Skocz do zawartości

Honda VTX czy Yamaha wild star / road star


Przemek86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pełni się z Tobą zgadzam.Nigdy nie zamienię swojego RS-a na VTX-a.Prędzej na HD ale te z kolei są trochę dla mnie za małe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie od dziś wiadomo, że "każda sroczka swój ogonek chwali" ;P

Dla mnie vtx wygląda odjazdowo, zaś yamahowska seria starów wyglądowo choćby, już się opatrzyła. Nie mówiąc o osiągach, co wbrew opinii niektórych motocyklistów, jednak ma znaczenie. Mieć ładny i nowocześnie wyglądający sprzęcik, którym można jakby co, porządnie odkręcić, to jest to. Dla mnie nostalgiczny wygląd też jest OK, ale jeszcze jakby szło to w parze z osiągami, które zapewnia choćby mały vtx.... No dobra, dobra - to tyle w tej kwestii. Na koniec życzę zdrowych i pogodnych Świąt, no i przekręceniu paru km, wszak pogodę wyśmienitą na najbliższe dni zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEX zgadzam się z Tobą VTX to klasa sama dla siebie. Jest przepiękny i nigdy bym nie zmienił go na yamahę.

Ale to tylko kwestia gustu. Jednym podobają się blondynki a innym brynetki:)) :crossy:

Edytowane przez Seba1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej na HD ale te z kolei są trochę dla mnie za małe.

 

No nie wiem. Softail owszem, mniejszy od RS-a i to sporo. Ja szukam dla siebie Road Kinga, i zarówno gabarytowo jak i wagowo to ta sama liga co nasze Yamahy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagowo to może tak,jednak gabarytowo to jest mniejszy.Jeździłem już kilkoma nawet najnowszym.Baczek taki jak w Drag Starze.Motor dla mnie trochę za mały.Ten sezon jeszcze Yamaha,potem zobaczymy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEX zgadzam się z Tobą VTX to klasa sama dla siebie. Jest przepiękny i nigdy bym nie zmienił go na yamahę.

Ale to tylko kwestia gustu. Jednym podobają się blondynki a innym brynetki:)) :crossy:

 

Ja tam wolę rude :buttrock:

Gdybysmy wszyscy lubili to samo to było by zajebiście nudno :-)

Siedzę sobie w pracy, motor stoi na parkingu i aż mnie ciśnie żeby się ubrać i gdzies popędzić... Oby do soboty :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doświadczonych kolegów o opinie i ewentualnie sugestie w następującej kwestii:

chcę zamienić moją 650-kę na coś większego - zafiksowałem się na Hondę VTX 1300 Retro

lub Yamahę Royal Star 1300 - co koledzy na to.

Jeśli temat był już poruszany to proszę mnie przekierować. Czołem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...