Skocz do zawartości

Nocelg Tatry - Zakopane


dwapro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się z dziewczyną w Tatry - znacie może jakiś fajne miejsce na noclego w Zakopanem lub okolicach? Chodzi mi tylko o miejsca w których byliście i które możecie polecic osobiście, bo na necie to sam mogę sobie pooglądać :) z góry dzięki za pomoc. cena za nocleg do 35 zł za osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murowaniec albo Morskie oko. Ewentualnie schronisko w dolinie 5 stawów ale tam warunki trochę bardziej spartańskie. To są najlepsze miejsca jak się jedzie w Tatry no chyba że jedziesz w tatry vel Krupówki no to tu ci nie pomogę bo się nie znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie motocyklem czy pociągiem? Bo to zasadnicza różnica. Jak jeździłem pociągiem, to zazwyczaj uderzałem do jakiegoś pensjonatu w Zakopanem, najczęściej zlokalizowanego centralnie. Gdy zaś wybierałem się jednośladem, to urządzałem sobie bazę wypadową na Bukowinie Tatrzańskiej (klimatyczne miejsce + wspomnienia z dzieciństwa :) ).

Wiele zależy od tego, czy się jedzie powinklować, połazić po górach czy pochlać. Oraz czy ma się własny środek transportu.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jedziemy autem :) trudno co zrobić. o chlaniu raczej nie ma mowy chyba, że ja pójdę po bandzie któregoś wieczoru bo dziewczyna raczej nietrunkowa, wieć zostaje o d p o c z y n e k i łażenie po górach ale bez alpinizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę się teraz zareklamować :P

 

http://weglowka.republika.pl/

 

chwilowo mamy teraz gości ( 2 tyg ) ale myślę, że później będzie wolne :)

 

Niedaleko Zakopca ( koło Rabki-Zdrój )

 

Wysoki standard , basen w ogrodzie .

 

Do wynajęcia cały dom :) czyli nikt Wam nie będzie przeszkadzał :cool:

 

Co do kosztów - musisz napisać lub zadzwonić i powiedzieć ile osób, na jak długo no i jaki termin Ci odpowiada ( kontakt na stronie www )

 

Im więcej osób tym taniej wychodzi :wink:

 

 

pozdrawiam

 

Inferno :)

Edytowane przez InfernoRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Yo!

 

Szukam noclegu na wyjazd do Zakopca pod koniec stycznia, ale gubie się w gąszczu tysiąca ogłoszeń w serwisach wczasowych i milionach opinii na forach pisanych przez użytkowników z przebiegiem jednego posta ;)

Ktoś może coś polecić w okolicach Krupówek? Jadę połazić i ponapawać się towarzystwem ludzi. Nie wiem co to jest orczyk, wiązania, ani ośla łączka, a deski po barach nie chce mi się tachać.

Przy okazji też ustalmy górną granicę na 5 dych za osobodobę. Wiem, że można znaleźć ładną stancję w tej cenie, więc nie będę przepłacał.

 

Pzdr

 

 

 

PS. Patrzyłem na www.Twoje-Zakopane.pl, ale nie znalazłem niczego ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam fajne miejsce kawałek od zakopanego jakieś 10km - Gliczarów Górny,

Ps słyszałem ze jakiś hotel tam się spalił to może na jakomś promocję się załapiesz u nich? :)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...