Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie regulacji zaworow w moim jajku 750 '01

z manuala wyczytalem (nie wiem czy dobrze :icon_rolleyes: ) że luzy zaworowe musza wynosic odpowiednio

ssace: 0.020-0.047

wydechowe: 0.040-0.067

czy to sa prawidlowe wartosci?

kupilem szczelinomierz o zakresie 0.05 do 1mm co 0.05 ktory w tym przypadku jest chyba bezuzyteczny

jaka musi byc dokladnosc podczas ustawiania luzow?

czy jak bym mial plytke 0.03 to wystarczy ze ustawie 0.03 i 0.05 :icon_question:

 

 

coś kiepsko wyczytałeś.....

Haynes, zimny silnik:

ssące: 0,10 - 0,15

wydechowe: 0,18 - 0,23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooops

 

moze to dlatego że manuala mam po ang.

co prawda znam ang ale technicznego slownictwa czasmi sie nie przeskoczy ;)

 

dla mnie to dobra wiadomosc bo bede mogl wykorzystac ten szczelinomierz który mam

 

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich

Ostatnimi czasy kupiłem sobie jajeczko i jestem bardzo zadowolony zważywszy że to mój pierwszy motocykl :smile:

Postanowiłem go odrobinę ulepszyć i znalazłem takie ustrojstwo HID HEADLIGHT CONVERSION KIT.

Ustrojstwo obsługuje żarówki typu H7 i w ulotce jest napisane że można je zamontować w Suzuki GSX750F ale z drugiej strony w kilku miejscach doczytałem się że poczciwe Jajko obsługuje żarówki typu H4

Cy ktoś byłby tak uprzejmy aby sprecyzować jakie w końcu są tam żarówki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schematu elektrycznego wynika , że modele na UK , Kanadę , Australię i USA posiadają dwie żarówki H4 (55/60W ) , reszta krajów H1 i H7 ( 55W ).

 

To pytanie może wydać się głupie ale na elektryce znam się jak kura na pieprzu czy jest możliwe zamontowanie żarówki H7 w gnieździe H1 lub H4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź , mam jeszcze jedno pytanie muszę wymienić lusterka (moto miało malowane końcówki kierownicy i niestety lakiernik nie zdołał go w pewnym momencie utrzymać co zakończyło się tragicznie dla jednego z lusterek... :icon_evil: )

Czy da się jeździć na lusterkach których wysięgniki mają długość 9.5 cm czy lepiej kupić coś z wysięgnikiem 17cm W tym momencie miałem wysięgnik 13cm i widoczność nie była idealna niestety nie mam punktu odniesienia i nie wiem czy skrócenie wysięgnika o 3.5 cm dużo zmieni

Trzeba zaznaczyć że mam 183 cm wzrostu a na motocyklu preferuję pozycję raczej turystyczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was pytanie. Kolega kupił gsxf 600 katana '96 z rozbitym przodem i nie jest pewien, jakie żarowki wystepowały w tym modelu i ile sztuk w przednim reflektorze (są tam 2 gumowe osłony, co wskazywałoby na 2 żarówki + pozycje). Jeśli ktoś ma pewne informacje, prosimy o pomoc :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Katane z 93 roku i mam tylko dwie żarówki (pozycje i normalne). Ale nie jestem pewien czy nie było coś u mnie robione przy tych światłach bo pozycje mam np. niebieskie, ale myślę że przez to liczba żarówek się nie zmieniła i powinny być tylko 2:)

 

Pozdrawiam:)

Edytowane przez sebaadampol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...