Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wolno troszeczkę, ale weekendzik dobry na jazdę (w miarę!!)

Mnie sie udało w piątek i sobotę się przejechać a i dzisiaj w niedzielę nie pada

chociaż tylko 4 stopnie. :roll:

Trzeba więc wykorzystać te chwilę na jazde bo może znow za miesiąc będzie okazja!

A zlociki trza montować cobyśmy się wszyscy lepiej poznali i zintegrowali przy :D :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Byłem wczoraj ( na moto) w Pławniowicach, pytałem o ceny domków i w zależności od od tego czy :

są to starsze domki ( obok asfaltowego boiska ) - tu cena jest 80 PLN za domek/dobę w którym loko ma 5 osób

czy domki nowsze w bardziej w centrum ośrodka - tu cena jest 90 PLN za domek/dobę też dla 5 osób.

Można zamówić dostawkę ( sądzę że spoko 3 osoby dodatkowo w domku się zmieszczą) za 7 PLN od osoby.

Parking za dobę za moto to 2 PLN. Dodatkowa opłata za zużytą energię elektryczną, nie sądzę,że możemy "spalić" za więcej niż 10 PLN/dobę.Tak więc w najdroższej opcji wjazd (90+21+10+8 ) / 8 to jest

16 PLN z groszami. Jeżeli wybralibyśmy Pławniowice to procedury wjazdowe można przyspieszyć mając wcześniej listę uczestników, można to załatwic wcześniej - moja w tym głowa - to ja załatwie. Reszta tzn. coś dla ciała i coś dla ducha to już inny temat . Pozdrawiam - AdamS

P.S. Póki co narazie na domki nie ma rezerwacji - ale to nie trwa wiecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokojony informacją Pipcyka o trzech łóżkach w każdym domku :eek2: ( co nijak sie miało do informacji jakie są w cenniku - "domki 5 osobowe"- i deklaracji Pana portiera - "...panie ze trzy osoby dodatkowo tam sie zmieszczą ... " postanowiłem raz jeszcze dzisiaj zweryfikować sprawę :) . Pojechałem i tym razem juz naocznie sprawdziłem 8O . Więc jest tak - są trzy łóżka ( nie dość że umysł ścisły, to jeszcze pamięć fotograficzna) tu ukłon w kierunku Pipcyka, jest miejsce na dostawki, ale tylko 2 osoby, a cały domek jest z prawem pobytu do 5 osób max. Reszta cen się zgadza, jako nowość to wynajęcie łóżka polowego na dostawkę 5 zł/szt - chyba że ktoś woli swój materac dmuchany - to bez kosztów. Niestety w takim przypadku i kalkulacja się zmienia na ~30 PLN/os/dzień :evil2: . Dzięki Pipcyk za info, z drugiej strony dobrze,że gadamy o tym już teraz, bo jest czas na to aby takie "faule" jeszcze prostować.

Pozdrófka - AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ale wypas!!

Teraz dopiero zajrzalem do tego watku i mnie powalilo - zlocik 4umowy w Rybniku!!

Cos fantastycznego :).

Musze sie nad tym zaczac powaznie zastanawiac i objechac wszystkie osrodki naokolo zalewu. Znam dwa, jeden bardzo dobrze i mysle, ze by sie nadawal. Sa tam domki, jest miejsce ognisko, ale nie wiem jeszcze jak z cenami. Miejsce fajne, blisko do lasu :twisted:, w ogole domki polozone sa wsrod drzew, sa trzy mola, ale kamienne "nabrzeze" - jest to taka mala przystan. Tylko nie mam pomyslu co z motocyklami, ale to musze jeszcze tam zajechac poogladac.

 

Co do spotkania.

U Szpili to dla ludzi wjezdzajacych do Rybnika od strony Zor (Katowic). Zas od strony Gliwic, zeby pod Szpile zajechac, trzebaby przebic sie przez miasto. Wiec trzeba zrobic dwie zbiorki z roznych kierownkow (Gliwice & Zory, Katowice).

Od strony Gliwic moze byc duzy parking basenu Ruda.

 

Ale wstrzymajmy sie z rozwojem wypadkow i decyzjami :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Spoko, juz nawiazuje porozumienie z Draco Fisherem i bedziemy dzialac.

Jak mi sie uda, to mzoe jutro cos sie postaram dowiedziec. Jesli pogoda bedzie znosna, to wezme jakiegos cyfraka i porobie fotki w tym osrodku o ktorym myslimy z Draco.

Osrodek nazywa sie "Kotwica".

W najblizszym czasie zapodamy cos konkretnego!

Pozdrawiam

 

PS

Nastepnym razem wczesniej mowcie, ze cos takiego sie organizuje - cud, ze mi Zbyhoo pokazal ten watek, bo go jakos omijalem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Witam widze ze temat ostro leci do przodu

Mam kilka propozycji:

prosilbym zeby spokojnie podchodzic do wszystkiego i mozliwie powiadamiac mnie o tym co planujecie , potem bedzie ze Bronx zapodal temat ,zrobil conieco , ktos inny to dokonczy , wyjdzie nienajlepeij i pretensje beda do mnie .... (ale wszelkie sugestie bardzo chetnie przyjmuje :) )

 

Zbyhu na 1 stronie jest link do twojego profilu! Nikt Ci dotychczas niepisal,

Tez mysalem o Kotwicy

Co do zbiurki to w Gliwicach pod radiostacja ja doprowadze do rud tam pozwiedzamy park i kosciulek a potem nad zalew - taki by byl paln spotkania troszke kultury a potem pijanstwo :)

Jesli moglbys Zbyhu przejac ludzi co przyjada od strony poludnia (Bielsko , Zory itp) to super :)

A pozatym musimy sie spotkac i dogadac szczeguly.

To chyba na tyle ( jak zwykle o czyms zapomnialem to doppisze)

Rybnik jest duzo ladniejszym miejscem jak Plawniowice , wiec tam organizujemy zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...