Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!!!!!!

I jak wrażenia po jazdach GTR-em . Ja jestem zadowolony i nie mam na co narzekać . Duży mocny przewidywalny , tylko opony fabryczne marne trzeba będzie zmienić .

Chociaż na parkingach trzeba mieć trochę siły .

Czapok

jazda bardzo przyjemna, pomimo swojej wagi jest bardzo poreczny, gorzej jest w korku, masa robi swoje. Zaskoczyło mnie spalanie paliwa, które wynosi od 4.6l/100km - predkosc 100-120 km/h, opony mam pirelli angel GT i jestem z nich mega zadowolony . jedyne co bym zmienił to ten okropny wydech oraz zakupił deflektor na szybe. poza tym do turystyki jest bardzo poreczny zarówno dla kierowcy jak i pasazera. kurfy sa pojemne i mega szybkie ich zapiecie jest duzym plusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bardzo przyjemna, pomimo swojej wagi jest bardzo poreczny, gorzej jest w korku, masa robi swoje. Zaskoczyło mnie spalanie paliwa, które wynosi od 4.6l/100km - predkosc 100-120 km/h, opony mam pirelli angel GT i jestem z nich mega zadowolony . jedyne co bym zmienił to ten okropny wydech oraz zakupił deflektor na szybe. poza tym do turystyki jest bardzo poreczny zarówno dla kierowcy jak i pasazera. kurfy sa pojemne i mega szybkie ich zapiecie jest duzym plusem :)

To bylo pierwsze co ja zmieniłem :wink: ten ohydny komin no i szybe turystyczna zalozylem szersza i wyzsza.Z tym spalaniem gtr`y tez bylem pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Orginalna przednia opona bt 021 skonczyla mi sie po 9 tys kilometrow. W zeszlym tygodniu zalozylem Angel GT mysle ze bedzie o wiele lepiej.

Edytowane przez rafik

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników GTR 1400, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem tego moto z rocznika 2010 i od razu mam pytanie jak w tym motocyklu zachowuje się wskaźnik temperatury silnika bo u mnie podczas jazdy pali się tylko jeden kwadracik (poniżej połowy) a po zatrzymaniu gdy jest słabsze chłodzenie zapala się drugi kwadracik wskazujący (połowę skali) a następnie trzeci i załącza się wentylator. Po ponownym ruszeniu wskaźnik opada do jednego kwadratu. Czy to prawidłowe wskazanie bo w moich poprzednich motocyklach wskaźnik zachowywał się tak jak w samochodzie czyli wskazanie utrzymywało się w okolicach połowy skali. Serwis nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie (załamka). Pozdrawiam i czekam na podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć Witam wszystkich :)

Od tygodnia jestem nowym posiadaczem GTRa wcześniej jeździłem Fujarką z której byłem bardzo zadowolony .

Motocykl kupiłem od pierwszego właśiciela to model 2008 rejetracja 2009 . Można powiedzieć że kupiłem od sąsiada bo człowiek mieszka kilka kroków ode mnie .

Facet był pierwszym właścicielem kupił moto w salonie w pl .

O czym chciałbym pogadać . Już piszę

Motocykl oczywiście bardzo mi się już podoba bardzo dobrze mi się jeżdzi ale jedna rzecz mnie zdziwiła .

Zrobiłem w weekend jakieś 500 km no i zawiodłem się strasznie na spalaniu . Dlatego ponieważ pojechałem zapoznawać się z motocyklem jechałem spokojnie w granicach 120 -140 i spalanie wyszło mi 7,5 litra . Byłem w szoku bo niby FJRa nieco lżejsza o kilka kilo, lekko słabsza ale paliła mi w takich warunkach 5,6-6,5 .

Pytanie do Was czy to normalne ??? Widziałem jeden post człowieka któremu GTRa spaliła 4,5 na 100 więc jestem mocno zaniepokojony o co kaman .

Będę wdzięczny za odpowiedzi na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz średnie spalanie ZZR1400: http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/54-Kawasaki/1050-ZZR_1400.html?powerunit=2

Niestety nie ma tutaj GTR

 

Pozdr.

F.

Dzęki F czyli może nie ma za bardzo co się stresować

Sam nie wiem przy prędkościach 100-140 spodziewałem się lepszego wyniku a do tego jeszcze post jednego z naszych piszących że spaliło mu 4,5 .

Nie wiem może musze się przyzwyczaić . Niestety pod tym względem Fujara była znacznie oszczędniejsza a tu po przejechaniu 200km wyświetla mi się Low Fuel .

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...