Skocz do zawartości

Wypadek erłanem


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No filmik naprawdę daje do myślenia, czym grozi bezmyślna jazda. Rozbita maszyna i człowiek w szczątkach robią masakryczne wrażenie. Jak przyjdzie nam do głowy bezmyślnie za***rdalać to to warto sobie przypomnieć takie sceny, wtedy to może pohamuje nasze emocje. Jednak często wsiadając na moto o tym zapominamy, a to niedobrze. Jednak przesadzać ze strachem nie można, bo jazda ma być przyjemnością, a nie walką o przetrwanie :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i zanim odkręcicie manetkę, zastanówcie się co by czuła Wasza mama jakby miała Was zobaczyć...

To mi poowiedziała moja po moim wypadku.

Bardzo dobrze, że są takie filmiki.Działają na wyobraźnie jak należy. I napewno już nie jednemu uratowały życie.Jestem o tym mocno przekonany.

A reszcie życzę szczęścia, bo nic innego im nie pomoże.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że są takie filmiki.Działają na wyobraźnie jak należy

 

 

Wiesz tu się można sprzeczać. Czy myślisz,że ktoś kto obejrzał dziś ten filmik, będzie pamiętał o nim wiosną, gdy wsiądzie na swojego ''erłana'' czy inny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

sytuacja drodzy państwo i drodzy moralizatorzy jest zupełnie odwrotna. jesli naoglądasz sie takiego gówna to masz wieksze prawdopodobieństwo ze w kryzysowej sytuacji zareagujesz podobnie.

wrecz NIE WOLNO oglądać takich filmików, zdecydowanie lepiej oglądać takie, w których ktoś wychodzi z opresji. To rzeczywiscie dziala, np pilotom myśliwców nie wolno oglądać filmików z wypadków powietrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz takie informacje? Myślisz że w podbramkowej sytuacji jest czas na przypomnienie sobie zdjęć kiedyś tam widzianych??

Co do oglądania filmów o wychodzeniu z problemów to możesz ich oglądać i tysiąc a i tak wszystko to będzie gówno warte póki nie przećwiczysz tego porządnie i sprawdzisz w boju.

Takie zdjęcia nie są po to żeby paraliżować strachem w sytuacjach podbramkowych ale po to żeby mieć więcej pokory i rozwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto obejrzeć kilka razy i pamiętać czym grozi lekceważenie tej mocy

 

Zgadzam się w 100%

 

...i zanim odkręcicie manetkę, zastanówcie się co by czuła Wasza mama jakby miała Was zobaczyć...

To mi poowiedziała moja po moim wypadku.

Bardzo dobrze, że są takie filmiki.Działają na wyobraźnie jak należy. I napewno już nie jednemu uratowały życie.Jestem o tym mocno przekonany.

A reszcie życzę szczęścia, bo nic innego im nie pomoże.

 

Zgadzam się z tym, że to działa ale nie na wszystkich. Ci co bardziej kumaci jarzą klimat, ale nie wszyscy...

 

Ku*wa, szczerze powiem, że takie filmy potrafią być przerażające... :rolleyes: :evil:

 

Przyczepności Panowie, przyczepności życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

smiejcie sie smiejcie, rzeczywiscie tak to dziala na podswiadomość i przynosi skutki odwrotne od zamierzonych. Nie chodzi mi o same zdjecia z wypadku, tylko raczej o filmiki ktore powstaly w trakcie wypadków. Istnieje ryzyko ze i Ty znajdziesz sie w analogicznej sytuacji, jak sie wtedy zachowasz? niestety prawdopodobne ze wlasnie tak jak zapamiętal to twoj umysl.

czytalem na jakichs stronach o lotnictwie wojskowym, poszukam zrodla

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...