Skocz do zawartości

Przewody w stalowym oplocie????


Tobi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W św koleś od zx-600g napisał żę "przewody w stalowym oplocie wyrażnie wpłynały na skuteczność, wyczuwalość puktu zadziałania i dozowalność przedniego hamulca"

 

 

Czy może ktoś to w sposób bardziej techniczny wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje :?:

 

Jakich efektów mógłbym sie spodziewać po zainstalowaniu do R6 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w planach na ten sezon przewody w stalowym oplocie ale nie wyrobiłem z kasą... w larssonie znalazłem komplet do SV za jk dobrze pamietam 420,00zł. niestety na wiosne robie przegląd (olej z filtrem, regulacja gazników wraz z synchronizacją i regulacja zaworów a juz zmianiłem klocki hamulcowe, filtr powietrza na K&N , świece ) więc finanse się skńczyły i zakup przełożę na później... może w środku sezonu...?

w poprzednim moto miałem stalówki i faktycznie widać było że hamulce wcześniej i ostrzej brały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jeździłem z czymś takim, więc jak niedawno sprawdziłem przedni hamulec z takim przewodem, to myślałem że jest zepsuty ( zablokowany ) dopiero jak przetoczyłem motor i zahamowałem to uwieżyłem. To jest żyleta !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zakupić w dobrej cenie i ile mniej wiecej toto kosztuje?

Mam jedną tarcze.

 

Słyszałem, że gdzieś jest firma, która robi to wysyłkowo - tj. dorabia przewody na wzór.

Płaci się od sztuki (do długości 1m) - dokładnie ceny nie pamiętam (ok 100 - 140 zeta w zależności od wyglądu i wykończenia). Firma jest przy Jagiellońskiej w Wa-wie. Jeżeli zabierzesz ze sobą przewody to masz dorobione w 20 min. Dożywotnia gwarancja i lepsze heble. Jakby co to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi wizytówkę, ale znalazłem w książce telefonicznej:

Firma PTM. Sp z o.o. ul Jagiellońska 55 tel. 614-04-10. Najlepiej najpierw zadzwonić, bo dojazd jest trochę zakręcony :D . Aha, przewody są firmy GOODRIDGE i w komplecie dostaje się wszystkie śruby i podkładki niezbędne do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że się nie starzeją :?:  8O  8O  8O

Znaczy, że warunki pracy nie nadwyrężą konstrukcji przewodów. Zapewne dzięki stalowemu oplotowi odprnemu na obciążenia i zewnętrznej izolacji polimerowej zabezpieczającej przed warunkami atmosferycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...