Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego sprzedałem za 4500 zarejestrowanego,35tys.km przebiegu z czego na 34tys.km odblokowany z 34km :) .Fakt, że przydałoby sie go podmalować ;) .

Ja Ci moge polecić jedynie ten motocykl :)

http://www.bikepics.com/pictures/668991/

Teraz jest do malowania i cena to jakies 4600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma cudów, nie znajdziesz sześćsetki za 4000zł w stanie 'do jazdy'.

JA kupiłem GSa 94rok i na 'dzień dobry' serwis mnie wyszedł circa 700zł, plus koszty rejestracji (a z 'niemcowni' motor był).

A jednak są. Ja swoją CBR 600 F1 88 rok kupiłem za 4tys i jestem zadowolony. Mam go już rok i 4 miechy i jak na razie wymieniłem tylko filtry i olej. Tarcze i klocki były nowe, oponki mimo że 4 letnie to bieżnika starczy na berdzo długo. Jedynie w co musiałem zainwestować i dalej inwestuję to w benzynę:banghead:

Także szukajcie a znajdziecie.

Jak nie pali moto tak jak powinno to myślę że nie ma co się bawić z tym. Albo gość sprzedaje motocykl, albo rame z czymś co tylko z wyglądu przypomina silnik.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

kto poradzi jakim kluczem tam sie dostac bo taki zwykly samochodowy nie wchodzi jaki tam jest rodzaj i rozmiar swiec?? Ah i w jaki akumulator zainwestowac jakiej firmy i o jakich parametrach

Edytowane przez orzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka

Dzis oglądałem motocykl Suzuki GSX 600 F z 98r. Wizualnie był ok, można powiedzieć, że prawie idealnie. Jednak zastanawia mnie kilka rzeczy. Jak jechałem nim i tak przy prędkości jakieś 100 km/h puściłem kierownice jechał prosto, jak prędkość spadła tak do 40-50 lekko ściągało go na lewą stronę (jechałem akurat z kufrem centralnym, może to była przyczyna).

Następna sprawa to praca silnika, podczas jazdy nie wykryłem nic dziwego, silnik kręci się na czerwone pole szybko, nie kaszle nie dycha, reakacja na gaz błyskawiczna, nic nie przerywa, biegi wchodzą jak po maśle, ale w porównaniu z moją poprzednią cbr-ką pc19 trochę głośno pracuje (może ten typ po prostu tak ma). Kolejna sprawa, moto poci się z pod miski olejowej, przy cylindrach suchutko wszystko ok tylko spod miski olejowej są poznaki oleju. Czy w tym modelu żeby wymienić uszczelką pod miską wystarczy odkręcić sama miske od silnika, czy trzeba rozbierać cały silnik?

I ostatnia rzecz. Moto było kupione pierwszy raz z salonu suzi we wrocławiu w 98r, obecny właściciel kupił go w 2006r. Czy nie powinien mieć karty pojazdu? Bo z tego co wiem karta pojazdu wyszła w 2000r. więc modele kupione wcześniej ich nie miały, ale czy po sprzedaży po 2000r motocykla wyprodukowanego przed 2000 rokiem, nie powinna zostać wydana karta pojazdu?

 

Liczę na waszą pomoc i porady

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ściąganiem to trudno ocenić, bo nigdy nie wiadomo jak jest droga, czy ma poziom itp. Jeśli chodzi o głośniejszy dźwięk silnika to GSXf nie grzeszy kulturą pracy, poza tym jest olejakiem więc brak płaszcza wodnego powoduje, że słychać więcej niż w przypadku motocykla chłodzonego cieczą. Z kartą pojazdu nie wiem, najlepiej zasięgnąć języka w urzędzie.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnia rzecz. Moto było kupione pierwszy raz z salonu suzi we wrocławiu w 98r, obecny właściciel kupił go w 2006r. Czy nie powinien mieć karty pojazdu? Bo z tego co wiem karta pojazdu wyszła w 2000r. więc modele kupione wcześniej ich nie miały, ale czy po sprzedaży po 2000r motocykla wyprodukowanego przed 2000 rokiem, nie powinna zostać wydana karta pojazdu?

 

Liczę na waszą pomoc i porady

Pozdrawiam

 

Witam.

Jeżeli pojazd został kupiony z salonu w 98r i nie została wtedy wydana karta pojazdu (w dowodzie rejestracyjnym powinna być adnotacja "karty nie wydano"), pojazd do końca swego żywota nie będzie jej posiadał. Jeżeli pojazd produkcja np. 98r , został sprowadzony do Polski po 2000r i następuje I rejestracja to wtedy jest wydawana karta pojazdu.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli pojazd został kupiony z salonu w 98r i nie została wtedy wydana karta pojazdu (w dowodzie rejestracyjnym powinna być adnotacja "karty nie wydano"), pojazd do końca swego żywota nie będzie jej posiadał. Jeżeli pojazd produkcja np. 98r , został sprowadzony do Polski po 2000r i następuje I rejestracja to wtedy jest wydawana karta pojazdu.

 

 

Dzięki za konkretną odpowiedź, to samo powiedzieli mi w wydziale komunikacji :icon_biggrin: .

 

Jeszcze został problem z tym lekkim ściąganiem na lewo i misą olejową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...