Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zamontować kufer centralny w 750 '93 rok. poradzi ktoś gdzie takiego szukać? Macie jakieś zamontowane u siebie?

 

 

gdy szukałem swojej na allegro natknąłem się chyba na dwie 750'tki z pełnymi stelażami. Może przepatrz allegro i coś znajdziesz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał za odpowiedź ale w ściągniętej instrukcji pisze wyraźnie że rezerwa wprzód motocykla a pri w tył... Jak się dobrze przyjrzałem dziś to tak samo miałem na plastykach. To o tak, żeby kogoś w błąd nie wprowadzić. Pozdrawiam

 

Może inaczej, przód i tył kierunku jazdy lub prawo, w dół i lewo. W jajku nie ma FUEL tak jak na rysunku w pionie u góry, tylko są trzy pozycje jak w opisie

 

http://yfrog.com/mrkranikj

Edytowane przez żunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Trochę nietypowe pytanko. Czy może ktoś oszacować ile oleju jest między kreską "F" a "L"??? Tak orientacyjnie bo to wiadome, że dokładnie nie wiadomo. 0,5 litra??? Mniej???

Czyli jak jest np na Fulla i zejdzie olej do Low to ile oleju spali wtedy? Tak pytam bo nigdy nie robiłem dolewek i z ciekawości na przyszły sezon. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Suzuki już sprzedałem ale serwisówka na kompie została, nowym użytkownikom na pewno się przyda, zwłaszcza że manuala do gsxfa 89-96 ciężko znaleźć

 

oprócz tego

gsxr 750-1100 '85-'92

gsxf 750f -1100f

wszystko w jednym, spakowane rarem

 

gdyby ktoś chciał do gsxf 600, tego nowszego to też mogę wkleić (info na pw)

 

Suzuki_GSX-R750_1100_'85-92_GSX600F_750F_1100F_Katana_'87-93_Service_Repair_Manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi obroty składu mieszanki w gsxr 750 z 85 i luzy zaworowe w tym samym będę wdzięczny mozesz tez poziom paliwa

 

na luzach zaworowych się nie znam, więc dobrze by było gdybyś sam na to rzucił okiem strona 1-3

co do obrotu składu mieszanki, nie ma jednoznacznej odpowiedzi - preset - ustawiony fabrycznie (1/2 turn back)

poziom paliwa 14,2

Edytowane przez michal.051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja leję Motul 5100 15w50.Jest wyśmienicie, śmiało polecam.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...