Skocz do zawartości

Dostałem fotkę z radaru


kamil123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem się przyznać. Jechałem za szybko to trzeba być odpowiedzialnym. Napisałem jeszcze list, że biedny student jestem i nie będę miał z czego zapłacić, może uda się jakąś ulgową taryfę dostać.

 

Pozdrawiam i jak najmniej takich przygód jak moja :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, okazuje sie ze ja tez dostalem taka fotke od strazy gminnej. Zrobili ja w sierpniu a list przyszedl w tym tygodniu :icon_rolleyes: To juz 8,5 miesiaca! Po jakim czasie nastepuje przedawnienie takiego wykroczenia? Rozwazam prosbe o bardziej szczegolowe informacje odnosnie mojego wykroczenia. Na zdjeciu nie ma nic poza drzewami a ja mam napisane ze obowiazuje tam predkosc do 50 km/h czyli powinien byc teren zabudowany. Ciekaw jestem ile zajmie im przeprocesowanie tego skoro list szedl 8 miesiecy. Nie mam co sciemniac ze nie wiem kto prowadzil. Prowadzilem samochod, zdjecie jest od przodu i widac moja twarz.

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, okazuje sie ze ja tez dostalem taka fotke od strazy gminnej. Zrobili ja w sierpniu a list przyszedl w tym tygodniu :icon_rolleyes: To juz 8,5 miesiaca! Po jakim czasie nastepuje przedawnienie takiego wykroczenia? Rozwazam prosbe o bardziej szczegolowe informacje odnosnie mojego wykroczenia. Na zdjeciu nie ma nic poza drzewami a ja mam napisane ze obowiazuje tam predkosc do 50 km/h czyli powinien byc teren zabudowany. Ciekaw jestem ile zajmie im przeprocesowanie tego skoro list szedl 8 miesiecy. Nie mam co sciemniac ze nie wiem kto prowadzil. Prowadzilem samochod, zdjecie jest od przodu i widac moja twarz.

 

To mają niezły refleks. Kiedyś miałem podobnie, fotka w styczniu, przyszedł list we wrześniu, na komendę poszedłem w październiku. Autorem fotki była policja i fotoradar na trójnogu, nie było widać kto prowadzi, auto służbowe. Nawet chciałem się przyznać, ale powiedzieli mi, że mogą mnie ukarać tylko jeśli od momentu wykroczenia minie nie więcej niż 30 dni, a że minęło więcej to sąd grodzki. Zatem powiedziałem, że to jest auto firmowe, w tej firmie jeszcze 3 inne osoby nim jeżdzą i nie wiem kto prowadził, a nie chcę składać fałszywych zeznań. I chyba sprawa utknęła w matwym punkcie.

 

Nie wiem jak jest z taką strażą, ale po takim czasie to pewnie też sąd grodzki będzie rozpartywał tę sprawę.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegos takiego jak umorzenie sprawy ze wzgl. na niską szkodliwosc czynu w takim przypadku, jak przychodza jakies fotki po ilus tam ilus miesiacach, nie bardzo wiadomo kto prowadził. ?

Tak z ciekawosci pytam bedac przy temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa, żadnych punktów nie będzie, tylko mandat :clap: :lalag: http://img12.imageshack.us/img12/6350/speedqjs.jpg
ładnie ładnie :)

to twoja fota ?

 

Gaz sie zaciął :D:D ?

 

 

Czy dobrze mi to wygląda na jakąś wiejską uliczkę między sklepikiem a kościołem :icon_mrgreen: ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa, żadnych punktów nie będzie, tylko mandat :clap: :lalag:

 

http://img12.imageshack.us/img12/6350/speedqjs.jpg

 

Hunter, Ty to jesteś szaleniec :biggrin: Co nie? :wink:

 

 

Gaz sie zaciął :D:D ?

 

 

Wierz mi na słowo, że często mu sie zacina :bigrazz: :wink:

 

:lalag: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...