Skocz do zawartości

Akrapovic a Yoshimura


Rekomendowane odpowiedzi

Kirek, a miałeś okazję kiedyś trzyamć w lewej puchę Yoshi a w drugiej Akrapa? :biggrin:

:) Miałem. I wybrałem Yoshi - choć Akrap był również interesujący. Bardziej spodobał mi sie po prostu kształt TRSa :biggrin:

 

Zastanawiałem się czy nie zmieniać wydechu w gixsie, ale postanowiłem dać spokój. Chociaż wstepnie wybrałem już Yoshi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrap ma dbkillera, więc można jezdzić ciszej lub głośniej.

 

Do mojego modelu można było wybrać albo z homologacją (dbkiller) albo bez homologacji czyli żadnego syfy uciszającego ;)

 

:) Miałem. I wybrałem Yoshi - choć Akrap był również interesujący. Bardziej spodobał mi sie po prostu kształt TRSa :biggrin:

 

Zastanawiałem się czy nie zmieniać wydechu w gixsie, ale postanowiłem dać spokój. Chociaż wstepnie wybrałem już Yoshi :crossy:

 

Kwestia gustu ;) Mnie osobiście bardziej się podobają Akrapy :) A wydech musisz koniecdznie zmienić! Daj silnikowi oddychać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R-77 nie ma dbkiller'a

 

I tu skłamałem, bo ma, tylko nie zwróciłem uwagi jak leżała w kartonie: dbkiller.

 

Tutaj kolektory z Yoshi: klik, a tutaj układ po założeniu na moto w trakcie zabawy z zakładaniem PC i modułu zapłonowego: klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mor, będziesz mierzył swojego cudnego lilipucika na hamowni???

 

Tak. Planuję zrobić do niego indywidualną mapę wtrysku na hamowni (zakładałem PCIII i Ignition Module razem z wydechem, przez to taki rozbebeszony). Tylko jeszcze nie wiem czy w Dynotech'u w Katowicach czy w PolandPosition w Piasecznie?! W sumie bliżej mam do Katowic, a pewnie jeszcze w tym roku się wybiorę... Przy okazji wyjdzie ile to da rzeczywistej mocy na kole, przy dobrych wiatrach powinno pokazać ok.168-170KM.

 

PS. Dźwięk z tego układu naprawdę powala, dbkiller poszedł na półkę. Od 3kRPM jest co posłuchać.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak już mówiłem nie moge znalesc samą carbonową końcówke Akrapovica z tych roczników.

W każdym razie dzięki za rade :banghead:

Pozdrawiam

2 tyg temu poszły takie bez mocowań i sprężyn za 170$ , niestety przespałem ta aukcje , ale pare dni temu nabyłem carbony bez ryski za 400$, co do kompletnych układów to graves będzie najoptymalniejszy bo niewarto sie pchać w scorpiony i remusy , a te to po max 500$ chodzą :wink:

Więc zacznij wertować te aukcje z wiekszą uwagą ;)

aha niezapomnij o Y pipe zamiast katalizatora po 160$ są "buy now"

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a do gaźnika ? macie jakieś sugestie co założyć do gaznikowej suzy ?

http://pl.youtube.com/watch?v=kysAAbd-VNI <<ciekawie gada ten wydech :banghead:

A jeszcze ciekawiej bez DB-Killera :icon_eek:

Przy schodzeniu z obrotów lubi sobie ogniem strzelić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowuje się ów wydech przy zle spalonej mieszance jaka wydostaje po mieszance w gaźniku?

Kiedyś słyszałem ,że często dochodzi do samozapłonu kiedy to do wtryskowego wydechu podłączy się wtryskowy układ .. a co za tym idzie do tłumienia wyziewu -bo jak wiadomo wybuch idzie i na zew. ale i do środka.

Niby rura wydechowa ..to rura , ale ..

 

Niestety za mało wiem ,aby coś dopasować do mojej małej , ale wiem ,że musi to być coś podobnego do tego co słychać w "linku" .

Może ktoś poratuje większą wiedzą lub linkiem do jakiejś mądrej strony ?

 

...Bóg zapłać :notworthy:

:flesje:

Edytowane przez Qwintus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...