Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mówiąc JA NIE SPOTKAŁEM SIĘ z porządnym moto za ok 5000 zł chociaż nie mówię że nie da się :biggrin: trzeba się dużo naszukać a dojazdy i oglądanie sprzęta + ktoś do pomocy ( bo jak sądzę nie bardzo się na tym znasz) najczęściej kosztują duuuuzo więcej niz kupno moto droższego z pewnych rąk .

Dwa lata temu kolega kupil ZZR 600 chyba 93 za 4 tysie. Moto w absolutnie dobrym stanie, nic nie kombinowane, jedzi ciagle do dzis i jeszcze sobie polata. A zeby je kupic trzeba bylo pojechac 20 km:P No ale to jest wyjatek potwierdzajacy regule.

 

Kiedy mieszkalem w Warszaiwe, kupilem VF Interceptor z Piaszeczna. Z wyyyebanymi walkami rozrzadu ale za 3tysiace:) Natluklem jej dobre 10 tysiecy km, potem przez zrezbe w silniku urwal sie lancuch rozrzadu i spzredalem za 1,5 chyba. Nie minal miesiac jak stala na allegro za 4 :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocka do Jeleniej Góry niedaleko a tam znajdziesz wszystkie interesujące Cię modele ( i dużo więcej ). Napewno nie wrócisz z niczym. Polecam :)

 

http://allegro.pl/item555158466_suzuki_gsf...ndit_97rok.html

http://allegro.pl/item555152602_honda_cb_500_95_rok.html

http://allegro.pl/item555158959_kawasaki_gpz_500_96_rok.html

 

hmm co o tym myślicie???

 

p.s a możę lepiej cos takiego kupić http://www.motoimport.friko.pl/suzukim1800r06.html ;p;p

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie interesuj się gpz, cb czy nawet gs500

to motory dobre na początek, ale dosłownie na miesiąc, bo tym czasie orientujesz się że to coś naprawdę małego i słabego (bez urazy dla jeżdżących), a o motorze z takiego zdjęcia jak ten czerwony bandit nic nie można powiedzieć..

 

o xj900 jeszcze nie mam wieści

 

pozdro

żółw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie Wybieraj się gdzieś daleko jak nie Masz pewnego namiaru. Często się zdarza że sprzedawca przez telefon zachwala jak tylko może bo myśli że jak Przylecisz z drugiego końca Polski to Kupisz bo Ci będzie żal jechać do domu z pustymi rękami. Ja tak miałem jak szukałem sprzęta, ludzie takie miny wciskają że aż wątroba boli. Tak na marginesie też jestem na kupnie czegoś, ale dalej niż 100km od domu to nawet nie jadę, bo jechać i zobaczyć złom to mogę u mnie. Taka drobna rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuj się gpz, cb czy nawet gs500

to motory dobre na początek, ale dosłownie na miesiąc, bo tym czasie orientujesz się że to coś naprawdę małego i słabego (bez urazy dla jeżdżących), a o motorze z takiego zdjęcia jak ten czerwony bandit nic nie można powiedzieć..

 

o xj900 jeszcze nie mam wieści

 

pozdro

żółw

 

tak jak patrze na oferty xj900 to chyba raczej nie będzie mnie stać. z tym stwierdzeniem żę nie cb gpz i inne 500 to chyba troche jesteś wbrew temu co piszą na wszystkich forach... w kwesti pierwsze moto...

jak nie te motorki to jakie wg Ciebie za tą kase?

p.s mimo wszystko jak będziesz wiedział coś o tej xj do daj znać

PZDR

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak patrze na oferty xj900 to chyba raczej nie będzie mnie stać. z tym stwierdzeniem żę nie cb gpz i inne 500 to chyba troche jesteś wbrew temu co piszą na wszystkich forach... w kwesti pierwsze moto...

jak nie te motorki to jakie wg Ciebie za tą kase?

p.s mimo wszystko jak będziesz wiedział coś o tej xj do daj znać

PZDR

 

cb, gpz są naprawdę wolne i małe.. nie ma co z nadmierną niż potrzebna ostrożnością podchodzić do motorów.. kasa w okolicach 6000PLN to właśnie bandit i xj i te polecam Ci na początek..

 

sam miałem sprzedawać swoją maszynkę teraz, ale jednak wstrzymuje się z wymianą do następnego sezonu, a mój bandzior to 100% oryginał i perełka jak na swój wiek

 

jak tylko dostane cos na temat xj to Ci napisze

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb, gpz są naprawdę wolne i małe.. nie ma co z nadmierną niż potrzebna ostrożnością podchodzić do motorów.. kasa w okolicach 6000PLN to właśnie bandit i xj i te polecam Ci na początek..

 

sam miałem sprzedawać swoją maszynkę teraz, ale jednak wstrzymuje się z wymianą do następnego sezonu, a mój bandzior to 100% oryginał i perełka jak na swój wiek

 

jak tylko dostane cos na temat xj to Ci napisze

 

pozdro

Tylko ciekawe skad ty chcesz wziac Bandita w chociazby zadowalajacym stanie za 6 zlotych klockow??

A XJ 900 zupelnie nie nadaje sie na pierwsze moto-bo jest w ch*j ciezka i nieporeczna. Nie motaj chlopakowi w glowie swoimi dziwnymi teoriami(po raz kolejny....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe skad ty chcesz wziac Bandita w chociazby zadowalajacym stanie za 6 zlotych klockow??

A XJ 900 zupelnie nie nadaje sie na pierwsze moto-bo jest w ch*j ciezka i nieporeczna. Nie motaj chlopakowi w glowie swoimi dziwnymi teoriami(po raz kolejny....)

 

nie masz pojecia jak sie prowadzi xj skoro piszesz że to nieporęczny motor.. jest świetny i czujesz go jak gs czy cb bo ma nisko środek ciężkości, miedzy xj 600 a 900 nie ma róznicy oprócz mocy oczywiście

a jakiego bandziora za 6000PLN? przyjedź i oglądnij mojego, a puściłbym go za 7000 PLN, przestań chłopie ty mieszać lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz pojecia jak sie prowadzi xj skoro piszesz że to nieporęczny motor.. jest świetny i czujesz go jak gs czy cb bo ma nisko środek ciężkości, miedzy xj 600 a 900 nie ma róznicy oprócz mocy oczywiście

a jakiego bandziora za 6000PLN? przyjedź i oglądnij mojego, a puściłbym go za 7000 PLN, przestań chłopie ty mieszać lepiej

Przecież gosciu napisał ze ma pięc i pół złotego klocka. A Twoj przekracza ta sumę o prawie 30 %. I zaraz sie okaze ze XJ 900 jest poreczniejsza od CB 500 :D Dla Ciebie moze on jest poreczny,ale dla kogos kto zaczyna swoja kariere na motocyklu zachwianie na jednej nodze z motocyklem o wadze 280 kg moze sie zle skonczyc...500tki pod tym wzgledem wybaczaja duzo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz pojecia jak sie prowadzi xj skoro piszesz że to nieporęczny motor.. jest świetny i czujesz go jak gs (...)

 

Boowa, ja rozumiem, że na początek trzeba sobie nabić licznik postów, ale to kolejny przypadek gdzie się ośmieszasz :icon_razz:

nie ma takiej możliwości, żeby dorzucenie kilkudziesięciu kg suchej masy pozostało bez wpływu na prowadzenie. gs500 waży 170kg, xj900 - 240: co Ty kurde chłopie pierniczysz, że się poręcznie będzie taki klocek prowadzić? odkąd ten motocykl powstał wszyscy twierdzą, że jest dokładnie odwrotnie - więc nie rób tu chłopakowi wody z mózgu

BTW przez grzeczność już nie zapytam o Twoje doświadczenie na motocyklu, bo teksty że gs500 "się po miesiącu znudzi" dowodzą kompletnego braku kompetencji w tym zakresie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to za bardzo "doświadczony" nie jestem :biggrin: ale uważam że skoro dysponujesz takimi a nie innymi środkami to też powinieneś liczyć się z tym że np. utrzymanie 900 a 500 będzie trochę się różniło.

Takim moim skromnym zdaniem to 500 powinna ci wystarczyć, bo widzę że nie szukasz sprzęta do ścigania :crossy: . Teraz na początku sezonu ceny są deczko wyższe, ale zawsze można się targować :cool:

Powodzenia w poszukiwaniach

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...