Skocz do zawartości

Do właścicieli rusków !!


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNE!!

W artykule w ŚM II/2004 o ustawianiu zapłonu w rosyjskich motocyklach jest błąd.

Jeżeli ustawimy zapłon tak jak jest opisane w artykule będziemy mieli w znacznym stopniu wyprzedzony zapłon. Przy ustawianiu zapłonu NALEŻY ROZCHYLIĆ(!) wyprzedzenie zapłonu a nie statyczne tak jak twierdzi gość w artykule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Myślę, że ten temat nie musi być "ważnym ogłoszeniem" i pojawiać się we wszystkich działach - spokojnie wystarczy mu przyklejenie w macierzystych Ruskach.

 

pozdro

 

WR81

 

a co ci przeszkadza, że to ogłoszenie jest we wszystkich działach :?:

może ktoś to przeczyta i dzięki Pipcykowi nie za*ebie sobie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Nie chcę być posądzony o trollowanie, ale uważam, że po to narobiliśmy 20897032 działów z podziałem motocykli ze względu prawie że na kolory, żeby tego typu informacji nie musieli czytać niezainteresowani.

Ale jeśli Pipcyk zdejmie to za parę dni to jakoś przeboleję, może faktycznie ktoś zauważy i nie zniszczy sobie ruska.

Czy wysłałeś, Pipcyku, sprostowanie do ŚM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym był jakims dupowłazem. ale uważam że Pipcyk prawidłowo zrobił umieszczając to tak a nie inaczej.

już ci Wiewiór81 tłumaczę:

załużmy: dzisiaj jeżdzę sobe zaluzmy MZ 150 i zwyczajowo jesli jestem na 4um to zaglądam do działu MZetek. i Patrze a tu kuźwa Pipcyk narusza świętość MZ i wwalił sie z jakims ruskim gractwem niczym chłop z zabłoconych butach do czystej sieni :D (mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem a jesli tak to przepraszam)i oczywiście go krytykuje z miejsca a jego wypowiedzi "nie na miejscu" nie czytam :D..i tak sie złożyło że dzisiaj kupiłem sobie ŚM II/2004 i trafiam na świetny artykół na temat rusków który z racji tego że jeżdze MZ czytam do końca(znaczy sie w ogóle go nie czytam tylko przezucam na następną strone)

:D. I mysłe sobie kto jeszcze jeździ takim gractwem, przecież MZ jest :D :P THE BEST :( ;)............

mija tydzień......

miesiąć..........

dwa........

trzy.........

..............

...i....

.........jest gorący czerwiec 2004 roku i stajesz sie szczęsliwym posiadaczem Wspaniałego RUSKA wszystko ładnie pięknie tylko coś z zapłonem nie tak....burza mózgów......przpominasz sobie ze w którymś z zimowych numerów ŚM jest artykół o ustawianiu zapłonu włąsnie w twoim sprzęcie...w pocie czoła wygrzebujesz ten numer z spod stosu różnej masci Świerszczyków :D :D :D .......jest...jest.....jest....całujesz go uradowany i czem prędzej biegniesz do swojego RUSA i ustawiasz zapłon zgodnie ze wskazówkami ŚM....uradowany odpalasz RUSA...........a tu nagle........THHHHRAAUUUUURRRRSSSSSSAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!DKJRROEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS.......MOTUR ZGASŁ............. :( ;) :( :) :( :( :(

zasiadasz wieczorem przed kopmuterkiem wchodzisz na www.motocykle.kom.pl do działu RUSKÓW i mówisz ze po wyregolowaniu zapłonu wg wskazówek ŚM Twój wspaniały RUS padł :( :D :(

a wtedy ja ZAPEK ci odpowiem........ :D :D :clap:

"kuźwa stary talent jesteś" :D :D :D :D :D :clap: :D :clap: 8O :D

 

w swojej wypowiedzi posłużyłem sie MZ, ale równie dobrze może to być junak, osa, wsk, harley, czy deskorolka(bo akurat ten gościu nie jeździ motorkiem ale w czerwcu kupił soebie RUSA)

 

Także mysle panie Viewiór żeś pan Królik 8O 8O 8O uuppsssss....

 

 

pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś obraziłem

:) :( :( Zaperpower :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Zapek ty to jesteś SuperGość :oops:  :lol:  ;)

 

hahaha Zapek na prezydenta. Lepiej i tak nie będzie, ale napewno śmieszniej, jak to mawiał Pietrzak.

 

P.S. tylko nie śpiewaj mydełka fa :)

 

dlaczego :?:

niech zaśpiewa.

 

P.S. II Temat powisi do poniedziałku a potem ląduje w ruskach żeby już nikogo nie drażnił

 

Jak narazie drażni tylko jedną osobę, więc na Twoim m-scu nie przejmował bym się tym zbytnio.

Zapka bawi, innym może się przydać więc niech powisi jeszcze z m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość jest ważna DLA WSZYSTKICH nie tylko dla ujeżdżających rusy. Bo oznacza że w fachowych artykułach na których niektórzy z nas się wzorują mogą być ISTOTNE błędy. Tym razem dotyczy rusków ale nastepnym razem będzie inny sprzęt.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie jak najbardziej prawidłowe i w dobrymmiejscu.Akurat tak się składa ze jestem na etapie poszukiwania odśrodkowego aparatu zapłonowego do Urala i sposób jego prawidłowego ustawienia dotyczy mnie bardziej niż kogokolwiek na 4um ( przynajmniej w tyej chwili) Cieszę sie ze Pipcyk tak właśnie postąpił. Gdyby wątek ten był w Ruskach niekoniecznie dzisiaj bym go znalazł z racji tego że w Rukach ostatnimi czasy niewiele się dzieje :) .

 

A co do mydełka Fa to myle ze zapek powinien zaśpiewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...