Skocz do zawartości

lubuscy motocykliści mają fantazję


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam ze prawie wszyscy dostali standart: 500zl + 10pkt. Nic nie dostaje sie za ucieczke??

 

Jaka ucieczka? Przeciez palkarnia wlaczala sygnal dopeiro jak ich dogonili. A tak to sobie filmowali na zapas zeby wiecej do*ebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam aż grzecg jechać powoli w lubuskim na takich drogach! autem niewiele wolniej się tam jeździ ale że to nie motocykl to nikt na toutube nie wrzuca filmów. :) współczuję punktów karnych złapanym ale jak się tak jeździ to zawsze trzeba się z tym liczyć.

eeeeetam... Już miałem 18 pkt, rok byłem grzeczny i znowu mam zerowe konto! :biggrin:

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ucieczka? Przeciez palkarnia wlaczala sygnal dopeiro jak ich dogonili. A tak to sobie filmowali na zapas zeby wiecej do*ebac.

 

To Ty nie widziałeś ? Zawsze tak skur....ny robią niech się najpierw nazbiera a później zatrzymują. Tylko wtedy nie są pojazdem uprzywilejowanym bo nie dają sygnałów świetlnych i dźwiękowych i w legalny sposób łamią sobie przepisy. A później się tłumaczą, że nie mogli dogonić ściganego aby go wcześniej zatrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie widziałeś ? Zawsze tak skur....ny robią niech się najpierw nazbiera a później zatrzymują. Tylko wtedy nie są pojazdem uprzywilejowanym bo nie dają sygnałów świetlnych i dźwiękowych i w legalny sposób łamią sobie przepisy. A później się tłumaczą, że nie mogli dogonić ściganego aby go wcześniej zatrzymać...

 

Łojezu... patrz jacy wredni... Przecież Oni nie mogą łamać przepisów! JA to co innego, ale Oni nie mogą... skwsny... ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu... patrz jacy wredni... Przecież Oni nie mogą łamać przepisów! JA to co innego, ale Oni nie mogą... skwsny... ehh...

Tak, tylko ze jak ja lamie przepisy to dostaje pare stowe i punky. A oni robia to samo w "majestacie prawa" i "dla poprawy bezpieczenstwa". Lekka roznica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu... patrz jacy wredni... Przecież Oni nie mogą łamać przepisów! JA to co innego, ale Oni nie mogą... skwsny... ehh...

 

Chodzilo odpowiedz do tego. Jasne ze lamia. Nie chodzi o to ze oni moga a my nie. Skoro mamy trzymac sie przepisow to tu wyraznie istnieje rozbieznosc. Pojazd uprzywilejowany tylko jest zwolniony z przestrzegania ich. Do momentu wlaczenia syreny i swiatel pozostaje takim samym uzytkownikiem. Tak jest z oznakowanym radiowozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kingę Rusin??? :eek:

dewiant

jak ona moze sie komus podobac? nawet Lis Wielkonos ja rzucil :icon_mrgreen:

 

Nie do końca - oni ŁAMIĄ przepisy i nie ponoszą odpowiedzialności (oprócz jednego nieszczęśnika z Bydgoszczy, którego rodzina zakablowała :icon_mrgreen: )

dzisiaj przez Daszynskiego przelecieli na czerwonym. i to nie na sygnale. widac po twarzy bylo ze chcial zahamowac ale sie rozmyslil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba na zlocik do Lubska sie wybrac, co by nowych nawierzchni popröbowac. Ale rekordu nie pobije ze swoim max 170. :D

Daj jakiego znaka jak będziesz się wybierał. Umówimy się na jakiegoś browara :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dewiant

jak ona moze sie komus podobac? nawet Lis Wielkonos ja rzucil :icon_mrgreen:

 

 

Nie dewiant, konserwator zabytków.

Nie rozumiem tylko, jak taki inteligentny, ciepły, urokliwy i czuły chłopak jaj YUBY mógłby się dogadać z taką zimną suką.

 

Nie wróżę Wam zbyt długiego związku.... Przykro mi YUBY.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) do Lisa mówiłbym szwagier.

To forum motocyklistów a nie zoologów :bigrazz:

Było już o jeżach, wiewiórkach, żabach, jaszczurkach, muchach, sarnach, nietoperzu, borsuku... i jeszcze lis się przypałętał... Istne ZOO :biggrin:

Yuby, jakby co, przyjedź w lubuskie. Tutaj są takie fajne traski, biegnące częściowo przez mocno zalesione tereny, gdzie przy drogach gęsto stoją "ssaki leśne".. Coś w sam raz dla /lub na/ członka (sic!) MGS :biggrin:

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...