Skocz do zawartości

MotoGP 2009 - Ruszamy w ten weekend!


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie,

 

Przypominam, że w świąteczny weekend rusza MotoGP! Pierwsza runda, Grand Prix Kataru na torze Losail w nocy i przy sztucznym oświetleniu.

 

Tutaj znajdziecie zapowiedź i godziny relacji na kanałach SportKlub i SportKlub+:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Kataru,Zapowiedz,8957.html

 

Start już w piątek, o godzinie 19:30 na antenie SportKlub+ treningi wolne wszystkich trzech klas. W Sobotę od 21:00 na antenie SportKlub kwalifikacje wszystkich trzech klas i w niedzielę, także na antenie SportKlub, wszystkie trzy wyścigi od 19:00. Wszystko na żywo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie,

 

Przypominam, że w świąteczny weekend rusza MotoGP! Pierwsza runda, Grand Prix Kataru na torze Losail w nocy i przy sztucznym oświetleniu.

 

Tutaj znajdziecie zapowiedź i godziny relacji na kanałach SportKlub i SportKlub+:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Kataru,Zapowiedz,8957.html

 

Start już w piątek, o godzinie 19:30 na antenie SportKlub+ treningi wolne wszystkich trzech klas. W Sobotę od 21:00 na antenie SportKlub kwalifikacje wszystkich trzech klas i w niedzielę, także na antenie SportKlub, wszystkie trzy wyścigi od 19:00. Wszystko na żywo!

mam tylko zwykły sportklub

a na necie nie bedzie gdzieś do oblukania treningów??

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze oglądałem właśnie drugi trening i muszę stwierdzić że zanosi się na maksymalna dominację ducatów. Oczywiście na koniec hayden skaszanił coś bo highsideował jak młody ale to co pokazał Stoner to czysta dominacja. Jutro wyścig :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stoner 1 pole position, ale reszta Ducatów słabo, zresztą zgodnie z moimi przypuszczeniami Hayden nie może się przyzwyczaić do hałasu Desmo i to go rozprasza, co przekłada się na późniejszy wynik...żartuję...Pozdr i Wesołych Świąt. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdize to jest w standzie - przeskoczyłem wsio i nie mam DSF. :evil:

 

pzdr

 

To zależy od dekodera i tego jaką listę kanałów ma wgraną.

Mam w domu dwa dekodery na firmowym philipsie z cyfry faktycznie nie ma DSF, mam drugiego fergusona i na nim mam tą niemiecką stację.

Tak więc rozwiązaniem jest zakup takiego dekodera (ok. 100 - 200 zł jeśli nie HD) , wgranie mu odpowiedniej listy kanałów (do zrobienia u sprzedawcy) i będzie działać z kartą C+ - chyba warto bo sezon długi a dopiero się zaczyna.

Minusem oglądania GP na DSF jest jak dla mnie niemiecki komentarz, a jest to język którego uszy moje znieść nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie macie mozliwosci ogladnac moto GP na zwykłej tv czyli platformie N zreszta ja rowniez takowej nie posiadam proponuje wpisac na kompie www.justin.tv pozniej wpisac w pasku na górze moto gp{kliknac ENTER} i kliknac nizej na ktorys z linkow.Jakosc jaka jest taka jest ale lepsze to niz nic.POZDRAWIAM :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie straciliście, deszcz wygrał z zawodami ;) Jest szansa, że przełożą na jutro, na razie jeszcze nie ma decyzji.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig odbędzie się w wielkanocny poniedziałek o godzinie 20:00 czasu polskiego. Na 99% będzie go można obejrzeć na żywo na SportKlubie, ale to potwierdzę jeszcze jutro rano (a właściwie dzisiaj, bo już północ minęła).

 

RELACJA NA ŻYWO DZISIAJ NA KANALE SPORTKLUB:

 

19:00 - SESJA WARM-UP (powtórka)

19:30 - WPROWADZENIE (na żywo)

20:00 - WYŚCIG MOTOGP (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie macie mozliwosci ogladnac moto GP na zwykłej tv czyli platformie N zreszta ja rowniez takowej nie posiadam proponuje wpisac na kompie www.justin.tv pozniej wpisac w pasku na górze moto gp{kliknac ENTER} i kliknac nizej na ktorys z linkow.Jakosc jaka jest taka jest ale lepsze to niz nic.POZDRAWIAM :lalag:

 

dzięki stary, uratowałeś mi dzisiejszy wieczór :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...