Skocz do zawartości

świeca ma iskre dostaje paliwo a nie gada


seweryn2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem przy Suzuki GS 850. Na jednym z garow nie chce mi pracowac włoze swiece odpale na trzech chodzi na tym czwartym nie wykrece swiece jest mokra i iskra na swiecy nadal jest co to moze byc czekam na wasze odpowiedzi dzięki :notworthy:

Edytowane przez seweryn2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak zrób? Odpal moto i na tym cylindrze co nie pali złap za fajke i unieś ją około 1-2mm w górę. Tak aby fajka nie była założona na świece. Powinien zagadać bo wtedy tworzą się dwie iskry-pomiędzy świecą a fajką i na samej świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może go zalewać na tym garze, albo może nie mieć sprężania, dwie podstawowe rzeczy do sprawdzenia.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak z tą fajką zdejmowałem ją na dwa mm i nie pobudzało świecy :banghead: prosze pomóżcie co jeszcze sprawdzic :icon_rolleyes:

 

a i jeszcze wymieniłem kondensatory zamieniłem podmieniłem miejscami fajki i cewki i to samo :(

Edytowane przez seweryn2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zmieniałem i nie chciała zagadać a jak ja wykrecilem to byla lekko mokra i miala iskre :(

 

Patrzyłem czy ma taką samą kompreje na tym cylindrze co chodzi a na tym co nie chodzi i zdaje mi sie ze ma ciut mniejsza kompresje. A przestał mi chodzic na tym cylindrze po tym jak jechal od kolegi i ruszylem tyak ostro i wlasnie padla mi swieca na tym cylindrze co teraz nie chodzi i na trzech garach przejechalem do domu dwa km. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz kopresję na tym garku,jeśli jest iskra i paliwo to taki motor musi gadać,nawet jak gaznik nie jest super ustawiony

Wiesz jak zrób? Odpal moto i na tym cylindrze co nie pali złap za fajke i unieś ją około 1-2mm w górę. Tak aby fajka nie była założona na świece. Powinien zagadać bo wtedy tworzą się dwie iskry-pomiędzy świecą a fajką i na samej świecy.

skąd wy bierzecie takie pomysły? :clap:

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, kompresję palcem sprawdzałeś? Czy manometrem. Luzy zaworowe sobie sprawdź, ale po twoich postach na forum wnoszę że zepsujesz ten ładny, klasyczny motocykl dość szybko.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...