Skocz do zawartości

cagiva elephant 750


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem Cagiva 750 elefant,mam pytanko gdzie można kupić części do tego motocykla???

 

Potrzebuję manetki sprzęgła do cagivy elefant 750 gdzie mogę to dostać.Wie ktoś może ???

 

 

Potrzebujesz samo cięgno? - http://cgi.ebay.de/Kupplungshebel-CAGIVA-Elefant-900-i-e-GT-91-93-/390270560830?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item5addf02a3e#ht_1987wt_1139, czy całą manetę? Czasem na allegro jest coś na części. Jak nie, to mogę ci nagrać używkę z Niemcowni.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz samo cięgno? - http://cgi.ebay.de/Kupplungshebel-CAGIVA-Elefant-900-i-e-GT-91-93-/390270560830?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item5addf02a3e#ht_1987wt_1139, czy całą manetę? Czasem na allegro jest coś na części. Jak nie, to mogę ci nagrać używkę z Niemcowni.

WITAM

 

Potrzebuję samą manetkę, bo po wywrotce którą zaliczyłem w lesie złamałem i nie mogę latać na motorku. Orientujesz się może jaki to kosz??

 

WITAM

 

Potrzebuję samą manetkę, bo po wywrotce którą zaliczyłem w lesie złamałem i nie mogę latać na motorku. Orientujesz się może jaki to kosz?? Zobaczyłem ten link co mi wysłałeś 15 eur. + koszt wysyłki:) Spoko możesz zamawiać, jak się umówimy na odbiór?? Z warszawy może jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zapraszam wszystkich posiadaczy Elefantów i nie tylko na XII International Elefant Meeting Poland 2012 Bliższe info tutaj:

http://www.elefants.pl/o_imprezie.html

Zlot jest pod hasłem "Elefant i przyjaciele" mile widziane wszelkie enduraki, ale każdy kto przyjedzie na dwóch kołach, nie będzie zastrzelony:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich posiadaczy Elefantów i nie tylko na XII International Elefant Meeting Poland 2012 Bliższe info tutaj:

http://www.elefants.pl/o_imprezie.html

Zlot jest pod hasłem "Elefant i przyjaciele" mile widziane wszelkie enduraki, ale każdy kto przyjedzie na dwóch kołach, nie będzie zastrzelony:]

 

Dodam tylko, że rejestracja możliwa do 3 czerwca.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A teraz taki problem, Cagiva 750 ale Lucky Explorer rocznik 89 kazdy kto siedzi z zapałem w Elefantach to piszczy na jego widok ze to niby jakas krótka seria, i tu problem bo co znajde(ukłon w strone Grzykszy) servisówke to nie ten model, albo inne gazniki albo inne zawieszenie, mnie dobija amor centralny, ale jest pompowany, pompowanie nie daje zadnych rezultatów, miał ktos stycznośc z czyms takim? Tam sie leje olej i powietrze czy tylko powietrze? Rozbiera się to jakoś? Czy jest na stałe i koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal bestię na zewnątrz i albo dopasuj wymiarem i skokiem, albo wyślij do regeneracji chyba Dominik- HRG się tym zajmuje, lub przynajmniej wie kto...

 

Ja dłubię teraz E 350 dla swej lubej ( i dla mnie ), i prac końca nie widać...wsio narazie w kartonach, ale wiem już przynajmniej na czym stoję..i kolejny raz potwierdza się teoria, lepiej kupić coś drożej w USA niż tu na miejscu, a potem poprawiać po "mechanikach", koszty wyjdą te same, albo jeszcze i taniej..., no ale doświadczenie jak co jest zbudowane, jak samemu się robi, w sumie też wielki +...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzieki za rade, jesli chodzi o składanie od zera, albo z kartonów to trzeba miec stalowe nery i baaardzo dużą cierpliwośc, wiem cos o tym, składałem kilka weteranów, tyle dobrego że jak mówisz, wiesz co w trawie piszczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Kolegów. Czy ktoś wie gdzie można kupić nową gumę łączącą gażniki z filtrem powietrza? Stara ledwo zipie.Miałem spotkanie w jednej firmie i byli gotowi Mi ja zrobić.Forma na jednostkowa produkcje koszt 25000zł a na masową produkcję 35000zł ,czyli kosmos. :banghead: To ceny wykonania formy, bo póżniej to już koszt takiej gumy to 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to taka jak do mojego Elefantka, to tylko ebay...

mi się udało kupić za 16 eu + koszty wysyłki, ale też idealny nie jest, widać starość, ale nie dziurawa...

Można sprawę załatwić w inny sposób, ale nie wiem, czy jest u Ciebie tyle miejsca pod zbiornikiem, no i czy gaźniki, czy wtrysk...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...