Skocz do zawartości

rękawice do 150-200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Różnią się, bo:

- mają na bokach palców wstawki se stretchu - lepiej się układają na palcach

- mają wlot powietrza "od tyłu" pod tym protektorem kostek - nie wiem jak będzie to działać w praktyce

- mankiet mają zapinany z dwóch stron

Mając obie rękawiczki w rękach różnice widać. Akurat długość mankietu jest podobna. Ale jak się sprawdzają podczas jazdy - to będzie wiadomo po przyszłym sezonie. Ja w Tschulach 212 przelatałem jeden sezon i jestem zadowolony.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie doczepie do tematu: jakie sa mozliwie najcieplejsze rekawice? Do jezdzenia w minusowych temperaturach...

 

Mysle nawet zeby sobie zrobic podgrzewane rekawice, tylko nie wiem jak rozwiazac problem montarzu maty grzewczej :icon_mrgreen:

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi w stylu zamontuj podgrzewane manetki.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra membrana + ocieplina (niekoniecznie gruba, np. outlast). Ważne żeby nie były za ciasne, bo jak osłabią krążenie w dłoni to natychmiast dłoń zmarznie na kość. Dobre opinie słyszałem o Vanucci Winter, ale osobiście nie używałem ich jeszcze w takich hardkorowych warunkach.

Z innych firm zbyt wielu opinii nie znam, może poza serią Thermal (np. Mars) z Rukki ale to trochę inny poziom cenowy. Jakość za to wyśmienita. Odpowiednik z Helda - Arctic albo 2070.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroką ofertę rękawic zimowych ma RACER. Modele Novus, Softshell Winter i na przykład Gily. Warto poczytać na ich temat. Użytkownicy są bardzo zadowoleni.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się, bo:

- mają na bokach palców wstawki se stretchu - lepiej się układają na palcach

- mają wlot powietrza "od tyłu" pod tym protektorem kostek - nie wiem jak będzie to działać w praktyce

- mankiet mają zapinany z dwóch stron

Mając obie rękawiczki w rękach różnice widać. Akurat długość mankietu jest podobna. Ale jak się sprawdzają podczas jazdy - to będzie wiadomo po przyszłym sezonie. Ja w Tschulach 212 przelatałem jeden sezon i jestem zadowolony.

 

 

czyli polecasz Tschula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

czesc, podepne sie pod temat...

nie mam zamiaru wydawac jakis horrendalnych pieniedzy na rekawice, wiec zapytam o te z nizszej(niskiej?) polki:

 

http://moto.allegro.pl/rekawice-motocyklowe-tschul-210-r-m-wysylka-0-zl-i2026507901.html

 

czy

 

http://moto.allegro.pl/zr-race-skorzane-rekawice-r-l-mtn-24-28h-gdansk-i2027876894.html

na 1 stronie przewinely sie tez takie http://hypnotik.pl/oferta/rekawice-motocyklowe/skorzane/model-CARBON

?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam zamiar kupić rękawice w cenie najlepiej ~~ 100zł (max + 30zł).

 

Rękawice będą na już cieplejsze dni. Kolor - najlepiej całe czarne. I żeby wytrzymały chociaż 1 sezon ;)

 

Myślałem nad :

 

-Adrenaline HRX X1 (http://www.motorabat.pl/2776-r-kawice-adrenaline-hrx-x1.html)

 

-Tschul 212

 

Czy w tej cenie jest jeszcze coś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...