Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle pozostaje pytanie co z tymi tarczami hamulcowymi, czy zostalo one również poprawione ??

pozrawiam

Czesc.

A no wlasnie co do tarcz.Ja latam poprzednim modelem.Co prawda mam dopiero 28 tys.i pare drobnych na budziku, ale nie moge powiedziec zeby tarcze cos ucierpialy.Powiedzial bym wyleczony z dzieciecych chorob przynajmniej w moim przypadku,tym bardziej w nowym modelu nie wierze zeby zalozyli jakies dziadostwo.

Ps.Zycze udanego zakupu i wlasciwego wyboru.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc.
No niestety musze skoordynowac moj ostatni post na temat przednich tarcz !!!
W ubieglym tygodniu mialem troche sytuacje podbramkowa , a wygladalo to tak: przy dosc zwawej jezdzie bylem zmuszony
do calkowitego wychamowania na bardzo krotkim odcinku.
No niby nic wielkiego ,na drogach trzeba sie z wszystkim liczyc, jednak przy dalszym lataniu
i normalnym hamowaniu zauwazylem szarpanie calego motocykla (nie rownomierne dzialanie hamulcow) No tak , sprawa dla mnie byla jasna.Tarcze bija na boki .Wynik byl taki :angry: nastepny wypad byl do louisa po nowe tarcze i do polo po nowe klocki :sad: Los chcial ze wczoraj przypadkowo bylem na imprezie w kawie i przy okazji opowiedzialem moje przezycie jednemu z mechaniorow.Odpowiedz byla taka jaka oczekiwalem :wink: to nie mozliwe .Takie same tarcze sa tez w innych kawach , ja moja zzr 1400 nabilem ponad 40tys.i jest ok.Podobno zx10r tez lata na tych talerzach.Ja sie goscia spytalem
jak to wyglada przy naglym wyhamowaniu z duzej predkosci dwoch ruznych motocykli na tych samych tarczach z ktorych jeden wazy 198kg+kierowca znowu inny 310kg+pelne kufry+kierowca i pasazer.Odopwiedzi nie doczekalem.Na to pytanie

musialem sobie sam odpowiedziec :wink:

Ps.Albo ja cos nie doczytalem czy przespalem ? :huh: :wink:

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślałem na początku o BMW ale jeśli chodzi o nowy sprzęt to różnica pomiędzy nim a modelami które wymieniłem wcześniej to około 20000 zl, a ja już mam dosyć zbierania kasy teraz trzeba kupić sprzęt i jeździć :) Triumph też ładny ale pytanie czy ma podlot do Kawy? ale i tak dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

 

Witam

dzięki za info. Myślę że chyba padnie na Kawe . Mało tego jeździ i fajnie wygląda, czytałem wiele na jej temat i z tego co wywnioskowałem to większych problemów nie powinienem mieć. Ciągle pozostaje pytanie co z tymi tarczami hamulcowymi, czy zostalo one również poprawione ??

pozrawiam

 

 

Witam

Myślałem na początku o BMW ale jeśli chodzi o nowy sprzęt to różnica pomiędzy nim a modelami które wymieniłem wcześniej to około 20000 zl, a ja już mam dosyć zbierania kasy teraz trzeba kupić sprzęt i jeździć :) Triumph też ładny ale pytanie czy ma podlot do Kawy? ale i tak dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

 

Witam

dzięki za info. Myślę że chyba padnie na Kawe . Mało tego jeździ i fajnie wygląda, czytałem wiele na jej temat i z tego co wywnioskowałem to większych problemów nie powinienem mieć. Ciągle pozostaje pytanie co z tymi tarczami hamulcowymi, czy zostalo one również poprawione ??

pozrawiam

 

Cześć 1

Ja mam GTR , rocznik 2012 .

jak masz jakieś dodatkowe pytania mogę pomóc. Z tarczami do 17000km bez problemu ale nie szaleje .

czapok

 

Cześć !

ja mam GTR rocznik 2012 . Jak masz więcej pytań mogę pomóc. Do 17 000 km tarcze ok , ale nie szaleje .

Czapok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie naleze do tych ktorzy nalogowo szaleja gdzie sie da,ale jesli lece autostrada na ktorej nie ma ograniczenia predkosci i na dodatek jest pustato tez nie widze powodu zeby sie setka kulac.A po za tym nie uwazam ze 150-160 km/h to zapier......e :wink:

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Przymierzam się do zmiany swojej "armatury" na GTR-a. Niestety jest to bardzo rzadka maszyna i nie tak łatwo ją pooglądać. Dzisiaj byłem u dealera w Gliwicach, facet z rozbrajającą szczerością powiedział mi że jedyny egzemplarz jest w Warszawie i mam sobie tam pojechać żeby go pooglądać.

Czy może ktoś z Was na Śląsku lub w najbliższej okolicy posiada GTR-a i zgodzi się na oblukanie i obsiedzenie? Będę wdzięczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za propozycje - nie liczyłem na tak duży odzew :)

Jestem wstępnie umówiony z czapok-iem.

witam

jeśli chcesz oblukać GTR to służe pomocą, co prawda mam go od niedawna, ale postaram Ci odpowiedzieć na Twoje pytania.

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!!!!!

I jak wrażenia po jazdach GTR-em . Ja jestem zadowolony i nie mam na co narzekać . Duży mocny przewidywalny , tylko opony fabryczne marne trzeba będzie zmienić .

Chociaż na parkingach trzeba mieć trochę siły .

Czapok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...