Skocz do zawartości

Puszki które trzymają się mojego zadupka


karolek850
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taa w szkole by powiedzieli "Lamus" :biggrin:

 

Nie o to mi chodziło :cool:

Moja gleba mnie tego nauczyła że gdybym jechał szybciej to gościa bym w ogóle na drodze nie spotkał, zresztą wiesz o co chodzi bo sie wypowiadałeś o mojej glebie :biggrin:

 

A na to co w szkole mówią o mnie to mam wyj**ane :icon_mrgreen:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misman

 

druga sprawa to jest taka ze zawsze staram sie zajmowac caly pas i jechac srodkiem poniewaz jakis ambitny puszkarz zawsze probuje mnie wyprzedzac (kiedy jade brzegiem pasa) i nawet nie raczy zjechac na sasiedni pas - 30cm w bok i moge zawisnąc na jego lusterku

 

[...]

 

jakie wyciagneliscie z nich wnioski?

 

 

Też zajmuję caly pas, co w moim przypadku (szeroki na metr boxer) i tak jest wysoce uzasadnione. Poza tym - wiekszy motór wzbudza większy respekt :icon_mrgreen: - ludzie chetniej zjeżdżają na bok, jak się przeciskam na dwukierunkowej środkiem.

Wada jest taka, ze czasem nie mam tego metra na przeciśnięcie, i muszę czekać w korku :icon_rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma złotej reguły, jechać tak by nie dać się zabić albo jedz tak jakby wszyscy chcieli Cię zabić.

 

w ogóle zauwazam ogolną bardachę na drogach, dopóki sezon jeszcze raczkował to było ok, ale teraz puszkarze są tak wkurzeni naszymi wyczynami i robi się nie miło.

 

jeździmy na moto jak stado baranów.

 

Przykład, Odcinek marszałkowskiej do rotundy, 4 pasy samochodów stoi w korku a ja mam w zasięgu wzorku 4 moto i każdy przeciska się innym pasem - ten ostatni leciał po torowisku. I chcemy wzbudzać szacunek i współtworzyć kulturę poruszania się na moto ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że mieli stać w korku, czy przeciskać się gęsiego?

 

gęsiego między lewym a środkowym pasem w odrobinę bardziej przewidywalny i zorganizowany sposób. Mnie to nie przeszkadza ale rozumiem olewających nas puszkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gęsiego między lewym a środkowym pasem w odrobinę bardziej przewidywalny i zorganizowany sposób. Mnie to nie przeszkadza ale rozumiem olewających nas puszkarzy.

 

w stolicy podziemnej pomarańczy na szczęście więcej niż 2 pasy na kierunek jest zaledwie garstka, więc wszyscy przeciskają się przewidywalnie i gęsiego :)

 

a wszyscy mają za uszami. ci na rowerach i ci na motorach i ci w puszkach jak i traktorzyści. używajmy kultury a zacznie wracać do nas

 

zauważyłem jadąc do pracy (ta sama trasa i godzina od kilku miesięcy), że ta ilość kultury którą wpompowałem w tą trasę przynosi efekty. mimo zapie**alania niegrzeczną prędkością trasę którą pokonywałem 20 minut teraz zmniejszyłem do niecałego kwadransa. ludzie wiedzą, że będę jechał i że wyprzedzam w tłocznych miejscach tylko wtedy, gdy widzę że kierowca mnie widzi. teraz na hetmańskiej (takiej poznańskiej przelotówce) zdarza mi się nieraz lecieć bez zwalniania a jeszcze 2 miesiące temu musiałem taszczyć się z motłochem puszek z braku pewności o możliwości bezpiecznego wyprzedzania

 

agresja rodzi agresję ... niszczy się łatwo i natychmiastowo, a kultura wymaga samozaparcia i cierpliwości, by otrzymać chociażby małe plony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stolicy podziemnej pomarańczy na szczęście więcej niż 2 pasy na kierunek jest zaledwie garstka, więc wszyscy przeciskają się przewidywalnie i gęsiego :)

 

a wszyscy mają za uszami. ci na rowerach i ci na motorach i ci w puszkach jak i traktorzyści. używajmy kultury a zacznie wracać do nas

 

zauważyłem jadąc do pracy (ta sama trasa i godzina od kilku miesięcy), że ta ilość kultury którą wpompowałem w tą trasę przynosi efekty. mimo zapie**alania niegrzeczną prędkością trasę którą pokonywałem 20 minut teraz zmniejszyłem do niecałego kwadransa. ludzie wiedzą, że będę jechał i że wyprzedzam w tłocznych miejscach tylko wtedy, gdy widzę że kierowca mnie widzi. teraz na hetmańskiej (takiej poznańskiej przelotówce) zdarza mi się nieraz lecieć bez zwalniania a jeszcze 2 miesiące temu musiałem taszczyć się z motłochem puszek z braku pewności o możliwości bezpiecznego wyprzedzania

 

agresja rodzi agresję ... niszczy się łatwo i natychmiastowo, a kultura wymaga samozaparcia i cierpliwości, by otrzymać chociażby małe plony

 

święta racja, u mnie tez to działa ale do czasu kiedy jest totalny paraliż jaki była np w końcówce kwietnia a do tego skwar lejący się z nieba i ludzią odwala i jest kompletna degregolada w wykonaniu puszkarzy i 2oo

 

Ale jest nas nadal za mało, w weekend skoczyłem autem nad morze i moto które spotkałem można policzyć na palcach jednej reki, to jednak chyba za mało żeby o nas pametać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, na to nie ma reguły!

ja ostatnio napotkałem się w Piotrkowie właśnie na to że koleś jadący sobie z całą rodzinką Mietkiem, jedząc sobie loda.. podjechał jakieś 20-30cm od mojej prawej nogi (ja sobie leciałem po lewym pasie, lewą koleiną) i tak się trzymał. Ponieważ w Piotrkowie wiekszość dróg jest tak sobie, albo gorsza, nie widziało mi się odkręcanie przepustnicy.. Ewidentnie, chciał mi pokazać że zrobiłem błąd wymijając go w korku przed światłami. Frajer i tyle. Miał super dzień... ale następnym razem (a numery pamiętam - bo lokalne :D) to mu dojadę lusterka i będzie trochę w plecy ;)

 

aha, a co do tematu postu, to nie cierpię jak mi na dupie ktoś siedzi.. w takiej sytuacji zawsze wciskam hamulec tak żeby świecił a jeśli to nie pomaga to kontrolnie przyhamowuje gościa.:D

Edytowane przez Dibas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z tego co zauwazylem to trzeba uwazac na taksowkarzy poniewaz czuja sie jak krole drog

 

na dostawczaki poniewaz zapierdzielaja niemilosiernie

 

i oczywiscie blondynki z wiadomych powodow :icon_biggrin:

 

mieliscie takie podobne zdarzenia?

 

jakie wyciagneliscie z nich wnioski?

 

Pierwszych opierdzielać - jak złotówa stanie na środku jezdni, na przejściu dla pieszych i czeka albo klienta wysadza, włącza się bez kierunków, zajeżdżam, wysiadam lub zsiadam - i pytam, czy dzwonić do korporacji czy na policję (jak jest wyjątkowo upierdliwy) - wtedy się zamyka. A co sobie o mnie myśli, to mam to gdzieś.

 

Tych drugich obowiązkowo wyprzedzać :D

 

Nie musi być blondynka. Nie musi być kobieta. Nie musi to być facet w berecie czy kapeluszu. Nie trzeba widzieć kierowcy, wystarczy zachowanie samochodu obserwować i wiesz, czy ktoś gada przez telefon akurat, czy faktycznie nie potrafi ogarnąć drogi zawsze i wszędzie. A co za nami....lustereczko powiedz przecie...(niektórzy mogą tu potwierdzić moje lusterka :bigrazz: )

 

Wnioski? Nie być dupą i ofiarą na drodze. Ani kozakiem. Finito.

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jadąc puszką miałem takie zdarzenie ze o mało co złotówa mi nie wjechał w drzwi ponieważ zachciało mu sie wyprzedzać na skrzyżowaniu

 

lookam w lusterko o to oczywiście stary merc 190 a w srodku wąsaty taksiarz

 

ja jestem tego zdania że gówna się nie rusza bo będzie smiedzieć ;)

 

i nigdy jak jade o2o nie pakuje sie za albo przed złotówe, trzymać dystans od złotówy :D

 

 

odziwo kobiety w puszkach trzymają zawsze dystans jadąc za mną ;) tak trzymać! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...