Skocz do zawartości

Wypadek erłanem


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech teraz nikt nie tłumaczy sie podając kilo sporta na sprzęt dla początkującego jakto nie którzy mówili : "łagodniej oddaje moc niż 600" . Oto właśnie pokaz.

A co to ma za znaczenie czy byla to 400,600 czy 1000? Jakby przypiedolil przy 240 zamiast przy 260 to myslisz ze by przezyl...? Pojemnosc sprzeta ma tutaj niewielkie znaczenie. Zreszta nie wiadomo czy po nim TIR na przyklad nie przejechal albo ch*j wie co-wiec wszelkie dywagacje na ten temat nie maja sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie czy byla to 400,600 czy 1000? Jakby przypiedolil przy 240 zamiast przy 260 to myslisz ze by przezyl...? Pojemnosc sprzeta ma tutaj niewielkie znaczenie. Zreszta nie wiadomo czy po nim TIR na przyklad nie przejechal albo ch*j wie co-wiec wszelkie dywagacje na ten temat nie maja sensu...

 

No i to jest prawda, ubieranie tego wypadku w mity typu: bo to był tysionc, jest bez sensu. Niektórzy po prostu mają zaj...ego pecha, lub też są zaj...cie bezmyślni. G3d dobrze to ujął.

Co do szkolenia pilotów, choć o tym nie słyszałem, to jestem w stanie zrozumieć taką metodę szkolenia, w kryzysowych sytacjach (kiedy jeszcze da się coś zrobić), mózg używa gotowych sprawdzonych schematów, które wcześniej przyswoił, albo z doświadczenia, albo zapamiętał je z innego źródła.

 

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spokój bo mi link nie działa. :bigrazz:

Ha! Wydalo sie, ze nie masz skonczonych 18 lat wymaganych do otowrzenia filmu :D

A co do filmu - coz, zdarza sie nawet najlepszym. Na mnie nie wywarl zadnego wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie czy byla to 400,600 czy 1000? Jakby przypiedolil przy 240 zamiast przy 260 to myslisz ze by przezyl...? Pojemnosc sprzeta ma tutaj niewielkie znaczenie. Zreszta nie wiadomo czy po nim TIR na przyklad nie przejechal albo ch*j wie co-wiec wszelkie dywagacje na ten temat nie maja sensu...

 

 

 

Dokładnie. Jak się źle trafi na gs500 przy 120km/h to również nie ma co zbierać z kolesia. Rozwaga jest potrzebna wszystkim użytkownikom dróg, pieszym również, choć nogi pod względem agresywności oddawania mocy pozostawiają wiele do życzenia. Zresztą tu też są wyjątki, jak nie używa się ich do chodzenia. Popatrzcie jak jeżdżą ludzie na rowerach na kurierce. Idąc tym torem trzeba by im wszystkim Wigry zaserwować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak się źle trafi na gs500 przy 120km/h to również nie ma co zbierać z kolesia. Rozwaga jest potrzebna wszystkim użytkownikom dróg, pieszym również, choć nogi pod względem agresywności oddawania mocy pozostawiają wiele do życzenia. Zresztą tu też są wyjątki, jak nie używa się ich do chodzenia. Popatrzcie jak jeżdżą ludzie na rowerach na kurierce. Idąc tym torem trzeba by im wszystkim Wigry zaserwować.

 

 

Wigry są zbyt nerwowe. Sugerowałbym zdławione Pelikany, albo Domino :icon_twisted:

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry są zbyt nerwowe. Sugerowałbym zdławione Pelikany, albo Domino :icon_twisted:

Ja uwazam ze na poczatek najlepsza bylaby Ukraina-jest bardzo stabilna i nie ma tendencji do pojscia na kolo. Szczegolnie wersja z rama typu "damka" jest polecana na pierwszy powazny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie wiedziałem, że na moto można się tak rozwalić. Jest to zaje*ista różnica, czy odejdziemy na tamten świat w jednym czy wielu kawałkach. Po prostu sprzedaje motocykl.

 

Żartowałem :)

 

To znaczy ze jak znajde wypadek w ktorym pieszy zostal rozpierwiastkowany to znaczy, ze nogi oddaja moc agresywnie ??

ROTFL

 

A to jest jedyny komentarz, który trafnie podsumowuje poprzedzające go wypowiedzi.

 

 

Na koniec: nie wiem dlaczego koleś zginął, może to nawet nie była jego wina, więc RIP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie winien bo nie zalozyl kombinezonu i kamizelki oblaskowej ...

 

No filmik naprawdę daje do myślenia, czym grozi bezmyślna jazda.

a skad wiesz ze to bezmyslna jazda doprowadzila do tej tragedii?

 

Warto obejrzeć kilka razy i pamiętać czym grozi lekceważenie tej mocy

o jakim lekcewazeniu i o jakiej mocy piszesz? myslisz ze na motocyklu o mocy 60km nie mozna sie tak zalatwic? skad wiesz ze zlekcewazenie mocy bylo przyczyna wypaku?? a zapomnialem ze ty przeciez wszystko wiesz najlepiej. dobra. wycofuje pytanie

 

 

Jest to zaje*ista różnica, czy odejdziemy na tamten świat w jednym czy wielu kawałkach.

a jaka to roznica bo za wyjatkiem przydatnosci organow do transplantacji* to moim zdaniem zadna.

 

 

* z tym tez roznie bywa bo mozna byc w jenym kawalku a wewnatrz masakra i wtedy zaden pozytek z naszych zwlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem zajc, że jesteś za tym żeby młodych kierowców na litry wsadzać. Fakt że mógł to sobie zrobić nawet i na 50cc , ale to był litr.

Ja tam po hiszpansku nie kumam, wiec nie wiem czy byl to mlody kierowca czy szescdziesieciolatek na R1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie winien bo nie zalozyl kombinezonu i kamizelki oblaskowej ...

 

Na nic by mu kombinezon się nie przydał przy takim wypadku.

A kwestia kamizelki odblaskowej też jest dyskusyjna, ja nie jestem za nimi. Przecież motocykl to nie rower, że nie widać go z ciemności, bo przecież ma światło :bigrazz: .

Edytowane przez Marcin1sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...