Skocz do zawartości

Akrapovic a Yoshimura


Rekomendowane odpowiedzi

 

Yoshimura jest gorzej wykonana

 

 

 

Kwestia gustu :wink: Mnie osobiście bardziej się podobają Akrapy

:buttrock: :clap: :notworthy:

 

Ile sprzetow miales w zyciu z jakimi wydechami ze snujesz takie bajki ?!

 

 

 

A moze tak Two Brothers ?

 

http://www.twobros.com/cgi-bin/shopper?sea...m-R1-SO-04.html

 

Dobre wydech, ladna prezentacja i dobrze graja.

No chyba ze patrzysz na wyglad jak Vector to musisz wziac Akrapovica :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: :clap: :notworthy:

 

Ile sprzetow miales w zyciu z jakimi wydechami ze snujesz takie bajki ?!

A moze tak Two Brothers ?

 

http://www.twobros.com/cgi-bin/shopper?sea...m-R1-SO-04.html

 

Dobre wydech, ladna prezentacja i dobrze graja.

No chyba ze patrzysz na wyglad jak Vector to musisz wziac Akrapovica :icon_razz:

 

Timac, kolego drogi, zejdź ze mnie. Gdybyś przeczytał cały temat to byś wiedział, że porównywałem sobie Yoshi i wydawała mi się po prostu gorzej wykonana - jeśli byś był bardziej kumaty to byś wiedział, że najlepiej czyta się całe tematy :icon_razz: A ile sprzetów miałem w życiu? Może więcej od Ciebie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo pojecia nie masz a wszystkim prawisz moraly i to na kazde tematy :icon_idea:

 

 

 

Czyli ile miales sprzetow 1 ? niemowiac juz o ilosci przejechanych kilometrow(motocyklem oczywiscie)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Timac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo pojecia nie masz a wszystkim prawisz moraly i to na kazde tematy :icon_idea:

Czyli ile miales sprzetow 1 ? niemowiac juz o ilosci przejechanych kilometrow(motocyklem oczywiscie)

 

Pozdrawiam

 

 

 

A czy Vector nie napisal ze to sa jego wlasne odczucia?

 

nawet jak sie cale forum na niego zwali to i tak bedzie to mial w powazaniu bo takie zdanie sobie wyrobil i patrzac na jego posty juz takowe zdanie zostanie...

 

poza tym zobacz z jakim usmiechem On to wszystko pisze a Ty sie pocisz jakby od tego czyjes zycie zalezalo...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo pojecia nie masz a wszystkim prawisz moraly i to na kazde tematy :icon_idea:

Czyli ile miales sprzetow 1 ? niemowiac juz o ilosci przejechanych kilometrow(motocyklem oczywiscie)

 

Pozdrawiam

 

Wsyt się przynać, ale nie mam żadnego. Ściemę walę na forum bo nie mam z kim popisać.

 

Zajebiste porownanie :buttrock:

 

Gdzie niewejde tam madrosci naszej gwiazdy

 

Aż się zawstydziłem.

 

Ale skoro wyrażanie swojego zdania na forum to dla Ciebie prawienie morałów innym to pogratulować tylko Twojej inteligentnej natury :notworthy:

 

PS. Co robisz w tej GB? Pakujesz czekoladki w sreberka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh też miałem kiedyś probłem i postawiłem na akrapa ale ze względu na wygląd i tylko z takiego.

 

Slip ony czy tez pełne układy wydechowe obu firm są do siebie bardzo zbliżone (ale zalezy to od motocykla pisze o k7 750) pod względem jakości wykonania, skuteczności w podnoszeniu mocy czy innych rzeczach na moj rozum liczy sie tylko wygląd i cena.

 

ale ktoś kiedy napisał niewiem chyba sliwa ze do pewnych motocykli są wedechy dedykowane czyli jakos tam specjlanie dorabiane niewiem slyszalem ze do suzuki tylko yoszki a mam akrapa i jestem zajebiscie zadowolny wiec sam niewiem co prawda na hamownii nie porownywalem z yoszka ale sadze ze wynik bylby podobny. pzdr

 

zima wszyscy pisza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Co robisz w tej GB? Pakujesz czekoladki w sreberka?

 

Tak szybko temat motocyklowy sie zakonczyl ze niemasz juz wiecej nic do powiedzenia :icon_question: :icon_eek:

 

Zgadza sie, teraz pakuje w sreberka bo swistak pojechal na swieta :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie tutaj spinacie? :banghead:

 

Jaka różnica czy Akrap czy Yoshi??

 

Osobiście mam to w dupie, mam Yoshi, ale jakby, miał Akrapa to też by było cacy.

 

A jak komuś nie leży o chce mieć głośno to niech ściągnie końcówke i jeździ na samej rurze, wtedy jest dopiero hardkor :buttrock:

 

Ani Akrap ani Yoshi nie przebije mojego starego komina SR Racing który napie*dalał pół metrowym ogniem :buttrock:

To był dopiero rzeźnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, teraz pakuje w sreberka bo swistak pojechal na swieta :buttrock:

 

Tak też myślałem bo pewnie do innej pracy się nie nadajesz :icon_razz: :clap:

 

Zwał jak zwał, na temat gustów, guścików się nie dyskutuje, jedynie co poniektórym przeszkadzają jak widać abusrdalne rzeczy :rolleyes: Naucz się dyskutować Timac :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest tak ze rozne firmy ze soba kooperują i tak do suzuki wybrał był yoshimure (co z reszta zrobilem) a do yamahy akrapovica.

 

co do jakosci wykonania to uwazam ze yoshi jest lepsza bo akrapowic dla mnie wyglada jak robota garażowa. kwestia gustu

 

VECTOR temat tego ktora firma lepsza wałkowalismy w innym temacie i w paru miejscach przyznales racje (np. kwestia naklejka/tabliczka) ;)

 

poza tym w yoshi masz wybór wersji JP i USA a akrap nie. co do samego kszatałtu tez yoshi daje wieksze mozliwosci o ma trzy podstawowe kształty koncówek (okrągły owalny i trioval)

 

Generalnie jedno i drugie to produkty HI END tak wiec bierz pod uwage cene wyglad i dzwięk.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym w yoshi masz wybór wersji JP i USA a akrap nie. co do samego kszatałtu tez yoshi daje wieksze mozliwosci o ma trzy podstawowe kształty koncówek (okrągły owalny i trioval)

Generalnie jedno i drugie to produkty HI END tak wiec bierz pod uwage cene wyglad i dzwięk.

 

 

 

W Kawie 12-tce miałem właśnie trioval'a w wersji dual outlet. On był robiony w Japoni i to był naprawdę hi end.

 

Tak prawdę mówiąc to Akrap nie tak dawno był rzeczywiście wyrobem garażowym, ale firma się rozwinęła i robi konkretne rzeczy. Do tej sportowej Bawarki (nie pamiętam symbolu, bo nie jestem fanem tej marki, ale jakieś tam 1200) robią zestaw carbonów. Widziałem to na żywo u jednego kolesia na Maślicach we Wrocku. W stosunku do serii wyglądało zajefajnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy z kumplem te same moto GSX-R 1000 K3 i K4 on ma Yoshi trioval a ja Akrapa w carbonie, i przy teście głośności nie było tej joszki słychać. W ekipie są różne wydechy i wszyscy przyznali że akrap to je to. POzdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest tak ze rozne firmy ze soba kooperują i tak do suzuki wybrał był yoshimure (co z reszta zrobilem) a do yamahy akrapovica.

 

co do jakosci wykonania to uwazam ze yoshi jest lepsza bo akrapowic dla mnie wyglada jak robota garażowa. kwestia gustu

 

VECTOR temat tego ktora firma lepsza wałkowalismy w innym temacie i w paru miejscach przyznales racje (np. kwestia naklejka/tabliczka) ;)

 

poza tym w yoshi masz wybór wersji JP i USA a akrap nie. co do samego kszatałtu tez yoshi daje wieksze mozliwosci o ma trzy podstawowe kształty koncówek (okrągły owalny i trioval)

 

Generalnie jedno i drugie to produkty HI END tak wiec bierz pod uwage cene wyglad i dzwięk.

 

Tak, tak bart wszystko się zgadza tylko tutaj chodziło się o czepianie przez kolegę Timaca. Zresztą dla mnie temat czepianek zakończony, forum jest od dyskusji i wyrażania swojego zdania także :flesje:

 

Bart, w yoshi do wyboru usa i jap, ale jakie są różnice? Tylko w znaczku na którym jest flaga usa czy nie tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...