Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mażemy pisać setki postów a od poniedziałku mam w garażu wirusa akumulatorowego bo wszystkie motocykle mają baterie do wymiany w większości przez zaniedbania właścicieli ponieważ nie wolno pozostawiać rozładowanego w okresie zimowym.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki że pierwszy to Yuasa i wytrzyma dwa razy dłużej niż dedykowany. Nie lubię tłumaczyć rzeczy oczywistych. Z mojej strony koniec rad.

Z tego co wiem, to Yuasa ma w swojej ofercie YB10L-B2, mało tego, jest nawet tańszy od YTX9-BS, więc nie widzę żadnego sensu kombinowania z zamiennikami. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że akumulatory kwasowe, bez różnicy jakiej firmy, rzadko wytrzymują powyżej 3 lat.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Do vtr musisz mieć duży prąd rozruchowy. Na to zwróć uwagę. Poza tym zwykłe kwasówki teraz też są bezobsługowe i nie muszą być trzymane w pozycji pionowej. W tej cenie kupisz yuasę, która pewnie dłużej posłuży.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę kupić nowe aku. do vtr co myślicie o tym żelewym,warto spróbować czy nie i kupić amg. http://allegro.pl/landport-akumulator-gtx12-bs-12v-12ah-i5055024797.html

 

GTX12-BS 12V 12AH

 

No jak za dobrego kwasa do V-ki trzeba wywalić 250zł to co sądzić o żelu za 150zł ..

JMT w apce nie dał rady jednego sezonu :D Na usprawiedliwienie dodam że wtedy jeszcze sprzęgiełko dogorywało i odpalanie to było kilka minut zabawy "złapie - nie złapie "

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...