Skocz do zawartości

UWAGA NA OPONY


emil1005
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto beny na swojej stronie:

 

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7416048

 

Witam. Po pierwsze jestem uczciwym allegrowiczem. Sprzedawany towar zawsze jest dokladnie opisany i sfotografowany na kilka sposobów. Po drugie: od 10 lat jestem motocyklistą i "świat" opon do jednośladów nie jest mi obcy. Sprzedaję głównie opony używane, a co się z tym wiąże: przeszłość i stan techniczny tych opon nie do końca jest mi znany - może sie zdażyć, że w oponie będzie dziurka, której nie widać bądź której ja nie zauważyłem. Na wszelkie opony NIE DAJĘ gwarancji oraz nie przyjmuję zwrotów.

 

Litości .... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że wszystkie wystawone przez niego opony to heidenau'y. one są marnej jakości nawet jak nie są poprzecinane :icon_razz: nie zalożył bym tego nawet do emzetki, o mocniejszych motocyklach nie mówiąc...

 

swoją drogą - skoro są klienci na gówno - to i handlarze gównem się znajdą. popyt dźwignią handlu, tak było od zarania dziejów..

 

ps. są prawnicy na naszym forum. może donosik do prokuratury o zamiarze popełnienia przestępstwa?

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może po prostu napisać do producenta/ów opon i zapytać co oznaczają te dziury ew. w jaki sposób oznacza się opony, które nie przeszły testów jakości. Jak ktos obeznany w obcych językach a ktoś inny w wyszukiwaniu kontaktów to połączmy siły i wyjaśnijmy sprawę. Sądzę ze zależy na tym nam wszystkim. I myśle że producentom opon też zależy na odpowiedzi na to pytanie. W końcu ktoś mógłby zepsuć im opinię myśląc że kupił nówkę a w rzeczywistości został oszukany i kupił coś co nie powinno nigdy znależć się na feldze. DO DZIEŁA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klniecie na ludzi kupujących opony używane?? ok może i wydałem parenaście tysięcy na motocykl ale zastanowiliście sie że haya przy swojej masie i mocy to niewysilając się zbytnio może zakończyć mi nową oponke w 2 tygodnie???? jakoś niezbyt mi uśmiecha się wydawać miesięcznie 1 000 zł na opony...zawsze kupywałem opony używane i pewnie dalej będę tak robił-tylko po przeczytaniu tego tematu będę jeszcze dokładniej sprawdzał stan opon i na pewno nigdy nie kupie kołkowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TLa kupuję używane, potorowe opony. Tak się składa,że mam pewne źródło-kumpel pracuje przy wymianie opon na torze w Poznaniu i zdarza mu się załatwić komplet bez żadnej lipy typu dzwon, kołkowanie itp.

 

Wracając do tematu, opona kołkowana nie jest złym wyborem tylko w jednym przypadku- do nauki palenia kapcia. Każde inne jej użycie niż freestyle aka stunt ma zasadność porównywalną z garażowym spawaniem aluminiowej ramy, czy regeneracją klocków hamulcowych......natomiast znając pseudooszczędność mieszkańców naszego kraju oraz ich techniczną świadomość nie zdziwię się, jeśli sprzedawca robi na tym niezły interes.

Edytowane przez DEALER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dalton- jeśli się żalisz, że hayka wykańcza Ci opony, to kup sobie gs 500. :banghead:

 

Osobiście wisi mi kto na czym jeździ i jakich opon używa, ale do szału mnie doprowadza szukanie pretekstu do zakładania używek. Powiedz uczciwie-masz w dupie swoje bezpieczeństwo i wolisz oszczędzać.

Ot, wszystko na temat.

 

Zanim rzuci się na mnie reszta zwolenników używek chcę podkreślić, że moją reakcję wywołała śmieszna argumentacja Daltona.

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klniecie na ludzi kupujących opony używane?? ok może i wydałem parenaście tysięcy na motocykl ale zastanowiliście sie że haya przy swojej masie i mocy to niewysilając się zbytnio może zakończyć mi nową oponke w 2 tygodnie???? jakoś niezbyt mi uśmiecha się wydawać miesięcznie 1 000 zł na opony...zawsze kupywałem opony używane i pewnie dalej będę tak robił-tylko po przeczytaniu tego tematu będę jeszcze dokładniej sprawdzał stan opon i na pewno nigdy nie kupie kołkowanej...

 

 

Jak to mawia mój dziadek "nie mosz na opony?? to motur do stodoły" i tej zasady trzymam sie całe zycie a ty kolego nie osmieszaj sie takimi textami.

 

łańcuch tez skracasz jak ci sie wyciągnie?? Pamietaj ze jak ci sie klocki hamulcowe skoncza to można przestrzelić okładziny z poloneza. troche podpiłujesz i jakos podejdzie.

 

powodzenia :evil: :evil: :banghead: :lapad:

 

ku**a co za naród

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie no już przemyślałem temat i kupie nową...tyle że to nie jest do końca tak że w duszy mam bezpieczeństwo itd itp....po prostu całe życie jeździłem na używkach(mając słabsze motorki) i może dlatego mnie ciągnie do używek że nigdy sie nie naciąłem...ale fakt-hajka troche za mocna i za cięzka żeby ryzykować-nie chciałbym żeby mi strzeliła przy 300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam :banghead:

 

Jestem wulkanizatorem i motocyklistą . :crossy:

Opona motocyklowa może być naprawiona tyko w mastępujących przypadkach :

 

!!!!! Po pierwsze dopuszczalna jest tylko jedna naprawa i tylko w obrębie bieżnika !!!!

!!!!! Uszkodzenie nie przekraczć śrenicy 3mm !!!!!

 

PS. :lapad: Uważajcie na dętki z Larssona (rozlatują się same )

 

Pozdro Adam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banghead:

 

Jestem wulkanizatorem i motocyklistą . :crossy:

Opona motocyklowa może być naprawiona tyko w mastępujących przypadkach :

 

!!!!! Po pierwsze dopuszczalna jest tylko jedna naprawa i tylko w obrębie bieżnika !!!!

!!!!! Uszkodzenie nie przekraczć śrenicy 3mm !!!!!

 

PS. :lapad: Uważajcie na dętki z Larssona (rozlatują się same )

 

Pozdro Adam :notworthy:

oczywiście pod warunkiem , że nie jest wadliwa z innej przyczyny jak w powyższym przykładzie. Te opony to odpad po prostu.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...