Skocz do zawartości

Wszystko na temat HONDY CRF450


Rekomendowane odpowiedzi

Ma , ale ostatnio czesto pojawiają się przypadki awarii tego mechanizmu, sprawdźcie go

 

Z tego co piszesz to nie jest 06 rok, tylko 04-05, sprawdź 10 cyfre nr vin wtedy bedziesz wiedział dokładnie

Edytowane przez bananek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę VIN, ale na 99% jest to 06(ta druga "europejska" crfka, ma na ramei za chłodnicą wybite 2006a z USA nie ma takiej błyszczącej tabliczki). Co do autodeko to tak tez sądziłem, ze ma. Tylko dziwna sprawa, bo zaraz po sciagnieciu paliła ładnie, potem poszła do MOTOgp do Lublina, wymienili zawory, łańcuszek i jeszcze parę pierdółek no i efekt taki, ze ładnie chodzi, ale nie da sie jej kopnąć jak kiedys "na głupa" tak jak tej drugiej CRF czy YZ450F, ale trzeba przewalic przez GMP jak jakąś drke czy xlke i dopiero kołatnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

wymiana całego statora+montaż regulatora napięcia , przełaczników na kierownicy do świateł, cichszy wydech, osłona łańcucha, kierunkowskazy, wyłaczniki stopu w przednim hamulcu i tylnim, oczywiście obie lampy z homologacją tylnia z podświetleniem tablicy koniecznie nie wiem czy prędkościomierz nie jest obowiązkowy i chyba wszystko

 

pozatym pozostaje problem natury prawnej-masz jakiekolwiek papiery na nią ??zarejestrowac pojazd niezarejestrowany a używany można w sumie tylko, na SAMA lub jako import jednostkowy lub zabytek.....na import jednostkowy musisz miec wszystkie papiery z sprowadzenia cła, i tym podobne bzdety i wtedy przegląd i rejestracja a na SAMa raczej fabrycznego pojazdu nie zarejestrujesz...na zabytek też się nie łapie...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna CRF 450 i mam pytanie dotyczace homologacji co trzeba zrobic zeby zarejestrowac i jakie przerobki do pozyskania pradu na swiatla z silnika ?

Trzeba kupić crf450 "X" a nie "R" i wtedy sobie bez problemu zarejestrujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Panowie, jaby ktos sie orientował...mam do sprzedania CRF-ke 450R z 2004 roku.

tu jest link i opis stanu motocykla o ktorym jest mowa:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?app=core&module=search&do=search&search_tags=U%AFYWANA+AMATORSKO&search_app=forums

 

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem w posiadaiu CRF 450 R 2005r.

 

Czy ktos z was orientuje się czy układy wydechowe w rocznikach 05/06 sa takie same? Cz występuja jakies różnice?

Zastanawiam sie nad ukladem akrapovica ale jest do modelu 06-08. Będzi pasowac do mojej?

 

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...