Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jako żę w niedalekiej przyszłości nosze się z zamiarem kupna motocykla zwracam się do was z prośbą o doradzenie jak i gdzie go szukać?? Jak na razie to tylko allegro autogielda jakieś pobliskie komisy Maxcie jeszcze jakieś inne propozycje jak szukać skutecznie żeby coś znaleść ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem przez znajomych można coś fajnego znaleźć

możesz też napisać posta w dziale kupię (jak wlecisz na minę to ewentualnie możesz potem sprzedającego użytkownika forum zjechać publicznie:P)

a czego konkretnie poszukujesz?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym kursie walut ,to tylko rynek wewnetrzny zostaje. Przywiezienie czegos z zagranicy jest kosmicznie drogie. A u nas ciezko znalezc cos ciekawego...Sam wstrzymuje sie z kupnem samochodu-do czasu az ceny walut osiagna znow normalny poziom i bedziesz mozna za przywoite pieniadze przywiezc cos z Rzeszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje CB 500 gsf 600 bandit xj diversion lub gpz 500:) w cenie tak do 5500 zł:) da się w tych pieniądzach wyrwać cos porządnego ?? PZDR

Porządnego,znaczy? Że będzie jeździł bez żadnych inwestycji w niego np. przez najbliższy sezon? Według mnie jest to praktycznie niemożliwe. 5500 złotych to 1100 ojro.....

Patrząc na znajomych co pokupowali za podobne pieniadze Bandity-to są to jeżdzące powypadkowe i wyeksploatowane trupy. Szybciej znajdziesz XJ za te pieniądze albo GPZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuć 3kzł i możesz się do mnie zgłosić po gsx-a :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 gsx to troche za dużo jak na mnie a po 2 jak dorzuce te 3 koła to chyba będe jeżdził w dresie ekhm... nawet nie wiem czy na to starczy

Konrad a CB 500 ? Jednym słowem warto zostać przy tanin ale jednak lepszych za tą kase 500-tkach?

PZDR i thx za odpowiedzi:)

 

p.s a co powiecie o tym http://www.allegro.pl/item560165442_suzuki...zja_pilnie.html

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 gsx to troche za dużo jak na mnie a po 2 jak dorzuce te 3 koła to chyba będe jeżdził w dresie ekhm... nawet nie wiem czy na to starczy

Konrad a CB 500 ? Jednym słowem warto zostać przy tanin ale jednak lepszych za tą kase 500-tkach?

PZDR i thx za odpowiedzi:)

 

p.s a co powiecie o tym http://www.allegro.pl/item560165442_suzuki...zja_pilnie.html

Ja się na Banditach nie znam-ale tarcze hamulcowe to na pewno są inne niż fabryczne. Więc albo dzwon był, albo przebieg duuużo większy niż napisano. Przy 39 tys km się tarcz raczej nie zmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje CB 500 gsf 600 bandit xj diversion lub gpz 500:) w cenie tak do 5500 zł:) da się w tych pieniądzach wyrwać cos porządnego ?? PZDR

szczerze mówiąc JA NIE SPOTKAŁEM SIĘ z porządnym moto za ok 5000 zł chociaż nie mówię że nie da się :biggrin: trzeba się dużo naszukać a dojazdy i oglądanie sprzęta + ktoś do pomocy ( bo jak sądzę nie bardzo się na tym znasz) najczęściej kosztują duuuuzo więcej niz kupno moto droższego z pewnych rąk . ale to oczywiście wybór każdego indywidualny (w końcu teraz jest zima + ogólnoświatowy kryzys :biggrin: i wielu sprzedawców trochę zaniża ceny ) generalnie sprzęt za ok 5000 też czasami trafia się w w miarę dobrym stanie ale..... jeśli sam nie umiesz o niego zadbać po sezonie i tak będzie cię kosztował ok 7500 albo i więcej ale to zawsze "na raty mniej boli" :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki a znacie jeszcze jakieś inne komisy godne polecenia w tym rejonie ?

 

vivaldi mój ziomek ma do sprzedania zajebistą czarną XJ900 przytarganą w grudniu z UK, od właściciela, który miał obsesje na punkcie tego moto, nawet tłumiki ma kompletnie nowe bo gdzieś tam na rantach kropelki rdzy się pojawiły.. ten poprzedni właściciel to znajomy z pracy tego mojego ziomka, facet, który chyba ma ponad 50 lat, moto nie jeżdżone od momentu przywiezienia go do kraju, jest komplet dokumentów, nawet książka serwisowa, stan super, a stoi cały czas przykryte w garażu i czeka na nowego własciciela w Polsce, ja byłem raz i sprzęt w międzyczasie odpalałem..

wiem że ziomek nie wystawił go jeszcze na sprzedaż, bo czeka na cieplejsze dni, a poza tym siedzi cały czas na wyspie, ale jak znajdzie się ktoś chętny kto szuka takiego sprzętu to pewnie od razu go weźmie, bo to prawdziwa perełka, niestety nie pamiętam rocznika ale nie świeższy niż 96

 

jak jesteś zainteresowany to mogę dowiedzieć się za ile do oddania

 

pozdro i żółw

Edytowane przez Boowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...