Skocz do zawartości

Opona 190 do zx-9R


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porownywalem aprilie rs 125 z opona 140 i moja byla aprilie rs 160 z opona 160 bylo czuc roznice, moj motocykl wolniej skladalem do zakretu, nie byl tak lekki i zwinny ja na 140. Zostaw orginalny rozmiar a bedziesz zadowolony.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wygląd ale o to że mam dostęp do kompletu 120/190 w dużo niższej cenie niż 120/180 - stąd moje dzisiejsze "zmagania".

 

Pozdro all :flesje:

w takim wypadku niezastanawiaj sie tylko bierz :crossy: , a o jakim konkretnie modelu mowa?

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelin Pilot Power 2CT, ale wziąłem 120/70ZR17 & 180/55ZR17 zamiast 120/70ZR17 & 190/55ZR17. Komplet za 730zł (nowe z salonu). Jakieś 200zł taniej niż w PL z dowozem do domu :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladanie szerszej opony nie ma specjalnie sensu a prawda jest tez taka ze przy amatorskiej jezdzie nie specjalie odczujesz ta zmiane o jeden rozmiar w górę. opony ktore podales znacznie sie różnai bo majac 180/55 odpowiednim profilem przy szerokosci 190 jest 50 a nie 55. tak wiec nie dosc ze mial bys za szeroka to jeszcze za wysoka :)

 

ja place 2100 euro na rok za 125cc - uroki tymczasowego prawa jazdy

 

znaczy sie tata ci płaci. ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 17 lat więc pewno pracujesz nielegalnie. Co na to Urząd Skarbowy? I samorząd terytorialny?.

 

Zejdź może z chłopaka proszę Cię bo ma dobrze poukładane pod beretem a takich jest teraz coraz mniej.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdź może z chłopaka proszę Cię bo ma dobrze poukładane pod beretem a takich jest teraz coraz mniej.

 

Dokładnie panie Piotrze, każdy młody który kombinuje jak zebrać na sprawy związane z moto powinien być przez Nas wyrzucany na falę :clap:

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 17 lat więc pewno pracujesz nielegalnie. Co na to Urząd Skarbowy? I samorząd terytorialny?.

mieszkam w irlandii i tu mozna pracowac chyba od 15 roku zycia

do szkoly chodze i po "maturze" wybieram sie do szkoly wyzszej na mechanike (mozna to tak nazwac)

skoro moge pracowac w weekendy to po co mam obciazac mame?

 

wracajac do tematu. czy mozna wpasowac do motoru inne opony ale tych samych wymiarow? mam taki problem ze z przodu mam bieznik rodem z kolarki i na kazdym zakrecie zastanawiam sie czy nie wyfrune

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

poza tym przesledz w rankingach, ktore najlepiej sie zachowuja na mokrym asfalcie bo to bedzie Tobie najbardziej przydatne w Galway :wink: dodam jeszcze, ze oprocz problemu deszczu jest problem asfaltu, ktory paradoksalnie nie nadaje sie do jazdy w deszczowe dni nawet samochodem, ktory latwo traci przyczepnosc a co dopiero motocyklem.

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...