Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moc, daj spokój, to był chopper z tylnym kapciem od syreny, podcieta rama, i wyciagnietym przodem na rurach stalowych z ogrodzenia, przeciez by nie sprzedał orginała za takie marne pieniadze :biggrin:

 

To był Junaczek do remontu, choć jeździł. :crossy:

Koła miał normalne- Junacze , ramę nie pociętą . miał co prawda braki, ale drobne. Nie posiadał mocowań bagażnika i bagażnika , tylny błotnik miał skrócony i przedni był wzorowany na M07.

Sprzedałem go dobremu koledze, z wielkim żalem..... ale niech jeździ.

Chciałem mieć z kim jeździć na letnie przejażdżki. Już ponad ćwierć wieku jestem samotnym junakowcem , więc chciałem towarzystwa. Teraz pomagam -w zasadzie sam remontuję i też nie biorę kasy. Może jestem nie normalny , bo nie stuknąłem kumpla na kasę?

Granat a może chciałbyś kupić Jaskółkę , lub WSK w stanie db i za niedużą kasę ?

Motocykle posiadają ważne dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był Junaczek do remontu, choć jeździł. :crossy:

Koła miał normalne- Junacze , ramę nie pociętą . miał co prawda braki, ale drobne. Nie posiadał mocowań bagażnika i bagażnika , tylny błotnik miał skrócony i przedni był wzorowany na M07.

Sprzedałem go dobremu koledze, z wielkim żalem..... ale niech jeździ.

Chciałem mieć z kim jeździć na letnie przejażdżki. Już ponad ćwierć wieku jestem samotnym junakowcem , więc chciałem towarzystwa. Teraz pomagam -w zasadzie sam remontuję i też nie biorę kasy. Może jestem nie normalny , bo nie stuknąłem kumpla na kasę?

Granat a może chciałbyś kupić Jaskółkę , lub WSK w stanie db i za niedużą kasę ?

Motocykle posiadają ważne dokumenty.

 

 

Granat zartowal :wink:

 

Ja chetnie kupie WSK :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Junakowcy - potrzebuje ktoś korpus gaźnika Pegaz GM26? Posiadam ze 3 sztuki, a jak wiadomo w SHL M11 powinien być GM24, stąd moje pytanie. Chętnie wymienię jeden z tych korpusów na GM24 bo potrzebuję do SHL. Korpusy mam 3 więc wybiorę najlepszy na wymiankę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. No to bajerek. :biggrin: Mnie się nie spieszy, zima idzie więc SHL śpi.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię żarty.

 

WSK M06 B1-o ile dobrze pamietam.

Po niedzieli będę mógł się tym zająć , bo choruję i jestem "konający" :flesje:

 

 

Hehe no to musimy uzbroic sie w cierpliwosc :wink:

 

 

P.S.

Czym sie strules tym sie lecz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jakiś stały bywalec bajzlów, może powiedzieć ile trzeba dziś dać za dobrze zrobionego Janka gotowego do jazdy?

Będzie prawdopodobnie w styczniu do wzięcia M10 z koszem do lakieru i złożenia. Kompletny, częściowo remontowany (głowiczka, troszkę części górką ). Papiery, ciągłość umów OK. Cena ? Słyszałem o ... 8 tyśkach :icon_question:

A za zrobionego ile chcą ? Pewnie koło 10 tyśków, z koszem nawet 12 ...

Pozdro

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...