Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik - 20 maja było gorzej niz na rodeo. W Brnie wpuszczaja na sesje 45 motocykli i koniec. U nas po ostatnich zmianach regulaminu 60 co oznacza ze co 60 pare metrow spotkasz motocykl. Brno jest torem szerszym i dłuzszym wiec łatwiej sie wyprzedza i rzadziej kogos spotykasz. Zeby pojezdzic na Poznaniu mysle ze na sesje powinni wpuszczac nie wiecej niz 30 motocykli. W czechach jest to tak rozwiazane ze wpisujesz sie na sesje 1 i 3 lub 2 i 4. W przypadku gdy jest duza liczba uczestników zapisuja kazdego tylko na 1 sesje. Na 2 i 4 sesji ostatnio czyli 27 maja jezdziło 15 motocykli czyli praktycznie jechałes po pustym torze. Tak to wygladało na 1 sesji gdzie był komplet czyli 45 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz

20stego faktycznie było sporo motocykli (ponad 140) ale gdy wyjechałem na nitkę to specjalnie tego nie czułem

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej

 

15.07.2009 DZIEŃ MOTOCYKLISTY NA TORZE "POZNAŃ" - czy ktoś brał już udział w podobnej imprezie. Prośba o parę słów na temat jak to wygląda.

Miałbym jedno miejsce na przyczepie.

 

pozdrawiam

 

 

Moge jechac z Tobą, tylko teraz musze zorganizować podwózke do Wrocka :))))))

 

 

Edytowane przez rafallo5vr6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

15.07.2009 DZIEŃ MOTOCYKLISTY NA TORZE "POZNAŃ" - czy ktoś brał już udział w podobnej imprezie. Prośba o parę słów na temat jak to wygląda.

Miałbym jedno miejsce na przyczepie.

 

pozdrawiam

 

mlodziak byłes dzielny, 2 gleby wciągu jednego dnia:)

Ogólnie zajebista impreza, szkoda tylko ,że jestem taka piz.a i zgubiłem kluczyki od samochodu

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...