Skocz do zawartości

Yamaha RD 250 1A2


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się. Nabyłem Yamahę RD 250 1A2 '76. Generalnie to nie dla siebie, tylko dla mojej Karoli vel 4sta15. Miał być cebek, ale nie wyszło. Później będzie.

Machinerię zwiozę do Wrocławia w styczniu, wtedy porobię foty i będę relacjonował na żywo nierówną walkę. Jakby komuś po szafce lub kompie walały się jakiekolwiek materiały na temat tego sprzęta, będę zobowiązany :bigrazz:

POMAGAJMY SE, TO NIE BĘDZIE ŹLE :buttrock:

Wyszedł mi rym, co?

 

ucio

 

P.S. To nie ta RD z allegro, co jeden taki chciał za nią 6000 zł. Wolałbym za te piniądze dwa cebeki z jebaja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Ka-ro-li-na?! Gratulacje największe!!! :clap: I jeszcze jaki sprzęt... :lalag: Chyba w promieniu 200km albo i lepiej, nie będzie właściciela drugiej takiej Y :biggrin: Skąd pomysł na takie cudo? Wrzuć fotki jak będzie można, tu albo midowo, koniecznie ;)

p.s. Będzie co opijać, jak wpadniecie do nas :icon_twisted:

p.s.2 Co z Hondziną? To jest zmiana, czy kolejne 2oo w stajni?

 

pozdrowienia dla Was:)

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie relacja, będzie :biggrin:

Adamie, cebek łagodniejszy, ale kto powiedział, że zawsze ma być łatwo? :bigrazz: Zresztą MLP* daje radę i nie wątpię, że z tym gadem też sobie poradzi. Kto wie, może za jaki rok skopie kilka dup w Lublinie na wyścigach zabytków :buttrock: Bedziemy nad tym pracować!

Na co dzień Karola lata na CB 500, a RD-ek będzie wisienką w garażu. Oby nie ostatnią.

A czemu RD? Bo trafiła się w dobrej cenie, spełnia nasze warunki: klasyczny motocykl japoński. No i się cholernie podoba :cool:

 

ucio

 

*MLP - Moja Lepsza Połówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ten RD jest podobny kształtem do XS400 roczników przed 1979rokiem?

Mam trochę gratów z nadwozia do XS400 z 1978r.(jak by ktoś potrzebował)

Najprawdopodobniej będzie pasować.W tamtym czasie była duża unifikacja części zamiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...