Skocz do zawartości

Wszystko na temat HONDY CRF450


Rekomendowane odpowiedzi

może Ci tą zobrazuję:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/154734-crf-450-nie-odpala/

aha, blok tez dziurawy w środku.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

wojuje wlasnie z ukladem ladowania w CRF 450X z 2007 roku i jestem na etapie przewijania sfajczonego statora pradnicy. Czy ma ktos moze schemat instalacji, albo chociaz uklad polaczen cewek stojana w tym modelu, z tego roku?

 

Znalazlem schematy z 2005 roku, ale widze, ze jest tam inny uklad cewek (w 2005 roku z pradnicy wychodza 4 przewody, a w aktualnie robionym egzemplarzu z 2007 sa tylko trzy), oprocz tego oczywiscie dodatkowo 2 osobne od impulsatora, ale o tym nie mowimy, tylko o uzwojeniach cewek.

 

Moj pacjent ma wyprowadzone 3 przewody: zolty - od uzwojenia glownego, ktore nawiniete jest na 10 slupkach stojana, niebieski i szary, ktore sa dolaczone do dwoch dodatkowych cewek, ktorych drugie strony sa polaczone. Moje pytanie dotyczy kwestii, gdzie jest zapiety drugi koniec od uzwojen podlaczonych z zoltym przewodem. Niestety nie udalo mi sie w weglu, ktory zastalem na nmiejscu nic wysledzic, bo wszystko bylo w postaci czarnej bryly :(.

 

Czyzby drugi koniec glownego uzwojenia (tego od zotlego przewodu) mial byc podlaczony do punktu wspolnego tych dwoch pozostalych cewek? Doradz droga Przyjaciolko, bo nie bardzo mam zapal do robienia tego wszystkiego dwa razy, wiec chaiclbym od razu zrobic dobrze ;)

 

Z gory dziekuje za podpowiedzi i sugestie.

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawy sie troche wyjasnily. Wyglada na to, ze ktos dobrze gmeral w instalacji. I tu pytanie: czy ktos ma moze crf450x z oryginalnym ukladem ladowania? Chodziloby mi o dokonanie prostego pomiiaru omomierzem rezystancji pomiedzy masa a przewodem żółtym w kostce, oraz między masą i przewodem białym - chodzi o ustalenie w którym miejscu cewki ladowania jest zrobiony odczep do zasilania obwodu swiatel.

Jesli ktos moglby/chcialby pomoc to bede wdzieczny. Jakby co, to szczegoly co i jak zmierzyc mozemy dogadac przez prywatne wiadomosci. Wystarczy miernik, odrobina dobrych checi i z 10 minut czasu :)

 

Z gory dzieki :)

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Mam prośbę do posiadaczy CRF-ek o sprawdzenie jak dużo trzeba przekręcić rolgaz do pełnego otwarcia przepustnicy, czy to jest 1/2 obrotu, czy 1/3, czy 1/4? I jeśli ktoś ma możliwość to może mógłby sprawdzić średnicę wewnętrzną? Z góry dzięki :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.Niedawno kupiłem CRF 450 r 2005 rok.Po kilku dniach zauważyłem że lagi się pocą a potem już delikatnie kapie na ziemie olej.Czy taki zestaw wystaczy żeby je zrobić ?

http://allegro.pl/uszczelniacze-lag-athena-olej-honda-crf-450-i4340052614.html

Czy te uszczelniacze są do jednego laga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam CRF 450 R z 2009 roku i mam kilka pytań?problemów

Łańcuch ociera o oponę ( jakiś Mitas 120/100/19 ) a nawet poharatał skrajne kostki :/ Co może być przyczyną jeśli łańcuch jest w db stanie??

jaką oponę najszerszą mogę założyć do tego modelu pod jazdę enduro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam CRF 450 R z 2009 roku i mam kilka pytań?problemów

Łańcuch ociera o oponę ( jakiś Mitas 120/100/19 ) a nawet poharatał skrajne kostki :/ Co może być przyczyną jeśli łańcuch jest w db stanie??

jaką oponę najszerszą mogę założyć do tego modelu pod jazdę enduro?

Zbyt luźny łańcuch. Kolega tak miał w cr250. Po wymianie napędu (skończył się naciąg) i opony tego samego rozmiaru (poprzednia dostała za bardzo po boku) problem ustąpił

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...