Skocz do zawartości

Jaki smar do łańcucha?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nakladam Hipol pedzelkiem, a pozniej przecieram nadmiar. Pedelkiem tez myje lancuch nafta, ale nie zawsze mam tyle czasu zeby sie bawic, dlatego zapobiegawczo mam taki zestaw.

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...

Wacek ma zamontowanego scottoilera, który ładnie podaje smar na zębatkę i rolki są czyste i przesmarowane

ale na zewnątrz łańcuch pozostaje suchy i pojawiają się w niektórych miejscach rdzawe plamki

 

potraktowałem go swego czasu z zewnątrz również olejem ze strzykawki ale zdążył się już wychlapać z łańcucha

 

coś robię nie tak?

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja po raz kolejny potwierdze skutecznośc IPONE Racing. Odpowiednio nałozony totalnie nie odpada z łańcucha i pozostaje na nim spokojnie 800km.

 

Such smar faktycznie fajna sprawa. długo go stosowałem ale jego największą wadą jest to że max 300km i trzeba smarować no i po jezdzie w deszczu natychmiast pozostaje po nim wspomnienie. ochrona antykorozyjna też średnia

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupilem kolejna butle Bel Ray'a Supeclean i widze , ze cos poprawili bo jest dopisek "New and improved" :P

 

Jezdze juz 3 sezon na tym smarze i jestem zadowolony. Naped ma przeszlo 23kkm i jeszcze wytrzyma troche wiecej.

Smarowanie zazwyczaj co 300 - 600 km.

 

Generalnie jestem leniwy i smarowanie lancucha pedzelkiem, strzykawka czy ze szmatka odpada :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

na ile wam starcza puszka smaru?

ja mialem teraz castrola i mi sie skonczyl po 4tys km, a staralem sie psikac co 300km i w gore

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny potwierdze skutecznośc IPONE Racing. Odpowiednio nałozony totalnie nie odpada z łańcucha i pozostaje na nim spokojnie 800km.

 

Such smar faktycznie fajna sprawa. długo go stosowałem ale jego największą wadą jest to że max 300km i trzeba smarować no i po jezdzie w deszczu natychmiast pozostaje po nim wspomnienie. ochrona antykorozyjna też średnia

Stawiam stówę, że jesteś sprzedawcą Ipone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam stówę, że jesteś sprzedawcą Ipone.

 

no to wisisz mi stówe. ;)

 

To jedna z wielu marek ktore sprzedaje w warsztacie, bardzo dobra i głównie na niej się opieram, mimo że sa inne na których mam znacznie lepsze bicie, jednak warsztat prowadzimy z zamiłowania bo żyjemy z zupełnie czegoś innego i zależy mi na tym żeby ludzie wracali zadowoleni a nie wku**wieni że dostali np podróbe motula czy chińskie NGK. Stąd ipone bo sie po prostu sprawdza.

 

 

Kurde jakie to polskie. ktoś coś chwali to na 1000% musi mieć w tym jakiś interes. eh.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego Ipona, co tam ktoś wyżej polecał... Zobaczymy, mam nadzieję że nie będzie to syf.

 

Mogę natenczas powiedzieć, żeby nie przyszedł komuś do głowy pomysł zakupu smaru LiquiMoly. Taki bajzel, jaki robi na feldze, to już lepiej tanim olejem przekładniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego Ipona, co tam ktoś wyżej polecał... Zobaczymy, mam nadzieję że nie będzie to syf.

 

Jak by byl syf to bym tym nie smarowal.

 

warunek to posmarować jak należy czyli od wewnetrznej strony cienko i na w miare czysty łańcuch. u mnie działa

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...