Skocz do zawartości

Akrapovic a Yoshimura


Rekomendowane odpowiedzi

Vector - a masz lepszy pomysł gdzie dostanę dźwięk motocykli na tych konkretnych wydechach ? :)

Na żywca niestety nie pójdzie, kumple mają kominy innych marek i na dodatek na innych sprzętach.

Chociaż na YT orientacyjnie obczaiłam, fakt faktem ma się to nijak to rzeczywistości :)

Rodełoooo na kucyku , iiihhhahahahahah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się wtrącić do dyskusji to oprócz ww firm zastanowiłbym się nad wydechem Two Brothers, od tygodnia posiadam w moim DL- u taki i uważam, że wygląd oraz dźwięk jaki wydają te wydechy bije na głowę wydechy ww firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta dyskusja przypomina trochę dyskusję nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Powiedzmy sobie szczerze, że tłumik przelotowy jest dosyć prostym urządzeniem - to kawał rury wypchany materiałem tłumiącym, w którym siedzi jeszcze mniejsza rurka. Konstrukcja jest na tyle prosta, że w zasadzie jedynym kryterium ocenypowinna być jakość wykonania i jakość zastosowanych materiałów (to jest najważniejsze, żeby tłumik nie wydmuchał się po 1000 km) no i oczywiście wygląd samego tłumika, żeby cieszył także oko. A brzmienie to kwestia gustu :) A co do filmików, to ja nie słyszę zadnej różnicy w brzmieniu. Tutaj trzebaby chyba jakiegoś audiofila ;) Przepis na banana natwarzy to kupno końcówki renomowanej firmy (obojętnie jakiej), która wizualnie będzie pasować do motocykla. Wsio.

 

PS. Nie mówię tu o kompletnych układach wydechowych, bo to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HunterM i Vector - odgłos Waszych rzędówek jest w pytkę ale to nie to samo co w Vce :)

 

To jest prawdziwe pierdzenie ! :

; Yoshimura

 

I na takim czymś mi zależy :icon_twisted:

Edytowane przez Montana

Rodełoooo na kucyku , iiihhhahahahahah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do filmików, to ja nie słyszę zadnej różnicy w brzmieniu. Tutaj trzebaby chyba jakiegoś audiofila ;)

 

Dlatego mówiłem, że na yt to jest ch*j a nie porównanie :bigrazz:

 

HunterM i Vector - odgłos Waszych rzędówek jest w pytkę ale to nie to samo co w Vce :)

 

Oj, tak. Masz rację. Nie ma co porównywać.

 

W PYTĘ to jest odgłos Ducati na gnomach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HunterM i Vector - odgłos Waszych rzędówek jest w pytkę ale to nie to samo co w Vce :)

 

Heh, jak miałem "fałkę" to tęskniłem za odgłosem rzędówki. Teraz jak ma rzędówkę, brakuje mi odgłosu "fałki". Tak to jest, że na trawniku sąsiada trawa zawsze wydaje się być bardziej zielona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...