Skocz do zawartości

Co za pajac - 52pkt. karne


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gosc przegial, powinien odbic bardziej w prawo a potem enericznie w lewo ale do osi jezdni. Tak sie nie robi. Ten koles nawet sie nie zdazyl osrac a glebe zaliczyl. A to nie o to chodzi :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=zKpp-6UzRPA

Taki bystry, a przerywanej na filmie nie zauważył :biggrin: Mam nadzieję, że nigdy się nie spotkamy na drodze i gdziekolwiek indziej. I żeby nie było, nie wyprzedzam na ciągłej .... bezmyślnie :biggrin:

:flesje:

 

P.S. Czy Ty na serio jeździsz motocyklem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś też nie wierzę, że gość ma motocykl. Przyszedł dres na forum pocwaniaczyć. Na dodatek minął się z powołaniem zamiast zostać policjantem został kimś innym i teraz wyżywa się na innych na drodze. Jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakim jest zagrożeniem na drodze.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

 

A te wasze pseudofilozoficzne gadki mlodzieniaszkow zbuntowanych o zasadach, ze swiatlo to swietosc, przejscie to swietosc a ciagla to juz sie nie liczy - te wasza relatywnosc stosowana w zaleznosci od punktu siedzenia - szok..

Przepis to przepis. Wyprzedzasz na ciaglej, pierwszy na drodze zaczynasz lamac przepis, to sraj w gacie.

Ja nie debil i na ciaglej nie wyprzedzam :biggrin:

 

To tak na twoją (świadomie z małej litery, bo na mój szacunek nie zasługujesz) hipokryzję.

Art. 2. 1. Uczestnicy ruchu i inne osoby znajdujące się na drodze są obowiązani zachowywać ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudniać albo w związku z ruchem zakłócać spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

 

Utwierdziłeś mnie w moim przekonaniu.Zutylizuj się.

Wtedy ten świat będzie lepszy.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona... tyle byś sie wybronił ze nic... ciebie kolego nie można nawet nazwać ujeżdżaczem komarka ... taki z ciebie motocyklista... :cool:

 

Twoje zachowanie jest idiotyczne i proponuje skończyć ta bezsensowną debatę z 8 osób napisało ci to samo co ja po co ty sie jeszcze wogole odzywasz ? wiem cieżko przyznac sie do błędu! ale masz 36 lat :rolleyes: z tego co pisze na profilu i co ty kim ty wogole jestes za kogo sie uważasz ? CHYBA WIEK DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE Idz do drogówki tam znajdziesz kolegów z podobnymi przeżyciami i idotycznymi nawykami :buttrock: ....

 

... jeśli masz moto to sprzedaj i zamknij sie w domu bo stwarzasz zagrożenie dla siebie i dla innych :crossy:

 

 

WIEK DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE !!

P.S a to ty taki chuck norris jesteś :icon_twisted: ^^

 

ŻAL ! DOROŚNIJ ! :evil:

Edytowane przez Sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś też nie wierzę, że gość ma motocykl. Przyszedł dres na forum pocwaniaczyć. Na dodatek minął się z powołaniem zamiast zostać policjantem został kimś innym i teraz wyżywa się na innych na drodze. Jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakim jest zagrożeniem na drodze.

Nie policjantem tylko je*anym ORMO-wcem - sam nie potrafi a innym zazdrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dość już zostało w temacie powiedziane. zwłaszcza w tonie, który nie powinien mieć miejsca - ponieważ dyskusja zawiera i tak za wiele wzajemnych obelg: zamykam

 

ewentualne zastrzeżenia proszę na pw

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...