Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters


Coyot.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam aż wskoczą bilety i jazda.Będą 3 osoby w vanie więc 3 miejsca jeszcze są wolne,może ktos chętny to porzucimy.Jedziemy z Gorzowa WLKP. przez Poznan.

http://www2.ticketpro.pl/pl/szukaj/red%20b...y/all/interval/

Strona gdzie można kupić bilet,może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bilety będą poniżej 250 zł/os to będę :buttrock:

 

 

a tu patrzec cena 249,99 i co wtedy ? :P :buttrock:

 

P.S

Z nieoficjalnego źródła wiem iz będą po 69zł i 169zł. Mam nadzieje że owe ceny okażą się prawdziwe :notworthy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu patrzec cena 249,99 i co wtedy ? :P :buttrock:

 

Kupuję i jadę :buttrock:

 

 

Z nieoficjalnego źródła wiem iz będą po 69zł i 169zł. Mam nadzieje że owe ceny okażą się prawdziwe :notworthy:

 

Jeżeli to się sprawdzi, to ruszę większą ekipą :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Z nieoficjalnego źródła wiem iz będą po 69zł i 169zł. Mam nadzieje że owe ceny okażą się prawdziwe :D

Na zdrową głowe, 250zł za bilet? raczej bez przesady.

Co do tych cen 69 i 169 to całkiem możliwe że tak będzie bo stojące miejsca pewnie będą na równym terenie więc mało będzie widać z tyłu i dla tego taka może być różnica cen.

ps. Ja będę nawet jak będą po 300zł bo jak Katsumoto wspomniał taniej jak lecieć za granicę.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, napewno sie wybiore, ostatnio byłem w Kato na Diverse Night of The Jumps i było wesoło:D A co dopiero Red Bull X Fighters ;) . Sluszałem ze bilety nie beda az takie drogie.... juz od 100, 120pln.... poZdRo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylem prawie rok temu w Katowicach w spodku na night of the jumps to płaciliśmy po 100 pln, wg mnie max cena to będzie do 200 pln za najlepsze miejsca

no zwłaszcza że do spotka wchodzi 8 tys ludzi a tam ma być prawie 30 tyś wiec nie mogą wywalić kolosalnej sumy bo dużo stracą na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już wiem, gdzie będę 6.09 :rolleyes:

 

Biletów niestety jeszcze nie ma w sprzedaży. Gdyby komuś nie chciało się szukać stronki, na której można je kupić, niech kliknie TUTAJ.

 

Pzdr dla wszystkich fanów FMX :icon_biggrin:

Zapraszam do skorzystania z usług skupu katalizatorów - http://www.platinum-katalizatory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety już są w sprzedaży :icon_razz:

Pzdr!!

 

Bilety mam już zarezerwowane, wiec na pewno mnie nie zabraknie:) :icon_mrgreen:

Edytowane przez sintawati

Zapraszam do skorzystania z usług skupu katalizatorów - http://www.platinum-katalizatory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...