Skocz do zawartości

GSXR 1000 K9


Rekomendowane odpowiedzi

Wydechy paskudne. No, ale taka moda u wszystkich teraz. To jedna z pierwszych rzeczy jakie wymieniłem po kupnie motoru :biggrin: i całe odchudzanie ramy poszlo w gwizdek przez te dwa 'megafony' - waży tyle samo co poprzednik IMHO ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ...jakiś czas temu widzialem fotki nowe Gixxera i już mi się podobał, chociaż nie przepadam za plastikami. Niezły picsk ten Gixxer, zresztą nie widziałem jeszcze brzydkiego GSXR`a chyba oprócz serii 825.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na jakiś test i zobaczyć jak toto się spisuje w akcji, bo po samych zdjęciach i specyfikacji wygląda że to tylko odświeżona K7/K8 - trochę lżejszy, trochę mocniejszy i to w sumie tyle. Mi osobiście brakuje jakiś naprawdę rewolucyjnych zmian jak w przypadku np nowej R1 w której będzie kompletnie nowy silnik tzw. "big bang" wyposażony w wał korbowy o kącie rozwarcia czopów 90º rodem z motogp, czy chociażby bladego który w 2009 roku ma dostać ABS. Pytanie oczywiście jak te rewolucyjne zmiany hondy i yamahy będą się spisywały w rzeczywistości, także wyczekuję teraz na jakiś test nowych litrów. A i tak jakbym miał kupić jakiegoś nowego litra to wziąłbym aprilkę rsv4 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak ... z niecierpliwością czekam na pierwsze testy porównawcze litrów ad 2009. Co roku dużo się pisze o rewolucji jakie mają przynieść nowe modele a koniec końców wychodzi z tego w najlepszym wypadku ewolucja.

Swoją drogą ciekaw jestem jak oni zaoszczędzili te 700 gram na ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że będzie najcięższy w swojej klasie ...ale w zamian najbardziej użytkowy, szczególnie dla tych wyższych bikerów :)

 

+EDIT:

Wydechem bym się nie przejmował ...seryjny zazwyczaj ląduje na półce :)

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, blady wygladem nie zachwyca, a raczej szokuje, ale za to udowodnil ze w 2008 nie ma na niego mocnych. Nowa R1 wyglada wg mnie rewelacyjnie a zmiany technicze moga sprawic ze przeskoczy honde. Co do Gixera, to tak jak napisal M4NIEK, zapowiada sie motocykl sportowo uzytkowy. Jest jeden duzy plus dla suzuki, nie skraca motocyla jak pozostali i jest jeszcze troche miejsca zeby wziac plecaczek ze soba. Stylistyka nie najgorsza ale wydechy dodaja temu sprzetowi dobre kilka kilo... Poczekajmy na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden duzy plus dla suzuki, nie skraca motocyla jak pozostali i jest jeszcze troche miejsca zeby wziac plecaczek ze soba.

 

Dla jednych to plus, dla innych nie. Ja m.in. ze względu na wymiary wziąłem nowego Bladego, a nie SC57b. Wożenie paszażera sportem to i tak tylko teoria, no chyba, że ktoś ekstremalistą jest. Nawet po mieście, jak przyłoiłem, kumpel stary motocyklista, nie chciał już ze mną z domu do Castoramy wsiadać. U niego na sprzęcie kanapka wygodna, mniej więcej na podobnym poziomie, a tu siedzi się na wysokości siedzenia u TIR'a. Założyłem zaślepkę siedzienia i po sprawie, a i wygląd lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPA!

 

A tak poważnie to jest zgrabny wizualnie. Przybrał trochę na futurystycznych kształtach...ta czasza i wydechy - rewelka! Mimo wszystko rock starszy gixer jakoś bardziej do mnie przemawiał...ale to subiektywna opinia. No ale to tylko wygląd a nim motocykl nie jeździ...ciekawe jak tam w środku...

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...