Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A, ok. Po prostu nie spotkałem się żeby nie było, więc takie śmiałe stwierdzenie pocisnąłem ; )

 

ok, jak byłem w maju ( z resztą Ciebie też zapraszałem) to była taka opcja, a teraz ta durna baba z tego kosku wydała najpier bilety z drugiej grupy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem w grupie B, przyjechałem o 13.20 wjechałem na obiekt przed 15, jeździłem wszystkie tury a nwet więcej i było zajebiście.

 

A jak komus za drogo to można sobie wyrobić kartę AW i wjeżdża za 5 dych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie chlopaki jak to jest z ubiorem na tym torze?

bo w sumie to mam tylko kombinezon tekstylny oraz buty motocyklowe oraz rekawiczki tez posiadam

 

czy w teksach mnie wpiszcza?

czytalem cos ze tylko w skorze ale jak to jest w praktyce?

 

i jakie sa koszty? cos sie zmienilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie chlopaki jak to jest z ubiorem na tym torze?

bo w sumie to mam tylko kombinezon tekstylny oraz buty motocyklowe oraz rekawiczki tez posiadam

 

czy w teksach mnie wpiszcza?

czytalem cos ze tylko w skorze ale jak to jest w praktyce?

 

i jakie sa koszty? cos sie zmienilo?

 

W texach cię wpuszczą, ale bez kasku nie :)

Środa - 100 zł, chyba że jesteś członkiem AW to 50 zł.

 

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, jutro jade pierwszy raz na tor i chcialem sie dowiedziec o ktorej najlepiej przyjechac zeby wjechac bez problemu i nie jechac na darmo bo troche mam daleko i nie chce jechac na darmo?? Druga sprawa jak przyjade busem to do kolejki ustawiam sie z motorem czy moge najpierw bez dopoki ktos znajomy mi go nie sciagnie z busa?? i ostatnie pytanie o ktorej otwieraja kasy??

Pozdro i dozobaczenia jutro na torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, jutro jade pierwszy raz na tor i chcialem sie dowiedziec o ktorej najlepiej przyjechac zeby wjechac bez problemu i nie jechac na darmo bo troche mam daleko i nie chce jechac na darmo?? Druga sprawa jak przyjade busem to do kolejki ustawiam sie z motorem czy moge najpierw bez dopoki ktos znajomy mi go nie sciagnie z busa?? i ostatnie pytanie o ktorej otwieraja kasy??

Pozdro i dozobaczenia jutro na torze :)

 

To jutro są treningi ??

 

Ostatnio pierwsi przyjechali o 12 , ja o 14 i byłem 40 + miejscowi którzy sie wpychają bez kolejki to ledwo starczyło dla nas miejsc, ale to był dzień motocyklisty. Busem możesz wjechac do środka, głośnośc zmierzą ci na busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No a jutro kolejny dzien motocyklisty. Niestety pogoda chyba do bani :/

 

Bedzie ładnie nie trykaj:)

Moto mam już zapakowane

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zdawał ktoś po ostatnim treningu (26.04) ten certyfikat? Ponoć po treningu była taka możliwość. Ja niestety nie zostałem, bo na deszcz się zanosiło.

 

Jak to będzie wyglądało na następnych (10.05)? Będzie można zdać w trakcie, żeby się jeszcze do grupy C załapać, czy znowu po zakończeniu wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do sekretariatu toru i powiedziano mi, że 10.05 mozna bedzie o 13.30, czyli przed treningiem zdawać certyfikaty. Zdjęcia miec nie trzeba, tylko formularz ze strony AW wypełnic i 25zika zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...