Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/10/2021 in all areas

 1. 1 point
  Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, Jeszua, że zdobyłeś się na to, żeby odpowiedzieć na moje posty i propozycje, choć odpowiedz jest dla mnie, niestety (wybacz, proszę) mało satysfakcjonująca. O ile do pierwszej części Twojej wypowiedzi byłbym nawet skłonny się odnieść... O tyle do drugiej... ...nie dam rady, bo rozbolała mnie głowa. To bowiem bełkot, który sugeruje, że masz niebagatelny problem. Taki "syndrom katarynki" (dosyć popularne branżowe określenie). Trochę mnie dziwi, że w całym swoim świętym przekonaniu co do słuszności swoich racji nie chcesz wykorzystać tej sytuacji do regulaminowego pozbycia się mnie z forum (błagam, nie zaprzeczaj), ale rozumiem-brak szacunku. Co do sensowności zakładu-nadal twierdzę, że osiemnaście miesięcy, czyli trzy grypowe sezony, dadzą odpowiedz, czy to wielka ściema, czy też jak najbardziej uzasadnione działanie i ochrona naszego zdrowia. A już widzimy, że coś się nie klei. Ale ok, mogę się mylić i z pewnością w swoim czasie się do tej pomyłki przypucuję. Ale jeśli się okaże, że jednak mam rację, i dwa wkłucia w moje szlachetne ciało było oznaką frajerstwa, będę bardzo złośliwy i nie będzie jeńców. Życzę mniej spiny i większego dystansu do siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Szczególnie forumowej.
 2. 1 point
  po pierwsze w mechanice winieneś napisać już w temacie model i inne dane po drugie jeśli kombinujesz ciągle z tym samym, to masz już jeden swój temat po trzecie mamy tu zasadę, żeby nie zakładać nowego wątku o każdej śrubce z osobna jsz
 3. 1 point
  V-strom może Cię zachęcić brzmieniem i kopytem na niższych obrotach. Miałem przez 2 sezony Suzuki SV 650 (ten sam silnik co V-strom), super to brzmiało i juz od 3500 obrotow szło to jak dzik po szyszkach. Tylko dodać trzeba, że SV jest leciutkie. Nie wiem o ile więcej wazy V-strom. Ogólnie po przesiadce ze 125cc na V-kę będziesz musiał uwazać na manetkę, bo to kurła naprawdę ostro się zbiera z niskich obrotow. : ) Często myślę, czy nie kupić sobie SV 1000 N. Taki golasek bylby fajny.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Ale gdyby nawet, to przeciez i tak kaczor i jego partia wygra wybiry, wiec nie gra roli kto na kogo bedzie glosowal, wyniki juz dawno sa ustalone ! .
 6. 1 point
  Przejedź się. ; ) Ogólnie rozgrywka jest pomiędzy V-ką a rzędówką. ; ) To trzeba poczuć, aby zrozumieć. Sam miałem Suzuki SV 650, które ma ten sam silnik co V-strom. V-ka ma swój urok. Rzędówki też mają swój urok. Pytanie co Ci w tej chwili lepiej odpowiada - na to sobie nie odpowiesz, dopóki się nie przejedziesz. https://www.youtube.com/channel/UCop5yYPrIdSkf7XsCz41xfA - Kanał Ziomeczka
 7. 1 point
  Wy tak o Gierku, a mnie by ciekawilo kto tu poza Staszkiem i AdamemM wogole w tych czasach zyl ( i o sobie nie wspomne ! )
 8. 1 point
  Najlepiej znajdź takie modele w okolicy i się nimi przejedź. Inaczej nie zrozumiesz czego chcesz. Do listy dorzuć sobie jeszcze Fazera 600, to też calkiem uniwersalne moto, choć dość kuniaste jak na pierwszy sprzet po 125cc.
 9. 1 point
 10. 1 point
  Gorzej, jak koparka bedzie opancerzona, a jeszcze gorzej, jak z kazdej strony zamontowany bedzie RKM Moje magazynki sa juz zgloszone w Bundes Kriminal Amt'cie, trzymane sa obecnie juz w sejfie !
 11. 0 points
  Jonaszko, takich opowieści krąży w necie sporo. Ostatnio znalazłem historię o trzech bohaterskich chomikach, które wyniosły dziecko z pożaru... Ja jestem ciekaw, ile naprawdę jest takich bohaterskich chomików. Bo to, że są, nie mam wątpliwości. Jednak jak to może się przedstawiać procentowo? Myślę, że dość sporo.
 12. 0 points
  Gówno, a nie staje się możliwe. Wystarczy pokazać że ma się jaja. https://www.money.pl/gospodarka/covid-19-pracownicy-oknoplastu-ktorzy-grozili-masowymi-odejsciami-z-pracy-dostana-premie-oraz-podwyzki-6681368633510400a.html
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...