Skocz do zawartości

TUNING UKŁADU WYDECHOWEGO


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robię od podstaw bo brak czasu z racji dużej ilości samych przeróbek.Ale taniej wyjdzie ci jak zakupisz jakiś ładny na Allegro i odrazu podeślesz do mnie do przeróbki.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tobie o to zeby kupic w miare ładny oryginalny i dosłac na przerobienie...ok wiec tak zrobie:)...a jeszcze mam pytanie czy da sie zmienic długosc tego orginalnego tłumika od fzs 600 ,skrócic go o połowe powiedzmy,bo chciałbym tłumik pasujace do streeta.

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że da się skrócić ale tylko za opaską mocującą i co ciekawe po takiej przeróbce i skróceniu zabieg taki kosztuje mniej niż pełna długość.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj Edward.Mam Kawasaki 1500 Vulcan.Jest cichy że aż mnie to drażni(skutery są głośniejsze)Czy możesz zaproponować mi coś interesującego??Chodzi mi standardowo o dużo basu,umiarkowaną głośność,na pewno nie cos takiego jak na pustych wydechach,ale ma być słychać że to 1500cm.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakeiś foty na [email protected] jak te kominy wyglądają bo ich jeszcze nie robiłem i nie mam pojęcia jaką mają budowę.Albo podjedź kiedyś do mnie jak będziesz nie daleko to je oblukam i pogadamy.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do forumowego guru od wybebeszania wydechów - czy wybebeszałeś wydechy od V-Roda aby uzyskać lepsze brzmienie od tego co jest czyli żadnego - po prostu nic nie słychać - jak skuter. Wydechy mam takie

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takich nie miałem na stole.Nie mam wiedzy jak są zbudowane ale chętnie je wypatroszę :icon_mrgreen: Wiem że przed nimi są w puszce katalizatory które warto wywalić.Kiedyś tylko robiłem do takiego do akcesoryjnych pustych końcówek wkładki wyciszające o dodające basu.Podwieź mi je kiedyś to je oblukam co się dało by z nimi zrobić bez zniszczeń :buttrock:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takich nie miałem na stole.Nie mam wiedzy jak są zbudowane ale chętnie je wypatroszę :icon_mrgreen: Wiem że przed nimi są w puszce katalizatory które warto wywalić.Kiedyś tylko robiłem do takiego do akcesoryjnych pustych końcówek wkładki wyciszające o dodające basu.Podwieź mi je kiedyś to je oblukam co się dało by z nimi zrobić bez zniszczeń :buttrock:

 

Spróbuję wypatroszyć katalizator - jak go wypatroszę to dam znać co się polepszyło - napewno osiągi się poprawią i liczę na lepsze brzmienie. Wytnę sciankę - wyrwę co jest pod nią , rozdzielę na dwie linie spalin i zaspawam spowrotem. Co wyjdzie to wyjdzie - w najgorszym przypadku pójdą do kosza.

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się za bardzo.Rób małymi kroczkami i rób próby bo przełoisz.Katalizatory wywalaj i się nie zastanawiaj.Napewno poprawią się parametry silnika a dźwięk nie koniecznie-zobaczysz.Powodzenia

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy ktoś mógłby mnie uświadomić czy wywalenie katalizatora z R 1 z 2008 r wiąże się ze zmianami w komputerze i czy dodaje jakiegoś kucyka ? Mam fabryczne wydechy i exupa niemniej poziom hałasu mi wystarcza i nie chcę tego zmieniać . :icon_question: :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...