Skocz do zawartości

KAWASAKI KLX 250 - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupic Kawasaki KLX 250 (1993r) za 2700zł?

 

- W silniku trzeba wymienic lancuszek rozrzadu (nie wiem ile bedzie kosztowac wiec prosze o odpowiedz)

- Łożyska w kołach

- Tylny amortyzator

 

Teraz coś do posiadaczy takowego sprzętu...jak jest z awaryjnoscia KLX? czy dostep do czesci jest szeroki? jak z cenami czesci?

 

Prosze napisac mi o osiągach tego motocykla, z tego co sie orientuje ma 30KM, do ilu obr. maxymalnie kręci?

 

No i czy warto kupic go za takie pieniadze :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o tego z allegro z zadartym błotnikiem.

Psiało do mnie w jego spawri bardzo dużo osób.

Koleś co go sprzedaje to handlarz i podobno jest już sporo taniej niż za niego dał czyli musi być w opłakanym stanie.

Łanuszek to koszt 240zł, Zawory to 112zł sztuka + 9 zł za gumki.

Tylni amorek regeneracja jakies 400zł bo nowy koło 2 tyś.

Z tego co słyszałem to tam tłoczek i korba też zadobre nie są a tłok kosztuje 600zł, korboówd podobnie a na cylindrze jest nicsil. Dolicz do tego płyny , łozyska, robocizne i opłaty rejstracyjne a wyjdzie Ci kupe kasy.

Jak go zrobisz to bedziesz na przyszły sezon bedziesz miał KLXA 250 w zwykłej wersji z 93 roku za cene dobrego dużo młodszego i w wresji R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles zapłacił za klx 2400zł, paliwo wyszło go gdzies 100-200zł bo takie handlarze to zawsze jada po kilka moto wiec koszty sie rozkładają. Tak jak mowią poprzednicy nie opłaca sie tego kupować, chyba ze chcesz kupić, zrobic byle jak i śmigać gdzies po polach, bo nie opłaca sie w to inwestować, bo razem cie wyniesie tyle co musiałbys dac za rocznik np. 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI przesłał zdjęcie. Tłumik chyba ma jakąś dziure a przednia lampa jest zasłoniona czumś białym :buttrock: Mi się wydaje, że oprócz tego co on powiedział jest tam jeszcze dużo do zrobienia :D

Tu macie foty:

http://img332.imageshack.us/img332/4917/img05951iz.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/86/img05948ih.jpg

http://img332.imageshack.us/img332/4291/img05933dl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten handlarz jest jakis ograniczony skoro nawet tylniego błotnika nie ustawił w normalnym połozeniu tylko jest pękniety i zadarty do góry jak w jakieś wsce przerabianej przez wiesniaków.

Centralny to wogle jakaś kombinacja, brakuje dekla od silnika z lewej strony. nawet mu sie nie chiało kranika przykręcić na miejsce. Brakuje też kawałka wydechu i bocznej stopki.

Dawno nie widzałem tak zapuszczonego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dużo osób na niego "leci" :buttrock: Jak ja dzwoniłem to było 3000 minimum, a teraz pan obniżył żądania. Strzałek, o jaki dekiel ci chodzi? I czego brakuje w wydechu, bo mi się wydawało, że ktoś przewiercił dla większej mocy :D Ten KLX napewno nie będzie mieć 30km, pewnie nawet po zrobieniu wszystkich defektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dużo osób na niego "leci" :buttrock: Jak ja dzwoniłem to było 3000 minimum, a teraz pan obniżył żądania. Strzałek, o jaki dekiel ci chodzi? I czego brakuje w wydechu, bo mi się wydawało, że ktoś przewiercił dla większej mocy :D Ten KLX napewno nie będzie mieć 30km, pewnie nawet po zrobieniu wszystkich defektów.

Tak jak napisał Predator, brakuje dekla osony zebatki i w wydechu zrobiona jesxt okrutna dziura. Co do mocy to ta wresja ma 24KM a moja R ma 29 ale zrobiliśmy kilka trików, że ma troszke wiecej i różnica była odczuwalna wiec ma troszke ponad 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...