Jump to content

nabokow

Forumowicze
 • Content Count

  618
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

nabokow last won the day on January 7

nabokow had the most liked content!

Community Reputation

24 Neutralny

1 Follower

About nabokow

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru
 • Birthday 09/12/1980

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Dolny Śląsk

Osobiste

 • Motocykl
  Hornet 900
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

1,065 profile views
 1. nabokow

  Uwaga wirus!

  Ja osobiście mam gdzieś te "forumowe przepychanki", ale wiesz co to rachunek prawdopodobieństwa?
 2. Jeśli chodzi o statystyki, to wystarczy w nie spojrzeć by zobaczyć jaki jest stosunek ludności napływowej do rodowitych mieszkańców danego kraju. Wystarczy również trochę pozwiedzać aby przekonać się, że jedynie niektóre dzielnice kilku miast są w większości zamieszkane przez ludność napływową. (ale tak też jest na całym świecie). Natomiast jeśli chodzi o "polaczków", to jest wielu takich którzy w czasach "komuny" zostali przez Niemcy przyjęci jako uchodźcy a teraz pouczają Niemców, że nie powinni przyjmować innych uchodźców. BTW: W tej chwili Niemcy są dla mnie lewacką ostoją normalności
 3. Zamiast bezmyślnie powielać jakieś kretyńskie cytaty spojrzałbyś w statystyki czy pojeździł po tych krajach. Najlepsze są siedzące w Niemczech od lat 80-tych polaczki "uświadamiające" Niemców na temat złych Arabów.
 4. Po co kombinować skoro wiadomo, że przerywacz do LEDów załatwi sprawę.
 5. nabokow

  Uwaga wirus!

  Nie wiem jak jest w Polsce z tą niechęcią testowania zaszczepionych, ale np Niemczech (nie wiem czy w całych, pewnie nie) aktualnie wejście na koncert tylko po szczepieniu i z dziennym testem.
 6. Akurat to są najbardziej wadliwe hondowskie reglery, uszkadzające się i gotujące aku. Szukaj dze lub tourmaxa dedykowanego do swojego modelu.
 7. A że się tak zapytam - skąd ty żeś się tu urwał Literek?
 8. Nie wiem jak jest w tej CBR, ale w wielu przypadkach da się oryginalne kluczyki wgrać do ECU. Zazwyczaj wiąże się to z wycinaniem kawałka plastiku aby dostać się do kości którą trzeba przeflashować. Są spece którzy się tym zajmują. Nie wiem też jak jest ogólnie z Hondą, ale w Suzuki jeśli masz fabrycznie nowy, czysty moduł, to po podłączeniu go wkładasz po kolei wszystkie stare kluczyki do stacyjki i one się programują automatycznie. Z ciekawości sprawdziłem i w tej Hondzie jest taka możliwość o której pisałem. Wystarczy skopiować wsad z uszkodzonego ECU i wgrać go do nowego.
 9. Tam większość ludzi z tego żyje, więc faktycznie będzie super obiektywnie.
 10. nabokow

  Uwaga wirus!

  Co za akcja? Co do J/M, to przecież wiadomo
 11. https://tvn24.pl/polska/superwizjer-uklad-wokol-turowa-zatrzymanie-dzialaczy-pis-w-bogatyni-i-skutki-katastrofy-w-kopalni-turow-5487831 No nie wiem kto tu jest "kapiszon".
 12. nabokow

  Uwaga wirus!

  W Berlinie nie wejdziesz do większości knajp bez certyfikatu. Znaczy się wejdziesz, ale nie posiedzisz i nie napijesz się.
 13. Jeśli moduł faktycznie fizycznie się rozlał, to problem od początku był w nim i zmiana bezpiecznika na większy spowodowała jedynie wypalenie większej dziury w PCB. Przy padniętym reglerze pierwsze lecą żarówki
 14. nabokow

  Uwaga wirus!

  Może Ernest był jednym z pierwszych w pełni zaszczepionych a teraz ma po prostu zabawę.
×
×
 • Create New...