Skocz do zawartości

Wtargnięcie na teren prywatny i pobicie??


nowytzrdt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie koleżko, przepisu na to nie ma ale chyba wiesz że od 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna.

 

A pokaż mi przepis o ciszy nocnej?? To po pierwsze. Dla ułatwienia dodam, że znajdziesz jedynie przepisy o zakazie zakłócania spokoju i porządku. O każdej porze dnia i nocy. "Cisza nocna" była kiedyś. Za czasów, gdy państwo regulowało każdą sferę życia obywatela.

 

Druga sprawa. Rozumiem, że sugerujesz, że jak mam w mieszkaniu głośniej muzykę to wkurzony sąsiad może SAM otworzyć drzwi od mojego mieszkania i do niego wejść?? Bo mu spokój zakłócam? Jeśli tak myślisz to jesteś w wielkim błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokaż mi przepis o ciszy nocnej?? To po pierwsze. Dla ułatwienia dodam, że znajdziesz jedynie przepisy o zakazie zakłócania spokoju i porządku. O każdej porze dnia i nocy. "Cisza nocna" była kiedyś. Za czasów, gdy państwo regulowało każdą sferę życia obywatela.

 

Druga sprawa. Rozumiem, że sugerujesz, że jak mam w mieszkaniu głośniej muzykę to wkurzony sąsiad może SAM otworzyć drzwi od mojego mieszkania i do niego wejść?? Bo mu spokój zakłócam? Jeśli tak myślisz to jesteś w wielkim błędzie.

 

 

Fajny gość z Ciebie, :buttrock: nie ułatwię Ci zadania ale mylisz się, jesli chcesz dyskutowac w tym dziale musisz jeszcze sporo poczytać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak w stluczce samochodowej. wina przykladowo lezy po naszej stronie ale ten drugi bedzie pijany i wina przeskakuje na niego.( z tego co sie orientuje moge sie mylic) wiec:

 

1.sasiad byl nietrzezwy+wkroczyl na wasza posesje dodatkowo zaatakowal was.

2. zakladam ze wy byliscie trzezwi albo choc czesc z was :offtopic:

 

to ja tu widze jedno wyjscie. do....ć gamoniowi wygonic za posesje jakby wrocil poprawic i wezwac policje. gosc pijany z gory przegrany w dodatku agresywny.

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak w stluczce samochodowej. wina przykladowo lezy po naszej stronie ale ten drugi bedzie pijany i wina przeskakuje na niego.( z tego co sie orientuje moge sie mylic) wiec:

 

mylisz się

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się

jsz

 

nie. to ty sie mylisz :)

 

btw. moglbys mnie poprawic to bym sie czegos nowego dowiedzial a nie posty sobie nabijasz :offtopic:. ja bylem swiecie przekonany ze jazda na gazie z gory pietnuje cie jako winowajce co by sie nie dzialo. cos ala jak sytuacja ze ktos wjezdza ci w tylek to jakby sie nie tlumaczyl i tak uslyszy ze nie zachowal bezpiecznej odleglosci.

 

tak czy siak nadal bym postapil tak jak napisalem wyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. to ty sie mylisz :icon_mrgreen:

 

taaa..? prosiłeś o poprawkę: pierwsze zdanie. to tak na szybko, inne posty Browarnego zawierają więcej na ten temat informacji. jeśli zakładasz, że możesz się mylić, to nie kwestionuj potwierdzenia omyłki :icon_mrgreen:

nie ma żadnego "automatu" przyznawania winy za stan nietrzeźwości/ upojenia alkoholowego. wskazówka również w tym poście

to tak tylko a propos rzekomego automatyzmu orzekania przy nietrzeźwym sprawcy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz dyskutowac w tym dziale musisz jeszcze sporo poczytać.

 

Rozumiem, że egzamin na "dyskutowanie w tym dziale" zdaje się u Ciebie?? Dokument też jakiś dostanę? A inni już u Ciebie zdawali? A - jaka jest opłata?

 

A w temacie coś powiesz konstruktywnego? Czy tylko "mylisz się"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary TYLKO samosąd dowiedziałem sie tego ot nowinka na policji :buttrock: po wypisie ze szpitala (złamana ręka, druga w 3 miejscach szyta, i obita morda) i jak juz sprawa była w sadzie przychodzi list od prokuratury ze hmm cos tam ze uszkodzenie ciała ponizej 7 dni i niskie zainteresowanie publiczne czynem czy ch*j wie czym. masz 14 dni na odwołanie pozniej sprawa z oskarżenia prywatnego (opłać sobie papuge i te sprawy :/) jak Cie nie połamią że miesiąc bedziesz przykuty do łózka to daj sobie spokój z policją idź nawpier***aj typowi i tyle. jeszcze jak nie ma tam żadnych obrażeń i był jeden napasatnik (a nie 2óch lub 3ech na jednego) to zapomnij o czym kolwiek. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary TYLKO samosąd dowiedziałem sie tego ot nowinka na policji :crossy: po wypisie ze szpitala (złamana ręka, druga w 3 miejscach szyta, i obita morda) i jak juz sprawa była w sadzie przychodzi list od prokuratury ze hmm cos tam ze uszkodzenie ciała ponizej 7 dni i niskie zainteresowanie publiczne czynem czy ch*j wie czym. masz 14 dni na odwołanie pozniej sprawa z oskarżenia prywatnego (opłać sobie papuge i te sprawy :/) jak Cie nie połamią że miesiąc bedziesz przykuty do łózka to daj sobie spokój z policją idź nawpier***aj typowi i tyle. jeszcze jak nie ma tam żadnych obrażeń i był jeden napasatnik (a nie 2óch lub 3ech na jednego) to zapomnij o czym kolwiek. pozdro

 

:banghead: ,oglądałeś jakiś film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odpowiadalibyście za udział w pobiciu...

 

Art. 158. § 1. Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1,

 

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

§ 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca

 

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi sprawa pozostała nie stety bez wyjaśnienia i nikomu sie jej wyjasniać nie chce:/:/ a tak w ogóle to uderzył kolege raz w zamian dostał ze 4 buty i wpadł w krzaki no to tyle.

P.S

A tu jeszcze mała ciekawostka ten sąsiad to motocyklista która ma ninje 900cm3 i jeździ na niej w krótkich spodenkach i adidasach i uwaga w kasku TORNADO!!!!!!! :notworthy:

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze mała ciekawostka ten sąsiad to motocyklista która ma ninje 900cm3 i jeździ na niej w krótkich spodenkach i adidasach i uwaga w kasku TORNADO!!!!!!!

 

Noooo panowie, to trzeba było go skatować do nieprzytomności, obedrzeć ze skóry, polać benzyną i podpalić. W szortach i adidaskach na sporta, no takie rzeczy w porządnym mieście... Jestem wstrząśnięty do głebi. :bigrazz:

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...