Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie nie dotyczy baterii w czujniku sprawdziłem,ale ok już wszystko wiem mam temat ogarnięty wymieniałem opony i wymieniłem sam bateryjki ,można też wymienić wentyle na zwykłe a komunikat usunąć,ale ok dzięki za zainteresowanie .Pozdr.Wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, Widzę że problem trzymania napięcie w bateriach czujników jest częsty szczególnie w zimie, przy niskich temperaturach. Mam dodatkowe pytanie, czy samodzielnej wymiany można dokonać we wszystkich wersjach GTRa. Mój to pierwsza wersja z 2007 i z tego co mi przekazano w serwisie można je wymienić tylko w nowych wersjach. Będę zobowiązany za jakieś wskazówkji.
Pozdrawiam, Arek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam chciałem założyć trochę lepsze żarówki do przedniej lampy GTR 1400, 2008r. może ktoś podpowie co by tu fajnego zamontować z żaróweczek nie chodzi mi o jakieś barwy typu niebieski. itp które nic nie dają tylko kolor ,ale o fajne jasne światło,kiedyś w Hondzie CB 1300 założyłem chyba PHILIPSA no i powiem ze różnica była. b duża od standardu a wartości jeżeli chodzi o waty były takie same .Dzięki z góry za podpowiedzi Pozdro. Wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Widzę że problem trzymania napięcie w bateriach czujników jest częsty szczególnie w zimie, przy niskich temperaturach. Mam dodatkowe pytanie, czy samodzielnej wymiany można dokonać we wszystkich wersjach GTRa. Mój to pierwsza wersja z 2007 i z tego co mi przekazano w serwisie można je wymienić tylko w nowych wersjach. Będę zobowiązany za jakieś wskazówkji.

Pozdrawiam, Arek

 

Witam kolega ma 2007 i wymienił sam.

 

Bo tam chyba jest jedna 60W to mijania i 55W drogowa nie z tego co wyczytałem .Sory 55W mijania i 60W drogowe

 

Witam kolega ma 2007 i wymieniSory

 

Witam kolega ma 2007 i wymienił sam.

 

Bo tam chyba jest jedna 60W to mijania i 55W drogowa nie z tego co wyczytałem .

sory 55W mijania i 60W drogowe

Edytowane przez Wojtas GTR 1400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich posiadaczy zajefajnego sprzętu :)

 

do tej pory śmigałem Hondą VTH 1800C, jest to wspaniała maszyna, ale niestety niewygodna na dalsze podróże. Po jazdach próbnych i przeczytaniu tysięcy opinii wybór padł na Kawasaki1400 GTR i tak jestem posiadaczem od dwóch dni właśnie tego sprzętu, rocznik 2010 sprowadzony z Włoch. W związku z tym mam kilka pytań do szanownych Kolegów: czy problemy z urywającym się kufrem centralnym (zamierzam kupić Givi 55 litrów) zostały rozwiązane? Czy też trzeba, tak jak było tu opisywane, dorabiać wzmocnienia z nierdzewnej blachy? Dalej, czy istnieje możliwość zmiany języka w komputerze na polski lub chociaż angielski? Czy szanowni Koledzy posiadają instrukcję obsługi w języku polskim i mogliby udostępnić? w necie znalazłem tylko instrukcję i serwisuwkę w języku angielskim.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Kibic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich posiadaczy zajefajnego sprzętu :)

 

do tej pory śmigałem Hondą VTH 1800C, jest to wspaniała maszyna, ale niestety niewygodna na dalsze podróże. Po jazdach próbnych i przeczytaniu tysięcy opinii wybór padł na Kawasaki1400 GTR i tak jestem posiadaczem od dwóch dni właśnie tego sprzętu, rocznik 2010 sprowadzony z Włoch. W związku z tym mam kilka pytań do szanownych Kolegów: czy problemy z urywającym się kufrem centralnym (zamierzam kupić Givi 55 litrów) zostały rozwiązane? Czy też trzeba, tak jak było tu opisywane, dorabiać wzmocnienia z nierdzewnej blachy?No wiec,o urywajacych sie kufrach nic nie slyszalem nie mniej sam dorobilem alu ca 5mm. plyte.Oryginalna plyta jest z tworzywa sztucznego co jest (bylo) powodem niesamowitego bujania sie kufra centralnego.

http://shop.sw-motech.com/cosmoshop/pix/a/n/gpt_08_406_10000__b_ALU-RACK__Schwarz__KAWASAKI_GTR_1400___07-__.jpg

 

Dalej, czy istnieje możliwość zmiany języka w komputerze na polski lub chociaż angielski?Jesli mnie pamiec nie myli mozna tylko na Angielski i Niemiecki. Czy szanowni Koledzy posiadają instrukcję obsługi w języku polskim i mogliby udostępnić?Z tego co mi wiadoma w jezyku Polskim instrukcję obsługi nie ma. w necie znalazłem tylko instrukcję i serwisuwkę w języku angielskim.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Kibic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś ma 193 cm wzrostu tak jak ja i polecił by jakąś fajna szybę do turystyki mam założoną tą nowszą od 2010 r.ona jest wyzsza już o 9 cm.ale to jeszcze nie to,trochę brakuje a może deflektor dołożyć, dzięki z gory za podpowiedzi.Pozdr.Wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szybe Puig wyższa od oryginalnej o 11 cm i szersza o 8cm. i tez troche brakuje mimo to ze mam tylko 190cm wzrostu.Z tym deflektorem tez nie jestem pewny czy to jest warte tej kasy :sad:

http://www.ebay.de/itm/Spoiler-Aufsatz-MRA-X-Creen-S-Kawasaki-GTR-1000-1400-Touren-Scheibe-rauchgrau-/400707231071

Ja mam mieszane uczucie co do tego cudownego deflektora dlatego smigam bez :) lba tez nie urwie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szybe Puig wyższa od oryginalnej o 11 cm i szersza o 8cm. i tez troche brakuje mimo to ze mam tylko 190cm wzrostu.Z tym deflektorem tez nie jestem pewny czy to jest warte tej kasy :sad:

http://www.ebay.de/itm/Spoiler-Aufsatz-MRA-X-Creen-S-Kawasaki-GTR-1000-1400-Touren-Scheibe-rauchgrau-/400707231071

Ja mam mieszane uczucie co do tego cudownego deflektora dlatego smigam bez :) lba tez nie urwie :biggrin:

Witam zakupiłem deflektor 12-30cm z tej firmy no i jestem bardzo zadowolony polecam,bardzo fajne wykonanie .Dzięki za odpowiedż Taurus

http://allegro.pl/deflektor-motocyklowy-najlepszy-poliweglanowy-wwa-i5196486901.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem deflektor 12-30cm z tej firmy no i jestem bardzo zadowolony polecam,bardzo fajne wykonanie .Dzięki za odpowiedż Taurus

http://allegro.pl/deflektor-motocyklowy-najlepszy-poliweglanowy-wwa-i5196486901.html

Czesc.

Jak przejedziesz troche wiecej km. daj znac jak sie to cudo sprawuje moze sie skusze.Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...