Skocz do zawartości

Wszystko na temat HONDY CRF450


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Siema

Mam problem z moja CRF450, mianowicie chodzi o niepalenia jak czknie albo sie zdławi lub przewróci (innymi słowy zaleje) wczesniej nie miałem tego problemu bo paliła zawsze i wszedzie, nawet na zalanej świecy pare razy kopnąłem z ciepłym ssaniem i paliła a teraz to jest udręka, jak ją zaleje to koniec. Zwykle niezalana pali od strzała. Co może byc przyczyna i gdzie szukac problemu, zawory sprawdziłem i luzy zaworowe sa idealne, gaznik przeczysczony swieca zmieniona. Ratujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem, że miałem podobny problem, trochę pobawiłem się ustawieniami, dekompresatorem i samo przeszło. Być może jest to związane ze zmianą temperatury otoczenia na niższą. Na razie nie wnikam bo nawet po glebie odpala elegancko. Przy odpalaniu ustawiasz tłok? Jeśli nie to spróbuj ustawiać, to bardzo zwiększa szanse na szybki odpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć!
Rozważam zakup CRF'ki, prawdopodobnie rok .03-.04, bo .05 do 7 tysięcy chyba nie znajdę. Boję się tylko tego całego serwisowania, regulacja zaworów itd. Niby jakieś doświadczenie i narzędzia są, ale jestem bardzo zapobiegawczy. Jak to wygląda w praktyce? Jak z dostępem części? Czy przeciętny mechanik sobie poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak boisz się serwisowania to sobie w ogóle odpuść ............7tys to żaden pieniądz przy kosztach serwisu, nie mowiąc że za 7 ty nie kupisz sensownej,,,,

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...