Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters


Coyot.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nagłośnienie - po prostu padaka, telebimy też mogłyby być trochę większe

zgadzam się w 100%. Nagłośnienie było koszmarne :icon_twisted:

Ogólnie impreza - super :)

chłopaki pokazali co potrafią :P :eek: :P

pzdr

Zapraszam do skorzystania z usług skupu katalizatorów - http://www.platinum-katalizatory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu supppperrr.... :lapad:. Chłopaki wczoraj pokazali jak się jeździ. Warto było poczekać prawie 40 min. w kolejce żeby w ogóle dostać się na stadion a później z racji tego że miałem miejsce stojące stać tyle czasu..... ale wrażenia bezcenne. W sektorze A ok :lalag: :D . Jedynie czego znieść nie mogłem to kolesia który gadał przez głośnik o tych wspaniałych liniach ztm , sam powrót ze stadionu aż do metra dawaliśmy z kumplem z buta takie były tłoki. Smiganko nissanów tez mi sie podobało, pokazaliśmy jak sie tańczy a na koniec mały sylwester z fajerwerkami. Jak dla mnie naprawdę impreza udana. Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widowisko fantaskurwastyczne

Szkoda tylko ze Oglaza nie pokazal sie z lepszej strony, ale co tam, wazne ze byl.

Travis po raz kolejny pokazal wszystkim gdzie raki zimuja.

Niesamowity koles, ale konkurencja tez pokazala na co ich stac.

Za te 90 zl na plycie naprawde warto bylo postac te 3,5 godziny.

Szkoda tylko ze bardziej muza szumiala niz silniki.

Generalnie mega mega wypas.

Oby nie po raz pierwszy i ostatni w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tam byłem. Widowisko wykurwiste. Zawdonicy pokazali jak się jeździ. Mam wrazenie że przejazdy były nieco barddziej widowiskowe od relacjonowanych w telewizji, chociażby z Plaza del Toros. Wydaje mi się również, że tor był lepiej (czytaj: ciekawiej) przygotowany niż możemy to zaobserwoweać w telewizji. Zapewne nie bez wpływu był tu rozmiar stadionu i fakt, że można było wykorzystać część trybun na podjazdy.

 

Stałem w połowie wysokości quarter pipe'u przy sektorze A i miałem dośc dobry widok na ewolucje wykonywane z tej strony. Z kolei, skok w zwyż był dla mnie kompletnie nieosiągalny z racji nieuzbrojonego oka :crossy: Najbardziej podobała mi się konkurencja Speed Style ( czy jakoś tak) z uwagi na fakt, iż miejsce lądowania zawodników po długim skoku miałem dosłownie na wyciągnięcie ręki.

 

Organizacyjnie impreza moim zdaniem stała na średnim poziomie. Po buńczucznych zapowiedziach w telewizji spodziewałem się nieco bardziej hucznego akcentu samego "pożegnania", niż tylko mizernych doprawdy ( kto widział warszawskie "śwaitełko do nieba", czy chociażby pokaz fajerwerków Davida Copperfielda wie, o czym mówię) sztucznych ogni. Myślę że jakiś koncert, czy chociażby impreza taneczna na płycie do rana byłaby strzałem w dziesiątkę.

Łezka w oku zakręciła mi się, kiedy na arenę wjechały nissany. Odebrałem to jako nawiązanie do starych, dobrych czasów, kiedy po płycie stadionu jeździły na dwóch kołach duże Fiaty, a motocykliści skakali przez ogniste kręgi. Jednak kiedy po kilku mizernych przejazdach stanęłu w miejscu, poczułem się nieco zawiedziony.

Podobał mi się również występ "Mazowsza". Peerelowskie dożynki stanęły mi przed oczami jak żywe.

 

A pamiętacie tego gościa, który przedarłszy się przez kordon ochrony wbiegł na arenę? Wykiwał ich po prostu koncertowo. Usmiałem się do łez.

 

Jeśli chodzi o nagłosnienie i telebimy to faktycznie, takie sobie to było. Inna sprawa, że na tym obiekcie jest dośc kiepsko z akustyką. Pamiętam, że kiedyś na jakimś koncercie zaobserwowałem zjawisko podwójengo dźwięku. najpierw słyszałem dźwięk z głośników, potem falę dźwiękową odbitą z trybun.

 

Na koniec - megafony. Pan objasniający siatkę połączeń autobusowych z doskonale słyszalnym "lwowskim" akcentem (jak za peerelu) pobił wszystko na głowę.

 

No i sprawa zakazu wnoszenia napoi w plastikach. Wnosić nie wolno - bezpieczeństwo. Ale kupić na miejscu po drakońskich cenach - czemu nie. Paranoja. Ciekawe, co na to UOKiK.

 

 

Tyle moich wrażeń.

 

ps. żniwa dla "koników". ja sam za swoje dwa bilety uzyskałem cenę 450pln w 30 sekund. szkoda ze nie kupiłem "na zapas" :buttrock:

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy byli wspaniali, zaś organizatorzy przeciwnie.

Brałem udział w imprezie w charakterze podporucznika Milicji Obywatelskiej na CZ175 i jestem zły na debilnego reżysera. Dwa wieczory prób i po kilku pseudoartystycznych przemyśleniach stanęło na jednokrotnym przejeździe i skoku z małej rampy. Cóż, szkoda, że nie można było skoczyć przez płonące koło i objechać terenu tak, zeby wszyscy widzowie zobaczyli parodię MO. Warunki i możliwości były, lecz nie zostały wykorzystane. Pokaz Nissanów żenujący - Koło Młodych Automobilklubu pojechałoby lepiej i efektowniej.

Mimo wszystko warto było być na imprezie i podziwiać zawodników.

Tomek

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy byli wspaniali, zaś organizatorzy przeciwnie.

Brałem udział w imprezie w charakterze podporucznika Milicji Obywatelskiej na CZ175 i jestem zły na debilnego reżysera. Dwa wieczory prób i po kilku pseudoartystycznych przemyśleniach stanęło na jednokrotnym przejeździe i skoku z małej rampy. Cóż, szkoda, że nie można było skoczyć przez płonące koło i objechać terenu tak, zeby wszyscy widzowie zobaczyli parodię MO. Warunki i możliwości były, lecz nie zostały wykorzystane. Pokaz Nissanów żenujący - Koło Młodych Automobilklubu pojechałoby lepiej i efektowniej.

Mimo wszystko warto było być na imprezie i podziwiać zawodników.

Tomek

 

Ha! a tak mi sie wydawalo że znam skądś tego zakapiora w orzeszku MO :) stałem przy barierkach w B3 wiec popisy milicji widzialem idealnie :D

największą żenadą imrezy byli komentatorzy... te pełne energii okrzyki "halo stadion, nie spać!" albo "halo stadion dajcie głos" (głos to pies daje ;))

ale ogóle wrażenie - miazga! było bardzo bardzo fajnie :D oby wiecej takich imprez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą żenadą imrezy byli komentatorzy... te pełne energii okrzyki "halo stadion, nie spać!" albo "halo stadion dajcie głos"

:cool:

przypomniało mi sie odliczanie do zamknięcia stadionu :)

5... 4... 0...(jakoś tak :) )

Zapraszam do skorzystania z usług skupu katalizatorów - http://www.platinum-katalizatory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...