Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gienek ST

Witam.

Sam nie moge za wiele powiedziec z racji tego gdyz mam ja dopiero od 2ch miesiecy i zaledwie 800

kilosow przejechalem.Mimo 307kg latwa w prowadzeniu nawat w ostrych zakretach nie trzeba walczyc z

masa.Spala okolo 6l no ale jeszcze nie jest dotarta.Wygodna jak do kierowcy tak i do plecaczka,jedynie

szyba mogla by byc troche wyzsza,przy moim wzroscie 190cm. jazda z otwartym wizjerem odpada.

Z awaryjnoscia narazie zero ;) i oby tak zostalo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak zaradzic dmuchaniu goracego powietrza podczas jazdy w korkach.Obecnie pracuje w centrum wielkiego miasta i zeby dojechac do rogatek potrzeba okolo 30 minut, zwlaszcza okolo godz.17 rano jest to wcale nie odczuwalne i w trasie tez nic takiego nie zauwarzylem. Najgorzej jest jak zalaczy sie wentylator, i po takim czasie w butach robi sie mokro.Moze jakies wlasne patenty bede bardzo wdzieczny.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaradzic dmuchaniu goracego powietrza podczas jazdy w korkach.Obecnie pracuje w centrum wielkiego miasta i zeby dojechac do rogatek potrzeba okolo 30 minut, zwlaszcza okolo godz.17 rano jest to wcale nie odczuwalne i w trasie tez nic takiego nie zauwarzylem. Najgorzej jest jak zalaczy sie wentylator, i po takim czasie w butach robi sie mokro.Moze jakies wlasne patenty bede bardzo wdzieczny.

 

Wracaj do Polski :icon_mrgreen:

Tu Ci się nie załączy teraz. Zwłaszcza o 17-tej ...

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez smigam GTR 1400 nie rzadko w korkach ale takiego problemu nie mam,moze buty Masz nie odpowiednie,

innego wytlumaczenia nie mam.

Tylko powiedz mi kiedy ostatnio w kraju bylo 34 na plusie we wrzesniu czy poczatkiem pazdziernika, natomiast rano w granicach 9° jest to zupelnie nieoczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko powiedz mi kiedy ostatnio w kraju bylo 34 na plusie we wrzesniu czy poczatkiem pazdziernika, natomiast rano w granicach 9° jest to zupelnie nieoczuwalne.

 

 

 

Nie wiem.ostatni raz w Kraju bylem puszka w kwietniu na pare dni i w dodatku lalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem ten sprzęt ...i trochę jestem przerażony.Zledwościa namierzyłem jak wyjąc filtr powietrza...

Teraz walczę jak dobrać się do świec.Może ktoś ma już doświadczenie w tej kwestii?? Proszę o podpowiedzi.

Zawansowany sprzęt nie ma co.....Jeszcze nie jezdziłem więc nie podziele się wrażeniami, czekam na sezon 2012!!!

Ale cos już rozkopałem więc cos mogę podpowiedzieć.

ziomek18b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może prościej byłoby z serwisówką..? grzebiąc na ślepo możesz coś łatwo uszkodzić, jak mam czelność podejrzewać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a może prościej byłoby z serwisówką..? grzebiąc na ślepo możesz coś łatwo uszkodzić, jak mam czelność podejrzewać

jsz

 

Udało mi się zdobyć, ale niestety wersja angielska ....i nieznalazłem opisu tego zabiegu....Z obserwacji wnioskuję ,że trzeba wymonować chłodnicę , opuscić silnik w dół(sugeruje to wachachliwe mocowanie silnka od tyłu) Jutro spróbuję ,może coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rok temu ostatni wpis? Czy to może oznaczać ,że nikt nie jeździ Gtr1400? Sam zastanawiam się nad zakupem owego motonga i chętnie poczytałbym co właściciele maja do powiedzenia. Jakie ZA, a jakie PRZECIW. Podobno przy wzroście poniżej 180 ciężko sięga się ziemi całymi stopami? Czy siedzenie plecaczka jest wygodne? Co oprócz tarcz się psuje? Czy wymiana świec i oleju z filtrem to droga przez mękę? Oraz wiele innych pytań.

w ogóle ciekawi mnie ilu forumowiczów jeździ Gtr em 1400? No i oczywiście jak go ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja smigam 3ci rok GTRem.no i w gruncie rzeczy nie mam na co narzekac.Przy spokojnej jezdzie okolo 5.5l spala.Jak narazie oleju nie ciagnie.Komfort jest b. dobry dla kierowcy i plecaka, jedynie seryjna szyba w modelach 07-09 za niska(wymienilem) na wyzsza.Fabryczny komin to brzydactwo (wymieniony).Wymiana oleju to tak jak w obudowanych moto (spoko).Wymiana swiec i filtra popwietrza jeszcze mnie

czeka tak ze na ten temat nie moge za wiele powiedziec.Tarcze hamulcowe jeszcze pierwsze , no ale dopiero przejechalem nie cale 19tys.km.

Kolega okolo 170cm wzrostu tez sie przymierza do zakupu tago moto i nic nie mowil (wspomnial) na temat ze moto za wysokie itd.

Jak bys mial jeszcze jakies pytania to pisz.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...