system szkolenia i udzielania uprawnień instruktorom, żeby potem sami pytać się po znajomych, rodzinie itp. żeby nie wdepnąć w gówno idąc się szkolić do amatorów :banghead: Ostra podłamka. Zamiast tak filtrować instruktorów, żeby potem kursanci mogli wybierać pomiędzy dobrymi a zajebistymi szkołami, gość bezczelnie nie zaprzecza, że system udzielania uprawnień jest do kitu, ale przecież każdy kursant sam podejmuje decyzję o wyborze szkoły. To tak jakby wprowadzać do obrotu wszystkie leki, których producenci/dystrybutorzy poprawnie wypełnili formularz zgłoszenia, bo "przecież każdy może podpytać znajomych czy ta tabletka jest dobra na wątrobę." Trzeci świat normalnie!

 

Odnośnie tego, że gośc z ministerstwa nie jeździ a zmienia prawo dot. motocyklistów - facet nie musi być mega wymiataczem motocyklowym, żeby zmieniać ustawy o prawie jazdy na jednoślady. Ustawy nie pisze się w 2 dni. Na etapie przygotowywania ustaw są konsultacje społeczne - zaprasza się do prac nad ustawą odpowiednich ludzi z branży lub przesyła się do nich projekty do konsultacji/ opinii po to żeby nie tworzyć prawa oderwanego od rzeczywistości.

 

Co do jazdy po Wawce, jakoś nie zauważam oczywistej agresji, antagonizmów. W stojących czy prawie stojących korkach jeździ się tu bardzo dobrze. Wiadomo że czasem trafi się jakaś gapa albo złośliwiec, ale jak stu wcześniej zjechało a jeden leszcz nie zjeżdża to można to przełknąć bez zbędnych nerwów. Wiadomo, że na skrzyżowaniach czy w innych sytuacjach trzeba się pilnować, ale też nie sądzę, żeby źródłem wymuszeń była czysta bezinteresowna agresja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał - obiektywnie, kompleksowo, bez tanich krzykliwych sensacji. Dzięki za link, bo inaczej bym tego nie znalazł.

 

Facet z ministerstwa rozwala. Na pytanie dlaczego daje się uprawnienia instruktorom, którzy nie mają pojęcia o szkoleniu odpowiada, że przecież każdy może sobie wybrać szkołę na podstawie własnego wywiadu środowiskowego. Czyli podatnicy po to opłacają cały system szkolenia i udzielania uprawnień instruktorom, żeby potem sami pytać się po znajomych, rodzinie itp. żeby nie wdepnąć w gówno idąc się szkolić do amatorów :banghead: Ostra podłamka. Zamiast tak filtrować instruktorów, żeby potem kursanci mogli wybierać pomiędzy dobrymi a zajebistymi szkołami, gość bezczelnie nie zaprzecza, że system udzielania uprawnień jest do kitu, ale przecież każdy kursant sam podejmuje decyzję o wyborze szkoły. To tak jakby wprowadzać do obrotu wszystkie leki, których producenci/dystrybutorzy poprawnie wypełnili formularz zgłoszenia, bo "przecież każdy może podpytać znajomych czy ta tabletka jest dobra na wątrobę." Trzeci świat normalnie!

 

Odnośnie tego, że gośc z ministerstwa nie jeździ a zmienia prawo dot. motocyklistów - facet nie musi być mega wymiataczem motocyklowym, żeby zmieniać ustawy o prawie jazdy na jednoślady. Ustawy nie pisze się w 2 dni. Na etapie przygotowywania ustaw są konsultacje społeczne - zaprasza się do prac nad ustawą odpowiednich ludzi z branży lub przesyła się do nich projekty do konsultacji/ opinii po to żeby nie tworzyć prawa oderwanego od rzeczywistości.

 

Co do jazdy po Wawce, jakoś nie zauważam oczywistej agresji, antagonizmów. W stojących czy prawie stojących korkach jeździ się tu bardzo dobrze. Wiadomo że czasem trafi się jakaś gapa albo złośliwiec, ale jak stu wcześniej zjechało a jeden leszcz nie zjeżdża to można to przełknąć bez zbędnych nerwów. Wiadomo, że na skrzyżowaniach czy w innych sytuacjach trzeba się pilnować, ale też nie sądzę, żeby źródłem wymuszeń była czysta bezinteresowna agresja.

 

 

:clap: jak dla mnie nic dodac, nic ujac..

Edytowane przez soniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mi sie material nie spodobal. "5 osob zginelo w tym roku"... Sorry, ale to wrecz zalosne szukanie sensacji.

 

 

 

 

żałosne? mało powiedziane ginie w ciągu dnia w całej PL powiedzmy 5 osób w samochodach i w tym samym czasie ginie 2 motocyklistów.

odrazu bedzie nagłośnione o motocyklistach "bo to wariaty" itp. a co można zauważyć, że te gnoje w samochodach jeżdżą nie porównanie mniej rozważnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami tego że może kogoś zabić albo skrzywdzić do końca życia.

 

boli mnie to że na temat motocyklistów mówi się zle... popatrzcie na swoje dzieci pierd... się w samochodach i co wyprawiają pod barami i "remizami" z suczą pokazując szpan golfem 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

żałosne? mało powiedziane ginie w ciągu dnia w całej PL powiedzmy 5 osób w samochodach i w tym samym czasie ginie 2 motocyklistów.

odrazu bedzie nagłośnione o motocyklistach "bo to wariaty" itp. a co można zauważyć, że te gnoje w samochodach jeżdżą nie porównanie mniej rozważnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami tego że może kogoś zabić albo skrzywdzić do końca życia.

 

boli mnie to że na temat motocyklistów mówi się zle... popatrzcie na swoje dzieci pierd... się w samochodach i co wyprawiają pod barami i "remizami" z suczą pokazując szpan golfem 3

 

ojej, ile w tobie złości :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałosne? mało powiedziane ginie w ciągu dnia w całej PL powiedzmy 5 osób w samochodach i w tym samym czasie ginie 2 motocyklistów.

odrazu bedzie nagłośnione o motocyklistach "bo to wariaty" itp. a co można zauważyć, że te gnoje w samochodach jeżdżą nie porównanie mniej rozważnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami tego że może kogoś zabić albo skrzywdzić do końca życia.

 

boli mnie to że na temat motocyklistów mówi się zle... popatrzcie na swoje dzieci pierd... się w samochodach i co wyprawiają pod barami i "remizami" z suczą pokazując szpan golfem 3

 

 

 

Oj...ale nie wrzucaj wszystkich geriatryków..czy rodziców do jednego wora.......niejednego bata jeszcze dostanisz w życiu..także wyluzuj troszku...:))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałosne? mało powiedziane ginie w ciągu dnia w całej PL powiedzmy 5 osób w samochodach i w tym samym czasie ginie 2 motocyklistów.

odrazu bedzie nagłośnione o motocyklistach "bo to wariaty" itp. a co można zauważyć, że te gnoje w samochodach jeżdżą nie porównanie mniej rozważnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami tego że może kogoś zabić albo skrzywdzić do końca życia.

 

boli mnie to że na temat motocyklistów mówi się zle... popatrzcie na swoje dzieci pierd... się w samochodach i co wyprawiają pod barami i "remizami" z suczą pokazując szpan golfem 3

 

 

a ty nigdy nie pier.... w samochodzie heheheh, wiadomo młodzi jak to młodzi po prostu kłopoty lokalowe maja hahah

Edytowane przez scigacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...