Skocz do zawartości

Nocelg Tatry - Zakopane


dwapro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele razy nocowałem w pensonacie na ul. Sabały tj. bardzo blisko krupówek, nocleg poniżej 50 zł pokoje z łazienkami i tv, internet. Dużym płusem jest kuchnia z całym wyposażeniem i lodówki, więc jak masz chęć zrobić sobie śniadanie to nie ma problemu. Szczerze polecam. Podaję link http://www.wilga.wzakopanem.pl/13823,start.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, bylem ale lata temu, o tyle fajnie ze z tego co pamietam to gora 10 min ( a moze nawet w 5 ) jestes na Krupowkach

 

Pytanie tylko jakich luxusow oczekujesz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Kościelisku- blisko gór i Zakopanego, ale jaki spokój. Do Zakopanego jeżdżę w odwiedziny do kolegi. To miasteczko to się porażka robi- każdy chce kasę. Postawisz samochód na 5 min, musisz płacić. Nawet w Warszawie żeby wejść do sklepu po fajki nie trzeba płacić za parking. W styczniu odwiedzę ośrodek wujasa- już trzeci rok działa, a nie miałem okazji wybrać się do Tylicza. Właśnie, był ktoś na nartach w Tyliczu, przy Krynicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miasteczko to się porażka robi- każdy chce kasę.

Noooo. My w tym roku na urlop na chwilę tam wpadliśmy, to mieliśmy szczęście, bo trafiliśmy na jakiegoś młodego parkingowego, który nam powiedział gdzie możemy zostawić motocykle za darmo, bo on tam zawsze skuter parkuje :)

 

A noclegu nie polecę, bo spaliśmy w Poroninie, a to jednak do Krupówek kawałek drogi w korku nieustającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoz3k aTy za klepanie po plecach pracujesz ? Z Kościeliska mając czas to i z buta na spokojnie można a jak nie to busem.Piwa można się napić na spokojnie bo innego celu wizyty na Krupówkach niż popić i żjeść nie widzę a knajp naprawdę mnogo.Chyba że ktoś chce mieć fotkę z kubusiem puchatkiem bo to takie zakopiańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur, jest takie powiedzenie, byc w Rzymie i papierza nie widziec.....

 

To tak jak bys pojechal do Chicago i Sears'a nie widzial, pojechal do Hollywood i nie przeszedl sie Sunset'em, do Paryza i wezy Eifel#a nie zobaczyl. Krupowki naleza do Zakopca jak pchla do psa.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko jak tu miec czyste sumienie zaliczając Krupówki,a nie odwiedzić Pęksowego brzyzka ? Dla większości własnie to Krupówki sa miejscem docelowym nawet bedąc tydzień czy dwa w Zakopcu zaliczą max fotke pod skocznią Morskie Oko końmi i Gubałówkę z Kasprowym kolejkami.Nie moja bajka ale jak ktoś lubi.Kiedyś wpadliśmy z bratem na Krupówki na chwilę parkując na Shelu i skończylo się na noclegu w aucie oraz liczeniu czy starczy gazu na powrót bo kasy nie było :D Teraz może się zestarzałem i raczej już by mnie to nie cieszyło :)

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Białkę Tatrzańską.

 

A ja polecam termy w Bukowinie Tatrzańskiej (górnej). Byłem w sierpniu ub.r. i dwa lata wcześniej i było zajebiście.

 

Jak na łażenie po górach/klubowanie - Zakopane.

Jak na jeżdżenie motórem/rowerem/wyciszenie - Bukowina (dolna).

W obu przypadkach destynacja letnia.

To oczywiście tylko moje subiektywne zdanie.

 

Bukowina jednak nie. Kose można przyjąć...

 

Wszędzie można. Wystarczy trafić na frustrata niepotrafiącego się bawić.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...